Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Steve (Pá, 16. 6. 2017 - 16:06)

NIC :-)

To je pouze újet'ácké hobby.

Mno...je tu par takovych co asi vedi o cem to vážně je...ze panove?

Mno...je tu par takovych co asi vedi o cem to vážně je...ze panove?

Beta 10 (Po, 17. 4. 2017 - 04:04)

Tak mě to nic moc neříká....Můžu se zeptat Petro, jak se jmenuje ta kamarádka jmenuje a z kterého města je?

* (So, 15. 4. 2017 - 13:04)

NIC

Karel (So, 15. 4. 2017 - 08:04)

Většinu žen na výprasku asi nic nevzrušuje, jsou ale i takové, kterým se výprask líbí. Jedna z nich je třeba moje manželka. Zrovna teď bude dobrá příležitost. Na Velikonoce v pondělí to chodí tak, že do 12 hodin chodí nějací ti známí a příbuzní. Potom ale už nikoho manželka nepouští a přijdu domů já. Od cizího by se asi styděla, ale já jí pak mohu pomlázkou vyšlehat na holou. Následně pak máme do večera o činnost vystaráno.

Perverzní praso (Pá, 14. 4. 2017 - 12:04)

Každá ženská by měla do oběda být minimálně už dvakrát zpráskaná jak žito.

Zbyněk (Út, 19. 6. 2018 - 08:06)

Manžel po návratu z práce by měl vše zkontrolovat a rozhodnout zda zasloužíš trest. Položit tě přes svá stehna se stáhnutými kalhotkami a naplácat ti rukou. Je to rychlé, účinné a vždy dostupné.
Pak by tě měl požádat o polaskání penisu ústy.

Ľubica (Po, 18. 6. 2018 - 13:06)

No tak to nehrozí. Neviem si to ani predstaviť, hlavne to posledné.

Zbyněk (Ne, 17. 6. 2018 - 07:06)

Těšit se máš. Měl by ti pravidelně udělovat tresty na nahý zadeček jako nedílnou součást vašich her.
Malý nášup páskem každý den není vůbec mimo normu s tím že později budeš čekat nahá ve stanovený čas zadkem ke dveřím.

Bi-holka (Pá, 3. 3. 2023 - 00:03)

Tak to je upřímně i můj sen :-)

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

A co ti brání v jeho naplnění? :D

Bi-holka (So, 4. 3. 2023 - 00:03)

Vhodný protějšek. Ona nebo on s vlastním zázemím. :-)

Ľubica (Po, 11. 6. 2018 - 21:06)

No zatiaľ je to všetko v rámci normy takže neviem či sa mám báť alebo tešiť :-)

Zbyněk (Po, 11. 6. 2018 - 19:06)

Manžel si tě začíná vychovávat. S tím se musí začít co nejdřív.

Ľubica (Po, 11. 6. 2018 - 13:06)

A nemáte obavy, že by to...Ak je to po vzájomnej dohode, ktorá sa dodržiava, nemám nič proti tomu aby erotické vyplieskanie prerástlo možno časom aj mimo erotické vzťahy. U nás to tiež začalo iba v rámci predohry a už sa párkrát stalo, že manžel ma vyplieskal tak, že to vyzeralo možno ako za trest.

Amater (So, 2. 6. 2018 - 05:06)

Paní Gita Siváková je úplně mimo a neví o čem je řeč.

Čau (Pá, 25. 5. 2018 - 16:05)

Ahoj Eliska 698
Tak to jsme...More.Já přijedu s pěti opalenyma klukamá a oni ti dají takovou ferovku ze na to budeš ještě rád vzpomínat i po dvaceti letech co budeš hledat bezbariérový vchod pro invalidní vozík.Tvoje Gita Sivakova

Amater (Pá, 25. 5. 2018 - 04:05)

Lehcí naplácání výprasky...Ahoj Eliska 698
Tak to jsme dva, kdo hledají někoho staršího na výprask. Ideální je, když je to vzájemé a střídají si role. A jsou i jiná místa na těle vhodná pro naplácání.Aspoň pro mne. Tak jestli máš zájem, ozvi se, jsem z Prahy.

Marta (Čt, 24. 5. 2018 - 08:05)

Mne i jako uz slecnu vzrusuje...Mam starsi kamosku a ta ma brachu o dva roky mladsiho nez ja.Rikala,ze predni dostava naholou od mamy.Chtela jsemto videt,tak kdyz distal poznamku,pozvala mne na navstevu.Uz ve dverich zalovala mame.Ta rekla,pepiku,vis co te ceka,tak se priprav.Pepa rudy jak ryk,stahl kalhoty,bylvtrenkach.A co ty trenky?Tak jako,ze at jdu ven,pak zeje sunda.Kamoska rekla,mami,to kvuli nemu maj chodit pryc moje navstevy.Tak atzustane,rekla jeji mama.Ten kluk si nakonec trenky stahl,brecel uz predem,pak si musel lehnou,ne htel zvednout a roztahnout nohy,tak mu je roztahly a uz to zacalo.Bila prdelka se svijela,vstaval mu ptacek,bylo to hidne vzrusujici.Pak mu jsmoska roztahla pulky a on dostal i na dirku.Musel zustat nahej,kamoska naschval neco hodila pod gsuc,musel to vytahnout,spulil na nas rozmile prdelku,libil se mi.

Reklama

Přidat komentář