Reklama

Prášky na spaní

Lenka (Ne, 21. 5. 2006 - 17:05)

Manžel bral Stilnox (když měl termíny v práci a tak plnou hlavu problémů, že nemohl usnout). Doporučuju dávat na to pozor, je to návykové (stilnox i hypnogen - stejná účinná látka, ačkoli na příbalovém letáku hypnogenu tvrdí, že je naprosto neškodný a rozhodně nenávykový - pokud možno nebrat, víc jsem se pídila po informacích).
Stalo se nám, že měl manžel po stilnoxu (1 tableta, takže žádný přebrání atd) v noci můry a halucinace, nic hezkýho. Jinak mi s tím taky jednou málem usnul ve vaně, takže na to bacha... brát si to těsně před tím, než ulehnu, když to začne zabírat, tak se člověk i motá a já jsem si ho z té koupelny musela přinést.

dagmara (Pá, 14. 4. 2006 - 15:04)

Já beru denně už půl roku hypnotika a za tu dobu jsem jich vystřídala spoustu. Nejlepší je Hypnogen a Stilnox (aba jsou totéž, akorát každý od jiné firmy). Nezpůsobují přes den takovou únavu jako jiné prášky na spaní, ale je fakt, že na spánek působí tak ty tři hodiny.

Danka (Po, 10. 4. 2006 - 12:04)

Sice za 30 muin.spíš, ale za tři hod. jsi definitivně vzhůru

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2006 - 23:03)

Stilnox je super, za 30 minut spis i po tom nejstresovejsim dni...

Romča (Út, 10. 1. 2006 - 15:01)

Stilnox je dobrý, jednou za čas když opravdu nemůžu zabrat, si jeden vezmu, ale je na předpis. Jinak jestli je návykový nebo ne fakt netuším, beru to velmi zřídka.

Martin (Ne, 8. 1. 2006 - 01:01)

Hodně chvály sem slyšel na Stilnox ale ten je na předpis. Zkušenost mám s Hypnogenem (velmi dobrou) a pak ještě s čímsi takové velké bíle tablety něco forte a ty mne moc nepomohli. Já momentálně neberu žádná chemická hypnotika jen tablety výtažek z kozlíku (3 krát denně) které se prodavají běžně v Lékarnách a piju asi 0,5 až 0,75 l odvaru z medunky.

JOHANZ (So, 7. 1. 2006 - 10:01)

NĚKDE JSEM TAD NA DR.ČETL ŽE SPÁNKOVÝ HORMON MELATONIN NENÍ U NÁS V PRODEJI JEN V POLSKU ,NEMECKU, RAKOUSKU....

JOHANZ (So, 7. 1. 2006 - 10:01)

NĚKDE JSEM TAD NA DR.ČETL ŽE SPÁNKOVÝ HORMON MELATONIN NENÍ U NÁS V PRODEJI JEN V POLSKU ,NEMECKU, RAKOUSKU....

Miss (Pá, 6. 1. 2006 - 17:01)

Treba zajst do lekarne a opýtat sa na melatonín urcite nieco take budu mat.

rady (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

http://www.viap.cz/knihy/nespavost.htm

Hanulka (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Kde se dá sehnat ten melatonin?

Gabriela ( 36) (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

V TV byla reklama na Dormian, to je bylinkový a docela dobrý.pokud ale potřebuješ opravdu klasický léky na spaní ( Zopiclon, Hypnogen atd..), tak to samozřejmě nenahradí.

Miss (St, 4. 1. 2006 - 17:01)

Denny hocijaký lekar ti predpise Hypnogen, nie si po nom utlmena a zaspis raz dva, bez receptu sa skus opátat na Melatonin myslim toto si videla v reklame s takýmto nejakým názvom.

aaa (St, 4. 1. 2006 - 14:01)

Prášky na spaní bez předpisu neexistují. A i když Ti je doktor předepíše, tak je zaplatíš ze 100%.Pokud chceš něco bez receptu, doporučuji volně prodejné pivo.

denny (St, 4. 1. 2006 - 14:01)

potřebovala bych poradit přášky na spaní bez lékařského předpisy, viděla jsem i nakou reklamu v TV, ale nemůžu si vzpomenout na název. Nevíte o něčem účinném? Ted jsem si koupila jedny na bylinné bázy, ale jsou o ničem. Diky

FruitFly (Po, 31. 1. 2022 - 12:01)

Řekněte, co jste našli? Můžete mi to doporučit?

Reklama

Přidat komentář