Reklama

náhradní matka

Monika Šťastník (Út, 2. 7. 2013 - 10:07)

Ahoj Veronika. Já bych zase...Dobrý den, jestli stále hledáte NM napište mi :-) [email protected]

Náhradní mamča (Po, 1. 7. 2013 - 01:07)

Dobrý večer, jsem pětadvacetiletá zdravá maminka pětiletého rošťáka a ráda bych pomohla nějakému fajn páru, který touží po dítěti. Měla jsem bezproblémové těhotenství, porod přirozenou cestou. Zaručuji zdraví a mimojiné se Vaše mimi u mě bude mít jak v bavlnce :-) Vzhledem ke všemu bych ráda patnáct tisíc korun měsíčně + 220000 Kč. Samozřejmě se mohu do určité míry přizpůsobit. Budu se těšit. Michaela.
[email protected]

Marketa (Pá, 28. 6. 2013 - 18:06)

Dobrý den hledáme NM která...Dobry den,

pokud mate zajem o Nm jsem k dispozici,25 let,mam 2 zdrave děti

[email protected]

Pat (So, 2. 1. 2016 - 19:01)

Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenost se zahraniční agenturou zajišťující surogační mateřství, prosím, kdy v rodném listu není na základě smlouvy zapsána biologická matka,a le rodiče, které budou dítě vychovávat? Chtěli bychom najít nějakou reálně ověřenou agenturu, kde bychom měli právní jstotu toho, že nám bude dítě na základě sjednané smlouvy předáno bez právních problémů. Velmi děkuji za jakoukoliv radu - tip.

VERONIKA KRÁLOV (Út, 29. 12. 2015 - 12:12)

HLEDÁTE ZDRAVOU NÁHRADNÍ...oprava [email protected]

VERONIKA KRÁLOV (Út, 29. 12. 2015 - 11:12)

HLEDÁTE ZDRAVOU NÁHRADNÍ MATKU FÉROVOU NEKUŘAČKU VDANOU SE DVĚMA ŠPUNTY .POVOLENÍ MANŽELA A OCHOTA JE [email protected]

Adela (Po, 28. 12. 2015 - 01:12)

Mám za sebou jedno NM a...Dobry den,
mam zajem, piste na [email protected]

Anezka (Út, 15. 12. 2015 - 22:12)

Manželský pár z Německa...Dobrý den, je mi 27 let, mám skoro dvouletou holčičku. Ráda bych se stala NM. Mé těhotenství bylo bez komplicí i porod byl bezkomplikovaný. Stravuji se zdravě, sportuji a starám se o sebe. Pokud chcete, kontaktujte mě na emailu [email protected] ( prosím nedotazujte se na cenovou odměnu, nabídněte ji sami

A ezka (Út, 15. 12. 2015 - 22:12)

Dobrý den, je mi 27 let, mám skoro dvouletou holčičku. Ráda bych se stala NM. Mé těhotenství bylo bez komplicí i porod byl bezkomplikovaný. Stravuji se zdravě, sportuji a starám se o sebe. Pokud chcete, kontaktujte mě na emailu [email protected] ( prosím nedotazujte se na cenovou odměnu, nabídněte ji sami)

Lothar (Čt, 10. 12. 2015 - 16:12)

Manželský pár z Německa hledá ženu, která by nám pomohla jako náhradní matka.
Máme vlastní embryo na klinice v Brně, ale nemůžeme je donosit. Byli bychom velmi rádi, kdyby nám mohla pomoci náhradní matka.
Hledáme ženu mezi 20 až 30 lety, s jedním nebo dvěma vlastními dětmi, svobodnou nebo rozvedenou, žijící v Brně nebo okolí.
Pokud byste byla ochotna nám pomoci, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu [email protected] poté sdělíme další informace a dohodneme podrobnosti, jako je termín, kompenzace atd. Těšíme se na zprávu od vás!

Výpomoc (Ne, 6. 12. 2015 - 18:12)

Náhradní matka pro serizní páry,pište na: [email protected]

Bohdana (Út, 1. 12. 2015 - 06:12)

NM-nabídka pro zajištěné páry,solidně [email protected]

seriozní NM (Po, 23. 11. 2015 - 16:11)

Pro různé,solventní páry,možné i z Rakouska,Německa jen vážně,důležitá komunikace,rychlý začátek. [email protected]

nevsedne1 (St, 18. 11. 2015 - 21:11)

Hledame seriozni nahradni maminku. Vse po seriozni domluve. Vase podminky a otazky prosim mailem. Piste na [email protected]

Lucie (Čt, 12. 11. 2015 - 21:11)

Dobrý den,hledám náhradní...
Mám za sebou jedno NM a mám jedno své dítě. Pokud máte zájem tak se ozvěte na mail [email protected]

Lucie (Čt, 12. 11. 2015 - 21:11)

Dobrý den,jsme manželský...Mám za sebou jedno NM a mám jedno své dítě. Pokud máte zájem tak se ozvěte na mail [email protected]

Lucie (Čt, 12. 11. 2015 - 21:11)

V červenci 2015 jsem porodila jednomu páru zdravou holčičku, rozhodla jsem se jít do toho znovu teď v prosinci 2015 nebo v lednu 2016. Není problém vás seznámit s párem, kterému jsem takto pomohla. Pocházím z Karlovarského kraje, více info na mail: [email protected]

Zuzana (Út, 10. 11. 2015 - 23:11)

Dobrý den,

jsem svodná a...Dobrý den,
hledáme náhradní maminku, nejlépe z Brna. Vše potřebné již máme připraveno (kliniku atd..)Prosím o info zda je dohoda možná .Prosím o Váš email.Děkuji

Zuzana (Po, 9. 11. 2015 - 09:11)

Dobrý den,jsme manželský...Dobrý den,

jsem svodná a bydlím v Brně. Pokud je vaše poptávka po náhradní matce stále aktuální tak mi napište a můžeme se setkat. Zuzana H.

Zuzana (Po, 9. 11. 2015 - 09:11)

Dobrý den,hledám náhradní...Dobrý den,

jsem svodná a bydlím v Brně. Pokud je vaše poptávka po náhradní matce stále aktuální tak mi napište a můžeme se setkat. Zuzana H.

Reklama

Přidat komentář