Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Mirka (St, 11. 1. 2006 - 18:01)

Hrůza - né třechu, ale trochu. Původně jsem chtěla psát třeba.

Mirka (St, 11. 1. 2006 - 18:01)

Martino - s těma držákama jsi to vystihla přesně. Já už jsem postižená. Když sedí holka (třeba i hubená) v bokovkách a je třechu předkloněná, tak to co já vylízá nad páskem, tak to je přesně ono! A většinou tě za to při tom drží manžel (přítel atd.).A s tím kompresem - jste holky SUPER!Je vidět, že ta diskuze má svůj význam. Kdybych já v dubnu, a v říjnu věděla, že lze najít kompres o tolik levněji, tak neváhám. Jste šikulky.

mart (St, 11. 1. 2006 - 18:01)

Tak jsem se nastvala a na firmu Lipoelastic zavolala a uz mam bodycko objednane a v pondeli pry prijde a dokonce mi ho udelaji na miru,tak to je fakt super!Zavolej tam jsou opravdu ochotny,pani mi vysvetlila ze jim tam komunikace mejlem nejak hapruje a takle ti opravdu vyjdou vstric jo a cena do 1000kc,tak to jdekdyz to upravi podle miry!Pa M

lejla (St, 11. 1. 2006 - 17:01)

Tak ty držáky mi asi budou dělat taky.....hmmmm.

Martina (St, 11. 1. 2006 - 17:01)

Lejlo, jeste jedno me napadlo, drzaky jsou vlastne tam kde vychrtlým holkám vylézají kyčle(to okolí).....Kamčo, Marketo, rikam to dobre?

lejla (St, 11. 1. 2006 - 17:01)

Holky díky.

markéta (St, 11. 1. 2006 - 17:01)

Markéta z BB nejsem, neurazila jsi mě, ten Lipoelastic tam má velký výběr, ale uvidím, jestli se ozvou. Možná že nestojí o takhe malý kšefty, doktorům to určitě dodávají po víc kouscích.Leilo, držáky to je takový ten špek nad boky a na bocích co vyleze z kalhot. Mě se čůralo celkem dobře, akorát na začátku mě bolelo sedět na prkýnku, horší je to jít na velkou, hlavně po zužování kompresu. Stahuje půlky k sobě.

Martina (St, 11. 1. 2006 - 17:01)

Lejlo: drzaky jsou jakoby mezi boky a pasem nebo jak bych to nejlip vysvetlila, myslim, ze se muzou delat dohromdy s briskem je to sousedni oblast. Drzaky: kdyz ma nekdo jako "ja" da se za ne chytnout.....rika se tomu drzaky lasky také!!! Ja jsem silnejsi holka, vnejsi boky jsem mela hodne takové jakoby květáky, ty uz nemám, vnitrni stehna me trapi ted nejvic s koleny, vim ale ze az to budu mit budu chtit brisko s drzaky. Lejlo nevim jestli je to srozumitelny, snad ano :o))

Martina (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Holky koukala jsem na ty stranky Lipoelestic a maji tam toho teda pozehnane, brala bych zapinaci kalhoty zezadu jak jste psaly, ze je nekdo mate, mam mam zipy po stranach, ale na vnitrni stehna by to nemelo mit vliv. Ja je mam ve slusnem stavu, dokonce mam i 5 plen ktere se davaji kolem kdyz odchazi tekutina jeste z Medicomu od pana doktora Linzera. Myslite si, ze je chyba mit opet ty same kdyz jsme je mam v pohode??? Na tech strankach maji i specialni rukavy na ty paze.Marketo:chvili jsem premyslela (protoze vas moc neznam) jestli nejsi Marketa z BB, koukala jsem na jeji liposukci v Prasku.....vypadalo to zajimave, i kdyz ja se na svou operaci take mohla koukat pan doktor mel na sale vsude zrcadla tak jsem radeji oci zavirala, ale nepodrimovala, pan doktor si porad delal legraci povidali jsme si a bylo to prijemne :o)), ale pak jsem usoudila ze ty to nejsi, tak jestli jsem te urazila touto uvahou tak se omlouvam :o))Kamčo jdu se ted premenit na spisovatelku a jestli mi to spadne tak ten notebook poleti z okna :o))

lejla (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Vysvětlete mi-co jsou to ty držáky? A proč se bude blbě čůrat?

markéta (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Už jsem to našla. Jmenovala se Slim.Leilo, já jsem byla taky v Havířově. Nějak jsem cenu kompresu neřešila, řekli 2000 tak jsem to zaplatila. Až tady někdo psal, že ho měl levnej, tak to řeším. Třeba mi ho teď taky dají za 1500. No ale předtím se zkusím poptat jinde. Vzhledem k tomu, že samotná liposukce něco stojí, nechce se mi zase platit tolik za novej kompres. Starej bohužel použít nemůžu.

lejla (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Markétko, já budu mít kompres v Havířově za 1.500,-.

markéta (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Loni na podzim sem psala jedna co byla na pažích. Nemůžu si vzpomenout jak se jmenovala. Snažila jsem se to najít, ale vůbec mi to liposukci 5 nechce načíst. Já byla na svojí 18. 10 a ta kočka tak 14 dní až měsíc po mě. Psávala sem už dřív, Mirka ji znala zdřívějška. Ještě to zkusím najít. Co si tak vzpomínám tak průběh po popisovala jako u jiných oblastí. Modřiny, otok a tak.Kamčo ty jsi měla kompres za 1000 v Havířově? Ale jen to body, to je asi levnější.

lejla (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Ahojki holky, včera včer mi nešel internt, tak teď čtu a čtu.Vysvětlete mi-co jsou to ty držáky? A proč se bude blbě čůrat?

Zuza (St, 11. 1. 2006 - 16:01)

Nekdo tu mluvil o liposukci pazi, to jsem videla - kamosky dcera na tom byla a efekt je uzasny, ty ruce delaji hodne a kazdy si vsiml, ze "hodne "zhubla. Trochu je problem s tim stazenim po....stahovaci rukavy (stahovaci puncochy)...ale kdyz se k tomu bere i kousek zad - kolem pazi, tak pak asi nezbyva nic jineho nez navlect nejake male stahovaci tricko.

markéta (St, 11. 1. 2006 - 15:01)

Na klinice jsem za ně dala 2000,-. No a 4000 za dva kusy. To se mi zdá fakt moc. Uvidím jestli se ozvou. Mám kámošku u nás v lékárně v nemocnici a na chirdě delají klasickou liposukci tak to prádlo taky musejí nějak objednávat. Tak to snad nějak půjde přes ně.

evina (St, 11. 1. 2006 - 15:01)

A proč si nekoupíš na klinice zrovna 2 kousky?

Kamča (St, 11. 1. 2006 - 14:01)

Tak to mluvíme o jednom. Krhová je místní část Valmezu. Kdysi mi kamarádka, která mi doporučovala doktory, o kterých se tam nejlíp mluví napsala na lísteček: Prádlo doporučí na klinice, u nás cca 1000,-Kč. Já taky schovávám každou blbost:-))Dnes už tam nepracuje.

markéta (St, 11. 1. 2006 - 14:01)

Na stránkách mají adresu Valašské Meziříčí. Já se po tom pídím protože tady někdo psal, že za kompres platil 500,-. Já jsem platila 2000,-. Tak bych to teď chtěla pořídit levněji. No a eventuelně 2 ks. To sprchování potom je síla jen s jedním.

Kamča (St, 11. 1. 2006 - 14:01)

Teď na to mrkám. Já bych tam zavolala a rovnou se zeptala. Od toho tam jsou.

Reklama

Přidat komentář