Reklama

náhradní matka

Nahradni mamink (Pá, 5. 10. 2012 - 10:10)

Ahoj,touto cestou bych chtěla pomoct párům co nemají to štěstí si odnosit z jakého koliv důvodu svoje miminko. Nabízím se tak jako náhradní maminka a miminko Vám odnosím. Pište ,na [email protected]

bananamama (Čt, 4. 10. 2012 - 16:10)

Dobrý den,hledáte náhradní maminku? Ráda Vám pomůžu.. Jsem svobodná,mám dvě děti.. [email protected]

Zuzka (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

Dobrý den, mám čtyři krásné a zdravé děti. Jsem mladá -31let, takže bych ráda pomohla páru, který si děťátko přeje, ale nemůže jej z jakýkoliv zdravotních důvodů mít. Již jsem tuto možnost konzultovala s lékařem a bylo mi doporučeno, že jsem vhodný adept pro tuto pomoc někomu, kdo děti prostě míti nemůže. Nechci za to peníze, pouze vykrýt náklady na mateřství. Pouze vážným zájemcům - nejsem v situaci, kdybych si pak dítě mohla nechat, takže budu ráda, když se mi opravdu ozvou jen ti potřební a rozhodnutí. Miminko je dar a mělo by se k němu takto zodpovědně i přistupovat. [email protected]

Jana (Ne, 30. 9. 2012 - 17:09)

Ahoj,nabízím se jako nahradní maminka. NEPOŽADUJI za to žádné peníze,pouze Vaše nevyhnutelné náklady.Přesto požaduji něco,co má pro mě větší cenu než peníze.
24 let. Info na : [email protected]

Jana (So, 29. 9. 2012 - 12:09)

Dobry den,jsem 22leta maminka mam zdravou holcicku (8 mesicu).Rada bych pomohla paru,ktery nemuze mit deti a stala se nahradni matkou. Jen vazni zajemci! [email protected]

Katschuska (So, 29. 9. 2012 - 11:09)

Dobrý den, ráda pomohu a stanu se náhradní matkou, prosím jen vážně rozhodnutému páru. [email protected] Děkuji Katka

Sárka (Pá, 28. 9. 2012 - 18:09)

Hezký večer,ráda Vám pomůžu a odnosím Vaše miminko.Prosím jen vážně rozhodnutému páru.
[email protected]

Petulinka (Čt, 27. 9. 2012 - 20:09)

Dobrý večer, moc ráda pomůžu a donosím Vaše miminko. Prosím jen o vážné zájemce. [email protected]

Kristyna (Po, 24. 9. 2012 - 12:09)

Dobry den,jsem 24leta maminka zdraveho syna (4 roky).Rada bych pomohla paru,ktery nemuze mit deti a stala se nahradni matkou.Dite je zazrak:-)[email protected]

Default User Image
Janča (So, 25. 11. 2023 - 10:11)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, podařilo se Vám někomu udelat radost. Děkuji J   

bananamama (Pá, 21. 9. 2012 - 22:09)

Dobrý den,ráda se stanu náhradní maminkou.Je mi 32let,jsem bílé pleti a naprosto zdravá. Mám dvě zdravé děti,jsme z Ústeckého kraje...

Nikola (St, 19. 9. 2012 - 09:09)

Ahoj moc rada bych se stala nahradni maminkou pro par ktery nemuze mit vlastni miminko je mi 28 let jsem rozvedena mam 1 dite 6 let krasneho zdraveho chlapecka moc se tesim na odpoved 720317955

xx (Út, 11. 9. 2012 - 11:09)

Dobrý den, nabízím stát se náhradní maminkou pro Vaše dítě (pouze párům, které nemůžou mít vlastní děti ze zdravotních důvodů).Vdaná, 32 let, jedno krásné zdravé děťátko, nekouřím, nepiji. Bydlíme v RD ve Středních Čechách.Více informací sdělím mailem. V případě zájmu pište na [email protected]. P.S. pomůžu splnit Váš sen.

týna (Po, 10. 9. 2012 - 10:09)

Zdravím,
jsem maminka...můj email: [email protected]

týna (Po, 10. 9. 2012 - 10:09)

Zdravím,
jsem maminka 4letého chlapečka a již jsem jako NM odnosila miminko, mám zkušenosti s celým průběhem a vím, do čeho jdu. Je mi 29 let a ráda odnosím ještě jedno miminko.

Hladame nahradn (Ne, 9. 9. 2012 - 11:09)

Sme mlady manzelsky par, ktory velmi tuzi dostat v zivote sancu byt raz matkou a otcom. Pre vacsinu parov uplna samozrejmost, pre nas takmer nemozne. Pokial vsak exisuje nadej, chceme o nu bojovat. Hladame preto nahradnu matku, milu ale zaroven silnu zenu, ktora je schopna takymto sposobom pomoct niekomu druhemu. Idealne slobodna matka so slovenskym obcianstvom. Verim ze sa najdeme. Napiste nam na: [email protected].

marsel (Čt, 6. 9. 2012 - 20:09)

Dobrý den, zaujala mě možnost být náhradní matkou.Já 29let,1dítě,svobodná.Budu se těšit na případné zájemce :) [email protected]

Stana (Čt, 6. 9. 2012 - 09:09)

dobry den rada se stanu nahradni maminkou bezdetnemu paru a pomuzu mu tak k uplnemu stasti vice v emailu [email protected]

Kateřina (Čt, 23. 8. 2012 - 16:08)

Ahoj,jsem 31letá matka 2 dětí a nabízím se jako náhradní matka z finančních důvodů.Více na mail [email protected]

Petra (Čt, 23. 8. 2012 - 11:08)

Ahoj Veronika. Já bych zase...jaké máte podmínky,jsem maminka dvou krásných dcer,tady je email [email protected] a můžeme probrat více informací,předem děkuji Rohlová Petra

Reklama

Přidat komentář