Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Pepa (Út, 4. 10. 2016 - 09:10)

Já to s povídáním o sexu...Tak to já jsem úplný amatér. Za svůj život jsem naplácal na holou teprve 2 ženám. Ale stejně si myslím, že to co některé ženy vzrušuje na výprasku, je strašně individuální. Navíc je to výrazná menšina, většinu žen na výprasku nevzrušuje vůbec nic a výprask by si dobrovolně dát nenechaly a to ani lehké naplácání rukou.

MilanXD (Út, 4. 10. 2016 - 09:10)

Ano, ale není to tak vždy....Já to s povídáním o sexu mám strašně jednoduché. Jelikož už cca 10 let píšu obsáhlý web o sexu a testy a recenze na erotické pomůcky, tak občas zaskakuju v jednom sexshopu za prodavačku a tam si denně povídám s cca 20 ženami. Mám nějaký dar, kterým se mi daří z nich rychle oklepat stud a většinou se po malé chvilce bavíme mnohem detailněji, než jak jsou na to doma zvyklé.
A jelikož jsem tak od roku 98 pořádal BDSM srazy a párty + vyráběl kompletní SM sortiment, tak se tak trochu vyznám i v tomhle :-)))))

Pepa (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

Podobně se vyjádřila už...Ano, ale není to tak vždy. Některé ženy mají rády jen lehké naplácání rukou, kdy do hodiny zčervenalý zadeček vybledne a žádné stopy po výprasku nezůstanou. Do nějaké rákosky nebo jelit by určitě nešly. Princip ale je, že ženy se o tom dost nerady baví, stejně jako o sexu obecně, většinou jsou stydlivé. To co na tom ženy vzrušuje totiž nemusí být primárně bolest.

MilanXD (Po, 3. 10. 2016 - 20:10)

Nikdo to o mně neví, ale...Podobně se vyjádřila už řada holek. Nebo když jim zůstanou nějaká jelita od rákosky, tak si je ráno vzrušeně prohlížely a třeba si vzaly schválně minisukni a pak se bály, aby to nikdo neviděl. Je to roztomile zvláštní :-)

linda (Po, 3. 10. 2016 - 17:10)

Nikdo to o mně neví, ale můj přítel mi někdy naplácá. Je to zvláštní, ale nejvíc mne vzrušuje, když dostanu na zadek těsně před setkáním s přáteli nebo příbuznými. Fakt prožívám velké vzrušení, když sedím na čerstvě seřezaném zadečku, v mysli se mi promítá nedávný výprask a já nesmím dát na sobě nic znát a klidně klábosím s kamarádkami nebo rodiči.

MilanXD (Po, 3. 10. 2016 - 16:10)

Tak ono záleží, co vše se...Dokonale napsané. Nejde nic vytknout ani doplnit. Ale pokud bych přesto chtěl něco napsat, tak snad jen to, že bych osobně bral výpraskovou nevěru možná hůř, než klasickou.

Pepa (Po, 3. 10. 2016 - 16:10)

Právě. Já bych chtěla...Tak ono záleží, co vše se považuje za nevěru a co ne. Někdo si myslí, že nevěra je třeba i pouhá pusa, někdo nepovažuje za nevěru ani orální sex. Zda je nevěra, když žena ukáže nějakému chlapovi holý zadek a nechá si na něj naplácat, to je taky individuální, někdo by to za nevěru považoval, jiný ne. Naplácání bez sexu? Já myslím, že to je v pohodě, když se na tom s někým domluvíš. Ten chlap si to pak mže udělat sám rukou, když odejdeš. Z mé zkušenosti. Když se mi nějaká žena přehne přes koleno a já jí naplácám na holou, je to v podstatě okamžik, který je za chvíli pryč. Proto jsou pak lepší následné představy o samotě, které mohou být mnohem delší.

MilanXD (Po, 3. 10. 2016 - 13:10)

Právě. Já bych chtěla...Myslím, že to vůbec není nic nemožného. Řadě lidí to stačí a sex k tomu tolik nepotřebují.

Robert (Po, 3. 10. 2016 - 12:10)

Tak pokud nechces nasledny sex, coz je pochopitelne, muzes se treba domluvit jen na tom, ze si to po vyprasku udela sam rukou a ty pripadne taky a bude to fajn. Ja jsem take zenaty a chtel bych zustat verny, ale dat nekomu na holou bych chtel, ale manzelce se to stydim rict, nevim, co by na to rekla. Takze ta masturbace je myslim dobre zakonceni...

Dani (Po, 3. 10. 2016 - 10:10)

Podstatné je, jestli těch...Právě. Já bych chtěla dostat sekec od chlapa kvůli pocitu studu a současného vzrušení, ale bez následného sexu, protože chci prostě být manželovi věrná. Ale nejsem si jistá, zda trestajícímu muži by k jeho vlastnímu uspokojení stačilo, že by mi naplácal na holou a zda by nechtěl pokračovat sexem. Jinak BDSM salóny, biče, důtky, svazování, to mě neláká, to není nic pro mě.

