Reklama

líbí se ženám když ho partnerovi HONÍ RUKOU?

Johana (Ne, 3. 9. 2006 - 13:09)

Mluvis mi z duse K, ja ten sex tak miluji, neni nic lepsiho nez kdyz jsou dva naladeni na stejne vlne. Kdyz miluji, tak mu chci dat ze sebe to nejlepsi, protoze kdyz mu to dobre udelam jak uz jsem rikala i on udela co mi na ocich uvidi.

K (Ne, 3. 9. 2006 - 13:09)

Taky nechápu, proč by Johana měla být debilka, já sama dělám manželovi takové potěšení, a vím jak je při tom spokojený a vzrušený a já tak. Prostě není nic lepšího než souznění duší.

Johana (Ne, 3. 9. 2006 - 13:09)

Bohudik jsem zenska, a jsem za to rada a myslim ze jsem i dost pritazliva a komplexne inteligentni bytost.

Daniel (Ne, 2. 7. 2023 - 08:07)

Rád bych to s tebou dělal miluju když ženský ukážu jak cákám 724 595 800

Návštěvník (Ne, 3. 9. 2006 - 12:09)

debilko Johane, jsi chlap co?

Johana (Ne, 3. 9. 2006 - 11:09)

Ja mu ho rada honim a s citem, patrim k tem 10% co to umi fakt dobre( pochvala od partneru). Tak se do toho vcitim, jako by si ho honil sam, a pusinkou to umim take vyborne, mozna je to tim ze si to neskutecne uzivam a vzrusuje me kdyz on je z toho uplne hotovej a pak mu ho vysaji do posledni kapicku, zarucena odmena me pak nemine.

Monika (Ne, 3. 9. 2006 - 00:09)

nebaví, je to nuda. Ale dělám to a dělám, že je to OK.

Lenule (So, 2. 9. 2006 - 18:09)

mě to baví jak rukou, tak pusou:-) anebo oba navzájem rukou a k tomu mi ještě přítel dráždí bradavky...to je nádhera!!!mám šíleně citlivá prsa!

J (Čt, 31. 8. 2006 - 09:08)

Mám to také ráda když mi přítel udělá rukou, tak mu ho taky pěkně udělám rukou až do konce, nemám s tím žádný problém. Přiznávám je to o fantazii a zručnosti.

Tom (Pá, 25. 8. 2006 - 09:08)

Holky hoňte jemně a s citem, určitě to máme rádi! Vy to také máte rády rukou. Tak oboustraně...

Poly (Út, 22. 8. 2006 - 16:08)

Honění mi nevadí, pořád lepší než orál.

Deviantka (Út, 22. 8. 2006 - 15:08)

Nevadí mi to,ba naopak,vždy mě to dostane.

Dan (Po, 21. 8. 2006 - 10:08)

Tak na takovou otázku si musíš odpovědět sám, jsou to héérečky a kecaj. Myslím, že částečně se to dá poznat při aktu samotným, ale to je hodně individuální.

Zahrajme si (Út, 1. 8. 2006 - 13:08)

Pravidla jsou velmi jasná, ty a tvůj vyvolený si vedle sebe lehněte co nejblíže bez jakéhokoliv dotýkání nebo líbání. Nesmíte tomu druhému dát najevo, že vás vzrušují jeho dotyky a tak podobně. Takže jste velmi blízko u něj a šeptáte mu věci, které s ním budete provádět, pokud se vzdá. Nesmíte se dotýkat, ale snažte se k té osobě dostat co nejblíže. Tím vzroste neuvěřitelné vzrušení a touha a po patnácti dvaceti minutách, když se konečně někdo vzdá, Vám bude jedno, kdo vyhrál.

Další celkem příbuzná hra je ta, kdy jedna osoba má minutu na to, aby vzrušila tu druhou (u chlapů je jednodušší to poznat) hlazením (přes oblečení) nebo polibky. Osoba, která prohraje, musí pro tu, co vyhrála, udělat to, co chce.

Klisnička (Út, 1. 8. 2006 - 13:08)

Jako splachovadlo u hajzlu?
Dlouho jsem se tak nezasmála!

miro (Út, 1. 8. 2006 - 13:08)

Neni nic lepsiho nez nezna zenska rucka dela masaz v tom je ten cit .Jinak oral me nic nedela,ale na hand to musi byt zenska stvorena a mit fantazii.Oral to uz je spise jako souloz,proste to k tomu patri,ale ten bonbonek nakonec je nejlepsi.Ja to ani jinak nepraktikuji a kdyby byla partnerka proti,sel bych asi za cas jinde.Ja ji to taky rad delam rukou a pritom se na ni divam jak se krouti a snazim se ji vyhovet jak jazykem tak manuelne,ci predmetem.Koureni je prilis tupe ,proto je to koureni:::::::::::::

Jura (St, 26. 7. 2006 - 13:07)

Zdravím Tě Sabinko,no to by bylo opravdu prima otevřít takové téma..

Jarda (St, 26. 7. 2006 - 13:07)

100% souhlas, každá to dělá jinak.

xxcd (Út, 25. 7. 2006 - 21:07)

Je rozdíl mezí tím, jaké dívce ruka patří ... Některé holky za to tahají jak za splachovadlo na hajzlu prostě ... Jiné se do té honičky umí vcítit a vžít a kombinovat ... Je to o temperamentu a o ... dívce :-))

SAbinka (Út, 25. 7. 2006 - 21:07)

Klidne, je mi jedno, jestli me ta ruka boli, ze ji necitim.:-))) Ale partner to nevyzaduje, presne jak napsal Kal...je to plytvani.....ale zase me se to nekdy libi, tak me necha....Kdyz jde o koureni, to je jiny kafe. Celyho bych mu ho snedla|!!!!! Tam neni cas na ruce, jen obcas. Pekne podrzet atd., no, nebudu zachazet do detailu, musela bych otevrit prispevek s nazvem "otevrena perverze" nebo tak neco.....

Reklama

Přidat komentář