Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Martina (Po, 6. 9. 2010 - 11:09)

2-3krát ročně, ale jenom v zimě, v létě bych se nemohla chodit koupat.
Nelíbí se mi to, když zatnu zuby a dám si trochu vodky, tak bití vydržím, ale žádné příjemné vzrušení z výprasku nemám.

Honza (Pá, 3. 9. 2010 - 13:09)

Jak často si tě manžel zkrášluje a kolik rákoskou dostáváš? Líbí se ti to?

Martina (Pá, 3. 9. 2010 - 11:09)

Můj manžel už 20 let tvrdí, že neni nic krásnějšího, než čerstvě seřezaná prdelka. A úplně nejvíc sexy jsou prý stopy po rákosce. Naštěstí mu většinou stačí fotky a filmy a zkrášlovací proceduru rákoskou nemusím podstupovat moc často.

MilanXD (Ne, 29. 8. 2010 - 10:08)

Patláš hrušky s jablkamma.... Neznám masochistku, kterou by vzrušoval třeba zubař - ale hlavně ani skutečné masochistky nesnášejí třeba domácí násilí. A žádný subík se neudělá z toho, že ho zbijou cikáni... Tak sem nepiš nesmysly... Vzrušovat může hlavně erotický výprask a to je záležitost, kterou si ta oběť přeje!

Kája (Ne, 29. 8. 2010 - 03:08)

Nevím, co by mělo na výprasku vzrušovat, když jsem musela s tátou do pokoje a držel v ruce pásek, tak se mi třásla kolena a brečela jsem už když jsem si rozepínala kalhoty. Před první ránou jsem měla stažený zadek, kňučela jsem a pěkně třásla, ohnutá přes kolena, když to začlo, jen jsem cítíla strašnou bolest, křičela po každém šlehu, kopala nohama, byla jsem zpocená, tekly mi nudle z nosu, slzy, jak hrachy a prosila jsem, ať to skončí, slibovala hory, doly, rozhodně mě nic na tom nevzrušovalo, pokud to některou vzrušuje, měla by navštívít psychiatra.

Marky Ramone (Čt, 12. 8. 2010 - 00:08)

Obřízku bych pochopitelně...Stačí jenom napsat email na adresu [email protected] A je mi 35 let,jsem z Brna a taky ženatý,rád Ti jeden výprask rukou uštědřím.Sukně nahoru a kalhotky dolů a ohnout se přes moje kolena.

PETRUŠKA (St, 7. 7. 2010 - 14:07)

Videjka jsou super.Je hezký něco číst a přitom se pousmát protože je to i vtipně napsané,vědet že člověk kdo to píše tím vším žije,baví ho to.Jen tak dál,těším se na další videjka a psaní.
Drban-neznám.....ale taky sme si s Milanem XD psali a vlezli nám tam prudiči,přitom je to tu diskuze ne?Každýho věc i názor.A pokud někoho naše psaní pohoršuje tak at sem neleze.Dal mi spoustu užitečných rad,za které díky.Ikdyž BDSM má u mě pauzu ,skoro rok si žiju klasickým sexuálním životem... tak nikoho neodsuzuju.Byla to zábava,každý má své "koníčky".....

MilanXD (Po, 5. 7. 2010 - 13:07)

No tak sláva :-))))))
Ahoj Peťule a na Drbana si určitě pamatuju...

Já jsem z Esemka krapet vypadnul. Jednak není s kým a druhak není čas. Naše videostudio natočilo pár veleúspěšných věcí a jeden super klip a tím jsme se vyšvihli a máme teď spoustu práce. No a z USA mi choděj takový hitovky, že to nestíhám zpracovávat. Stačí sledovat mojí titulku na www.eroticke-pomucky.cz - Třeba ty rukavice jsou megapecka. Normálně už jednu vozím v autě - pro strýčka Příhodu :-)))
Dopsal jsem další recenzi,ze které bud určitě hitofka - akorát je to ještě na neveřejném místě a s nefunkčníma odkazama na prodej - ale cca do týdne to pustím naostro. Zatím to má fenomenální úspěch....

http://www.eroticke-pomucky.cz/Publish.asp?idpm=404

Drban (Po, 5. 7. 2010 - 12:07)

Jooo Milanovy rady a Doktorka kdysi... Dnes je to samá urážka puberťáku a vymyšlené žvásty. Už to tu nemá tu správnou úroveň.
Milane,asi si na mě nebudeš pamatovat,ale už jsem také rozvedený a tvé rady o análu využíváme se současnou partnerkou do mrtě.

PETRUŠKA (Po, 5. 7. 2010 - 11:07)

je tam i suprová plácačka "cukr a bič" tu sme měli taky...i pouta...a ty "klacky"-rákosky...Cukr a bič byla úžasná,ta kožešinka byla jemnoučká.Endorfinek pěkně lítal.NO když si na to vzpomenu tak začínám mít malinkou chut...

