Reklama

náhradní matka

Olga (Pá, 30. 8. 2013 - 17:08)

Jsem inteligentní bílá nekuřačka...mám eminentní zájem stát se NM.
Cena: 350 000 kč,včetně.
25 let,2 děti.

[email protected]

Náhradní mateřs (Pá, 30. 8. 2013 - 13:08)

Dobrý den,po dlouhém uvažování jsem dospěla k závěru,že bych se ráda stala náhradní maminkou. 2 děti už mám,další rozhodně naplánuji.
Jsem celkem inteligentní nekuřačka,bez zdravotních problémů(nebo o nich nevím).
Věk: 25 let
Stav: Vdaná-to by byl menší problém,ale nic katastrofálního. Manžel vše ví,a souhlasí.

Děkuji
Email:[email protected]

Finanza e Svilu (Pá, 30. 8. 2013 - 11:08)

Vážený pane / Vážená paní,

Finanza Commercial Finance Investice BVI Limited je Řím, Itálie poradenská skupina pro mezinárodní dluhovému a kapitálovému financování projektů se kromě komerční hypoteční financování na světovém trhu . Naše firma zaznamenala řadu objevů v oblasti poskytování služby první třídy finančních pro naše klienty zejména v oblasti úvěrových publikování a poskytování kapitálu pro jednotlivce a společnosti .
 
Zaměřujeme se na pokouší zaplnit prázdnotu , která existuje, pokud there0are omezené možnosti vhodného financování velkých firemních a realitních projektů , a zejména tam, kdeje velký požadavek a / nebo se nachází mimo území kontinentálních Spojených států , jsme certifikovaný úvěr věřiteli a nabízet zajištěné úvěry fyzickým osobám a společnostem při nízké úrokové sazby , nabízíme dlouhodobé i krátkodobé úvěry.

Strategické aliance se sídlem v USA investičních bankéřů , soukromých investičních skupin a soukromých investorů , některé s regionálními kancelářemi v hlavních světových městech , nám dává schopnost dodávat unikátní a inovativní řešení financování projektů pro naše klienty. Náš servis byl přesunut a standardizované splnit požadavky zákazníků na hospodárný způsob . Naše úrok je opravdu rozumné, nabízíme bezproblémová výpůjční služba , kde zákazníci mohou umožnit splacení v průběhu dlouhého časového období.
 
Možnosti financování bude zahrnovat podnikové finance ( včetně fúzí a akvizic ) , na investice private equity financování dluhů, a společných podniků, pro mezinárodní společnosti a organizací , stejně jako komerční hypotéky a mezaninového financování pro společnosti v USA. Geografické umístění zájmu jsou stabilní demokracií v Americe, Evropě a Asii , nedemokratické s rozvíjejícími se ekonomikami a rozvojovými zeměmi , a to případ od případu.
 
Konečně jsme se financování malého rozsahu úvěru firmy , zprostředkovatele malého rozsahu finančních institucí, neboť máme neomezený kapitál. Pro další podrobnosti , jak jít o získání úvěru od : Laskavě okamžitě reagovat na tento email : [email protected]
 
Poznámka: Pouze vážné smýšlející klienti vítají není všechno.

S pozdravem :

Pan Michael Rauschenberg Laurence
Generální ředitel avýkonný ředitel
z finanza e sviluppo S.P.A

žena 38let (St, 28. 8. 2013 - 15:08)

je mi 39let,ráda budu...Moc ráda bych Vás poznala.

Můj email:[email protected]

Přeji pěkný den.

jana (St, 28. 8. 2013 - 02:08)

Zdravím Veroniku,ktera by...je mi 39let,ráda budu náhradní matkou někomu kdo má vážné zdr.důvody nebo dlouhodobě nemůže otěhotnět.Záleží mi také na tom, aby tito biologičtí rodiče měli někoho kdo se v případě jejich smrti děťátka ujme a bude s láskou vychovávat.Jste takovými?