Pepa (Pá, 30. 9. 2016 - 08:09)

Je to krásné číst tady ty...Na co profík, daleko lepší je to provozovat se ženou v dlouhodobém vztahu, kdy spanking je jen taková milostná předehra a pak následuje sex. Když jsou partneři na sebe zvyklí, tak už tak nějak zjistí, co se jim líbí. Když si žena najde někoho cizího a neznají se a hned si nechá dát na holou, pak se nemůže divit, že to nemusí být ono.

Miriam (Čt, 29. 9. 2016 - 10:09)

Podstatné je, jestli těch pětadvacet na holou je milostná předehra nebo výchovný trest bez následného sexu..

MilanXd (Čt, 29. 9. 2016 - 07:09)

Je to krásné číst tady ty příspěvky :-)) 10 let jsem pořádal BDSM párty a výprasků jsem viděl a dal opravdu hodně. Naštěstí to byli většinou "rozumní" lidé a ne idioti. To se dá lehce poznat- kreténi závodí "Kdo má hustější subinku" - nebo která víc vydrží. Rozumní úchyláci soutěži spíš v tom, kdo dokáže vyladit spanking tak, aby tu jeho milovanou dovedl k orgasmu. A věřte, že to není nic výjimečného. Jen se musí naučit dobře nastavit trojkombinaci = sílu rány, přestávky mezi dopady a umístění.
A mimochodem- stále ještě existují profesionální exekutoři, ke kterým si chodí dámy pro nářez. Ale už je velmi obtížné se k ním dostat. Amatérů jsou miliony. Všichni by byli nadšením bez sebe, kdyby k nim dorazila krásná kočka s rákoskou v zubech. Ale věřte, že skutečnost je opravdu někde jinde.
A profík si to nechá zaplatit, protože ví co dělá a ví, že se ta holka vrátí...

Elen (St, 28. 9. 2016 - 22:09)

Já jsem několikrát dostala...Ano tak to je. Já to s holkou ani nezkoušela. Vím že by to byl propadák a bylo by mě to nepříjemné.

Mona (St, 28. 9. 2016 - 09:09)

Já jsem několikrát dostala od partnera pětadvacet na holou a bylo to, dejme tomu, docela fajn a vzrušující. Pak jsem to zkusila s kamarádkou a trapas. Ta trestající ruka musí být chlapská.

Elen (So, 24. 9. 2016 - 00:09)

Asi ano, záleží jestli by...Přesně tak. Já mám podobné preference a žena mě nijak nepřitahuje a rozhodně bych si od ní nenechala naplácat. Právě jde o to, že to musí být muž, ale takový, kterému věřím a musím mít jistotu. Taky mě vzrušuje, že muž uvidí zblízka můj holý zadek a budu se stydět. Na druhou stranu, rozhodně netoužím, abych si pak týden nesedla. Stačí mírný výprask, že to trochu štípe, ale nezanechá to následky. Důležitá je ta erotika, ne primárně bolest.

Miroslav (Pá, 23. 9. 2016 - 18:09)

Já si taky myslím, že by...Asi ano, záleží jestli by se jí to líbilo. To by musela mít trochu lesbické sklony a navíc tam v tom prvním příspěvku psala, že by se hodně styděla ukázat muži zblízka holý zadek, ale že jí to vzrušuje. Zde se pak nabízí otázka, že ukázat holý zadek ženě by se nestyděla a tím by to třeba nebylo ono.

jirikpraha (Pá, 23. 9. 2016 - 18:09)

Tak ono záleží, jestli by...Já si taky myslím, že by to měla zkusit se ženou. Je to pak jiný, než s mužem.

Jiřina (Pá, 23. 9. 2016 - 15:09)

Děkuji za nabídky...Tak ono záleží, jestli by jsi chtěla naplácat od muže nebo ženy. Nebo ti to je jedno? A taky jestli v soukromí nebo bys chtěla aby u toho byl nějaký divák, ať už žena nebo muž.
Já myslím, že se ti to třeba podaří uskutečnit, ale máš pravdu, že s někým zcela neznámým se taky můžeš spálit. Dopisovala jsem si kdysi s ženou, která takto narazila na blba a trvalo jí dlouho, než se z toho vzpamatovala a začala po tom zas toužit.

Dani (Pá, 23. 9. 2016 - 13:09)

Ono opravdu není jednoduché...Děkuji za nabídky poplácání, ale já bych to napoprvé opravdu chtěla zkusit s některým známým, který bude naladěn stejně jako já, i když vím, že bude těžké takového najít. S manželem jsme zkoušeli lehký spanking v rámci předehry, ale on na to fakt není. Také bych chtěla, aby to bylo fakt jako za trest a štípalo to, ale ne nástrojem, jen dlaní.

Reklama

Přidat komentář