PETRUŠKA (Po, 5. 7. 2010 - 11:07)

Jasně že u Tebe :o) u Milana XD.Novinky jo??Vdycky si měl super zboží.A ty rady od Tebe jsou k nezaplacení.......Dost chválení aby zase někdo nepsal že po Tobě jedu.TAdy je obušek taky...hezky napsané :o)
http://eroticke-pomucky.cz/kozene-pomucky-na-sm-bdsm-a368.htm

MilanXD (Po, 5. 7. 2010 - 02:07)

Piš raději s Milanem XD aby nedošlo k omylu :-)))))

Rákosky jsem prodal všechny naráz = cca 500ks odlítlo najednou. Ale mám teď doma záplavu novinek z pomůcek a některé jsou zatraceně zajímavé....

PETRUŠKA (Ne, 4. 7. 2010 - 02:07)

JÉÉÉ dlouho sem tu nebyla.NO aspon se tu něco připsalo:O) hodnaholka..hezká přezdívka.Já vyzkoušela spoustu nástrojů k výprasku a dokud sme si nekoupily rákosku tak to bylo takový domácí plácání.Rákoska má něco do sebe,ne každý ji má doma.Utrženým klacíkem z venku to není ono...a podle mě nehygienické.Po schlédnutí nekolika videí na netu sem se jí bála víc a víc.Když sme pro ní jeli tak mi bylo jasný že pokec a kafíčko s Milanem bude super ,ale ta rákoska... co si odvezu bude sakra bič na můj zlobivej zadeček.A taky že jo.Byla sem hrozná provokatérka a zlobidlo,nevěděla sem kdy mám dost.Jen co sem rány tak nějak rozdýchala tak sem znova zkoušela co vydržím.Jak řekl Milan,hnala sem se zbytečně rychle ku předu.Rákoska byla pro mě nejúčinější nástroj na trest.Jen pozor ne každý by měl švihat jak se mu zachce.špatná rána zanechá dlouho jelito...jěště když je rákoska slabá a v rukou nezkušeného.Taky je sakra rozdíl v tom jestli je výprask prováděn různými nástroji a pak rákoskou...nebo jen na tvrdo rákoskou.Určitě je dobrý koupit si víc průměrů rákosek.Každou to chutná jinak.A mířit na záda nebo hodně nízko na stehna to bolí fest :O/ Obušek sme si pořídili s jiným domíkem.Pro mě to byla tupější rána než rákoskou.jojo to byly časy,ted jsem už skoro rok andílek.Občas si vzpomenu.

Marky Ramone (Čt, 1. 7. 2010 - 00:07)

Po takovém naplácání na...Po takovém naplácání Rád Ti to splním,i pravidelně jsem,ale z Brna napiš na email arakec&seznam.cz Jmenuji se Marek,je mi 35 let.

Milan ungr (St, 23. 6. 2010 - 20:06)

Potřebuju prdelku na...Ahojky rád bych poskytl svůj zadek na výprask rákoskou, pokud by tedy byl od hezké ženy

MilanXD (Po, 14. 6. 2010 - 13:06)

Pa

hodnaholka (Ne, 13. 6. 2010 - 20:06)

No - možná bys mohla čas...Máš pravdu, o tom není pochyb, ale když mne to učení tak nebaví.... A ono se možná dnes vše vyřešilo samo. Už nebudu po lékárnách lítat vůbec. Můj vychovatel zřejmě zjistil, že jsem nevychovatelná.:-)

A Tobě moc dík za zajímavé rady. Chápu, že při svých zkušenostech, ses nad mými dotazy pousmál. Ale mne tvoje odpovědi pomohly. Měj se.

MilanXD (Ne, 13. 6. 2010 - 17:06)

No - možná bys mohla čas trávený pátráním po obušcích a rákoskách věnovat učení a nemusela pak lítat po lékárnách pro Liothon...

hodnaholka (Ne, 13. 6. 2010 - 11:06)

Těch obušků jsem už...Hm, tak už tomu konečně věřím. Nikdy jsem s nikým o tom nemluvila, jen právě se svým vychovatelem. A u něj jsem nabyla dojmu, že mne straší z výchovných důvodů. Tvrdí mi od začátku přesně to, co jsi napsal ty. Jenaže já si ze všeho dělala legraci. A teď začínám mít skoro děs v očích, když mi přislíbil výrazný výprask rákoskou. Viditelně ho moje studijní výsledky neuspokojují. Asi mě po výprasku přejde můj věčný humor.
Jsem asi dost naivní, ale vlastně do minulého týdne jsem nevěděla, že výprask spoustě lidí dělá dobře a že je vzrušuje. Možná bych k něčemu podobnému mohla, nebo dojdu časem také, ale to by asi musel být nějaký mírnější erotický výprask. A asi by nebyl s mým vychovatelem, protože ten mě opravdu vede pevnou rukou k jasnému cíli.

MilanXD (Ne, 13. 6. 2010 - 09:06)

Těch obušků jsem už prodal tolik, že by bylo spíš divné tady někoho ds ním nepotkat. Srovnávat rákosku s obuškem a je jako srovnávat hrušky s jablkama. To prostě nejde... A staromilci by Tě ukamenovali. Rákoska je jasnej nástroj už stovky let. Vše ostatní je jen vývoj. Každopádně rákoska dokáže prdel doslova rozsekat, ale obušek jde do krve velice vyjímečně. A jsou holky, co nechtěj jedno a milujou druhé a naopak.

Reklama

Přidat komentář