Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

tadeas (Ne, 16. 2. 2014 - 02:02)

Pokud si nejaka holka preje dostat na zadek a i vztah.piste na mail [email protected]

Jirka (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

Jsou tu taky ženy a dívky, které vzrušuje výprask - ale ten, který udílejí?

Kluk.s.rakoskou (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

Láká tě představa, že ti kluk naseká na zadek? Hledáš vážný vztah? Jsi z Plzeňska? Napiš a třeba nám to vyjde ;-)

Míra (St, 29. 12. 2010 - 13:12)

Jednou jsme to zkusily do...Ahoj petroško,
rád bych si s tebou o tomto tématu popovídal. Znám to již z obou stran, protože jsem switch. Napiš mi na [email protected]

Kamil (St, 15. 12. 2010 - 17:12)

Jednou jsme to zkusily do...Z diskuze zjištuji,že nejsem sám koho vzrušují výprasky.Jako malý kluk jsem se výprasku bál jako ostatní kluci a holky.Když došlo k odepínání řemenu a já jsem viděl,že dostanu skovával jsem se mamce za sukni ale dostal jsem stejně. V pubertě mně začala představa výprasku vzrušovat.Jednou jsem byl u toho,když jedna holka u známých přišla pozdě domů poslouchal jsem jak dostává výprask rány řemenem i její nářek byl slyšet.Jako dospělý jsem jednou navštívil erotický salon a nechal si dát lehčí výprask.Nevím co mám dělat.

PETRUŠKA (Út, 16. 11. 2010 - 20:11)

Jednou jsme to zkusily do pláče....nevím.Nešlo mi brečet.Připadá mi to trapný a ponižující -pro mě.Zadek teda vypadal zmalovaně a já nic.Asi na mě šel blbě.Pro mě pláč u SM je špatný-z mojí strany.Proto sem ho vynechávala,včas sem si řekla kdy mám dost.

MilanXD (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

Asi nic.On ale někdy pláč není tím špatným symbolem. Řada holek si potřebuje zabrečet v rámci spankingu a teprve potom dojde k absolutnímu uvolnění a očištění. Jen je docela problém zjistit, zda jde o ten správný pláč. Já osobně to nemám rád - ale zase jsem jí o to nechtěl připravit, tak jsem ho s nervozitou několikrát ustál.

. (Ne, 14. 11. 2010 - 14:11)

Asi nic.

PETRUŠKA (So, 13. 11. 2010 - 19:11)

Jsem přes rok v klidu a vzpomínky ožívají.Mám docela chut....Ale s divočením sem přestala.Pár chlapíků sem si zkusila a do někoho nového jít se bojím.Milan má pravdu domácí násilí nenávidím.Vztah S/D je o násilí ale dobrovolném.Kde jsou pravidla a hranice.Které se dodržují.Velká důvěra,odevzdání se.Nejde to s každým.Je to umění...vstoupit tomu trestanému do mysli a naučit se co se mu líbí aniž by se ho ptal.Kamarád mi vyprávěl že znal dívku které se SM líbilo.Našla si milence-policajta.Krásně si užívali SM a pak se dali dohromady.Po delší si zase užívali jako vždy a když měla dost dala známou stopku...ale tentokrát nepřestal.Když začala brečet a prosit jěště přidal.Po brutálním výprasku se ho začala bát.Řekl jí že se mu to líbí takhle.SM se ji přestalo líbit.Důvěra pryč.Hlídal ji všude.To je špatný příklad.Já nebrečela nikdy.Slzy si myslim že k tomu nepatří.Je to přece o vzrušení.Je v tom spousta lásky,hlazení,pusinkování a samozřejmě sex.Výprask od táty nemá se spankem a vzrušujícím výpraskem nic společného.To je výchova a trest.Nikdy sem výprask jako dítě nedostala.Kdybych ho dostávala bylo by třeba všechno jinak.Dostat x ran v plné síle bez přestání by rozbrečelo i mě.

Marspanki (St, 10. 11. 2010 - 22:11)

Hledám ženu pro krásné přátelství,která chce dostávat přes sukni i na holou. [email protected] Je mi 36 let,jmenuji se Marek

xxx (So, 23. 10. 2010 - 23:10)

Mohu se zeptat, zda někdo...Tak to tedy náhodou vím, už jsem s ní dostala. Je to opravdu luxusní rákoska, protože jelita jsem měla skoro dva měsíce.

Denisa (Čt, 14. 10. 2010 - 11:10)

Pro slečnu Kláru:
Nechci.
P.S. Dostat výprask od muže je, dejme tomu, vzrušující představa, ale od ženy bych se bít nenechala.

Honza (Čt, 14. 10. 2010 - 09:10)

Martino, chodíš sem ještě?
A jsi před výpraskem nebo po výprasku?

Roman (Čt, 30. 9. 2010 - 12:09)

Pokud sem natrefí žena, která by byla ráda vyplacena na holou, vzrušuje ji to, ale nemá od koho, kontakt [email protected] Praha

Klára (So, 25. 9. 2010 - 21:09)

Uznávám, že seřezaný...Deniso, chceš seřezat? :-)

Denisa (St, 22. 9. 2010 - 12:09)

Uznávám, že seřezaný ženský zadeček je pro muže sexy a vzrušující, po čtyřiceti letech už trochu vím, co mají rádi. Konečně, ani mě nenechá taková scéna ve filmu úplně v klidu, ale sama takovou zkrášlovací proceduru podstupuji velice nerada.

Tereza (Po, 20. 9. 2010 - 22:09)

Luxusní rákoskaA v čem prosím spočívá její luxus? V luxusním provedení rákosky nebo v luxusním úderu? Tak to abych se na ní skoro těšila, ne? :-)

Básník (Po, 20. 9. 2010 - 19:09)

Mohu se zeptat, zda někdo...Luxusní rákoska

Tereza (Ne, 19. 9. 2010 - 23:09)

Mohu se zeptat, zda někdo nevíte, co to je smoked dragon? Tím prý budu mít zkrášlený zadek já.

Honza (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Pro mě je ženská prdelka po výprasku taky ohromně sexy, je užasné, jak z ní úplně sála horko, je radost přirážet na rozžhavené půlky.
Martino, napiš nám, jak ta Tvoje zkrášlovací procedura probíhá. Kolik švihnutí rákoskou dostáváš??

Reklama

Přidat komentář