Kdo daruje vaji (Po, 26. 8. 2013 - 13:08)

Hledam zenu,ochotnou je darkvat,vse by se pochopitelne zlegalizovalo pres kliniku,ale my bysme chteli vlastnj darkyni,ne tu,kterou nam klinika nabidne.Podminka zena musi mit za sebou vsechny potrebne testy vcetne genetickych.Takze asi zena,ktera si tim jiz prosla.Mela by byt z Brna,Brno-venkov,jelikoz se vse odehraje na klinice v Brne.Zajemkyne muze psat na tento mail. [email protected]
Kompenzace dle domluvy

Leihmutter (St, 21. 8. 2013 - 13:08)

Helfen Sie dem Kind
Auf der Suche nach zuverlässigen Leihmutter,mit einschlägigen Erfahrungen?So wenden Sie sich bitte an meine mail.Danke
[email protected]

ivuše (St, 21. 8. 2013 - 11:08)

Krásný den přeji,kdyby někdo NM hledal ráda pomohu ještě dalšímu páru:-)

nahradnamamina (So, 3. 8. 2013 - 10:08)

NM mam 1 11-rocnu dcerku dalsie deticky uz nechceme tak som sa rozhodla stat sa NM ak by to niekto potreboval
[email protected]

ivuše (Pá, 2. 8. 2013 - 08:08)

A já Vám sem,chci písnout,že jsem porodila již druhé miminko:-) bio páru,vše v pohodě a není mi ani 18 ani 30 :-),a již se cítím na další.-),tak všem přeji hodně štěstí:-)

manželé ze Zl. (Pá, 5. 2. 2016 - 21:02)

Dobrý den,
jsme manželé ze Zlínského kraje a máme problém s donošením vlastního dítěte. Manželka již byla několikrát těhotná, bohužel však vždy v 1. trimestru došlo k zamlklému potratu. Jsme zdraví, nekuřáci, abstinenti a sportovně žijící. Vzhledem k tomu, že jsme již vyzkoušeli snad všechny dostupné možnosti léčby a přesto k potratům dochází, rozhodli jsme se, že vyzkoušíme možnost náhradního mateřství. Po zkušenostech, které jsme prozatím měli, jsme se ujistili v tom, že bychom rádi našli ženu, která je upřímně přesvědčena, že chce pomoci a bude mít zodpovědný přístup k náhradnímu mateřství. Víme jistě, že nemáme zájem o náhradní maminku se závislostí na drogy, alkohol a kouření. Hledáme serióznost, férovost a upřímnost, kterou zároveň také nabízíme. Najde se zde žena, která má již minimálně 1 dítě, s věkem maximálně do 35 let a ráda by nám pomohla s náhradním mateřstvím co nejdříve ? Je to pro nás citlivé téma, piště prosím jen ty, které to myslí opravdu vážně a bez vedlejších úmyslů. Email: [email protected]

Marča (Pá, 19. 7. 2013 - 08:07)

I já bych se stala NM,jemi 25 let,mám syna a jsem svobodná..a jsem z jižních čech.email:[email protected]

Kača (Pá, 19. 7. 2013 - 07:07)

Ráda bych se stala NM. Pro bližší info pište na meil [email protected]

patricia jankov (Po, 15. 7. 2013 - 14:07)

Dobrý den. Bohužel lékaři...dobry den chcela by som vam pomoct vynosit dieta som ochotna podstupit cokolvek som zdrava v pripade vasho zaujmu ma prosim kontaktujte na mail: [email protected]

Blanka (Po, 25. 1. 2016 - 19:01)

Hledám náhradní matku,...Diztak piste na [email protected] neni zadnej problem

Blanka (Po, 25. 1. 2016 - 19:01)

Hledám náhradní matku,...Rada bych se take stala nahradni matkou v me rodine jsou dvoujcata Klidne za 400tisic donosim miminko 200tisic pokut seto povede a zbytek az seto narody

Simona Hinková (Pá, 12. 7. 2013 - 17:07)

Dobrý den hledáme NM která...Dobrý den jestli stále hledáte NM :) ozvěte se mi na e-mail [email protected]

Simona Hinková (Pá, 12. 7. 2013 - 17:07)

Dobrý den jsem 18.letá maminka překrásné dcery a nabízím touto cestou své tělo pro náhradní mateřství.Vím že nemoct mít vastní dítě je něco strašného a bolestivého.Proto chci udělat, někoho šťastného stejně jako jsem šťatstná já se svou dcerkou.Pokud máte zájem určitě se domluvíme fotografii sebe i své dcery mohu zaslat e-mailem. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu [email protected]

Lucie (Po, 18. 1. 2016 - 14:01)

Dobrý den,jsme manželský...Rada pomuzu muj mel [email protected]

lucie (Po, 18. 1. 2016 - 12:01)

dobrej mam pet deti a chci se stat nahradni matkou deti mam zdrave a porot u vsech byl bez komplikaci muj mejl je lucina.2@seznam .cz

Reklama

Přidat komentář