Reklama

Prášky na spaní

D. (Pá, 1. 12. 2006 - 03:12)

Me psala leky pribuzna -cely zivot jsem nesla normalne k lekari vzdy pres ni.nyni to neni mozne.Kdo mi napise napr.Stilnox ktery jsem zvykla obcas brat nebo diazepam /je na uklidneni ale beru ho nekdy misto Stilnoxu kdyz chci neco slabsiho na spani/.Jak to mam zduvodnovat?Ze nemuzu usnout ?Ale ja ho pouzivam nahodile.To same alnagon, tramal oboje na menstruaci ale opet jen zcela vyjjimecne.Dale Reasec na prujem a Zinerit na plet.Vse je na predpis.Prece nemuzu nabehnout a ...ze mi to doma zrovna chybi-budu vypadat jako cvok -zrovna takova blba skvadra leku.Nebo mam jit pro jedno na psychiatrii pro jedno k obvodakovi atd.?Musela bych si vsude zakladat karty ona mi to predepsala dle potreby.Vazne jsem nikdy nechodila k lekari vse pres ni i vysetreni.Diky.

Honza (Čt, 30. 11. 2006 - 22:11)

Pro Jonase, tak na spaní jsou léky, ale jen na předpis Zolsana, Zolpiden, Stilnox a třeba taky Rohypnol a jiné. Stilnox,Zolsana, Zolpiden stačí tak půlku tablety a kdyby to nestačilo, tak celou tabletku. Tyhle léky fungují spolehlivě, mám je odskoušené a ráno po nich nejsem tak ospalej.
Ale jinak je dobrý si sehnat Melatonin, je volně k sehnání, je to ze Slovenska a jmenuje se Melatonin INSOM, je jich víc druhů s různýma příměsema, tenhle mám vyzkoušenej a funguje. Dá se to sehnat ze stránky www.multivitamins.sk a objednat přes Internet.

David (Čt, 30. 11. 2006 - 22:11)

Dano, lexaurin není na spaní, ale na uklidnění a rychle na něj vzniká závislost.
Je možné, že je na něm Tvůj přítel závislý, pak by to chtělo řešit. Slabou útěchou Ti může být, že na tomto léku je závislých spousta lidí.

Jonas (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Potřeboval bych docela rychlou odpověď... a to kolik se asi tak těch prášku bere normálně a kolik je horní strop, co je člověk schopnej unést...pač buď si ze mě dělá kamarádka srandu a nebo je to vážný...každopádně vůbec nevím jaký prášky na spaní...

JOHANZ (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

OMLOUVÁM SE VŠEM, ŽE JSEM NEZDVOŘILÉ PRASE, KTERÉ PÍŠE VELKÝMI PÍSMENY.

Dana (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Takže mám začít nějak řešit,že přítel bere lexaurin "na spaní"??

JOHANZ (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

LEXAURIN JE NA CELKOVÉ ZLIDNĚNÍ A PARADOXNĚ JE DO NEJ PŘIDÁVÁNA SLOŽKA KTERÁ TĚ UDRŽÍ ČILOU...PŘEČTI SI PŘIBALOVÝ LETÁK...

Dana (Čt, 30. 11. 2006 - 20:11)

Ahoj,zjistila jsem že příiel bere lexaurin a tvrdí mi,že na spaní a jen 3x denně a ne v kuse.Mám si dělat nějaké starosti?V lécích se nevyznám,tak nevím jestli je lexaurin na spaní,prosím pomozte!

Hana (Čt, 30. 11. 2006 - 19:11)

Stilnox je dobrej a kvalitni ale opravdu jen na obcasne pouziti. Kdyz ho berete moc casto tak se pak zacnete po dvou hodinach probouzet. Navic je navykovy jako vsechny prasky na spani. Kdo ma opravdu velke problemy s usinanim doporucuju Dormicum, to uz je o neco silnejsi. Ani po obou me nikdy nebolela hlava. Pokud chcete opravdu usnout ze je to otazka zivota a smrti tak doporucuju Rohypnol, ovsem vzit si ho tak jednou za mesic, ten je hodne navykovy. Vse je to na predpis, tedy pokud nemate lekarnika znamyho jako ja:}}

Návštěvník (Čt, 30. 11. 2006 - 09:11)

jjdem do toho

Hana (Po, 27. 11. 2006 - 14:11)

Stinlox i Hypnogen staci si vzit pulku a usnete take.

Návštěvník (So, 25. 11. 2006 - 20:11)

Já přášky na spaní neberu i když mi je doktorka předepisuje.Dám si jedno nebo dvě piva a spím jako batole.Taky chodím,unava udělá své.

Luděk (So, 25. 11. 2006 - 20:11)

Anonyme: myslím, že to není tak jednoduché.
Jano, já mám taky podobné problémy, beru antidepresiva a neuroleptika, naštěstí už ne prášky na spaní, byl jsem na nich skoro závislý. Už jsem se nějak naučil žít s tím, že špatně usínám a někdy probdím většinu noci. Momentálně nepracuji, tak mi to tolik nevadí, ale jinak je to dost nepříjemný problém.

Návštěvník (So, 25. 11. 2006 - 09:11)

Je tře ba se pořádně přes den unavit. :o)Účinné pro kohokoliv.....Problémy nespavosti mají pouze málo aktivní lidé... Takto to bylo, je a vždy bude... :o))

Jana (Ne, 27. 8. 2006 - 03:08)

Už 3roky beru na spaní Dormicum 7,5mg,Neurol 1,0mg,Prothazin,Antiderresiva Prothiaden 25mg..
,je nadejě že v budoucnu takto vysokou davku snižím na polovinu.Zkoušela jsem vzít menší davky,ale po neprospané noci jsem druhou noc vzala dávku kterou mám od psychyatra určenou.A navíc když mám problémy,dostaví se deprese,jsem náladová,nervozní,nemám o nic zájem,nemám potřebu komunikovat jak s rodinou,tak s lidmi,uzavřu se do sebe,nemám zájem chodit ven a to už jsem toho vyzkoušela dost.Muže mě někdo poradit jak z toho začarovaného kruhu ven. Mám částečný invalidní duchod na nervy a nespavost.Jakou mám naději,poradí mě někdo kdo má podobné problémy.Léčím se od r.2002.předem děkuji za Vaše příspěvky a rady.Dvakrát jsem byla hospitalizována na Psychyatrické klinice.

Beru už 3roky prášky na spaní každý večer a to Dormicum 7,5mg,Protazin 2tablety, Neurol 1.0mg,antidepresiva Prothiaden 25mg a da se říct že alespon ty 4až 5hod.spim.Poradí mě nekdo jak omezit tak silnou davku

Návštěvník (So, 26. 8. 2006 - 21:08)

Přášky na sraní jsou dostání f každý zachranný stanici

Helena (Pá, 26. 5. 2006 - 21:05)

Bez predpisu se nic jineho nez bylinne pripravky nekoupi.Tedy nevim jak se jmenuji,jsou prevazne z chmele a zabiraly mi vic nez Stinlox.

aha (Pá, 26. 5. 2006 - 21:05)

a jaký prášky na spaní se dají kopupit bez předpisu???

jj (Po, 22. 5. 2006 - 17:05)

Stilnox i Hypnogen jsou na předpis

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2006 - 18:05)

a to je na předpis?

Reklama

Přidat komentář