Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Julča (Út, 9. 9. 2014 - 13:09)

Na deti som sa jej pýtala, povedala mi, že dostává na zadok iba keď nie sú doma. A že ja som jediná, ktorej sa s tým priznala.
Ale dostávať na zadok tak, aby o tom vedela svokra, to už je iná káva...

Jana, 35 (Út, 9. 9. 2014 - 13:09)

Kamarádky a kolegyně to ještě docela pochopí, že to byla jenom trochu drsnější hra na výprask, děckám se také něco namluví, konečně, o trestání ví svoje.
Já osobně mám nejhorší zážitky s tchýní, která vždy připoslouchávala na schodech a měla potom ohromnou radost, že jsem byla doopravdy bita.

tomasjel (Út, 9. 9. 2014 - 12:09)

Líbí se nám to oběma s přítelkyní a sex bez většího či menšího výprasku už by ani nebyl sexem :-)

Julča (Út, 9. 9. 2014 - 12:09)

Ja som takto odhalila asi pred dvomi rokmi moju najlepšiu kamarátku. Chodievame každý týždeň do fitka a raz pri prezliekaní som si všimla červené pruhy na jej zadku. Keď som sa jej na to spýtala, poriadne sa zahanbila no nakoniec sa mi priznala, že jej muž ju niekedy zvykne poriadne vyplieskať po zadku. Odvtedy som si to všimla ešte zopárkrát a bolo to pre mňa poriadne vzrušujúce, keď mi o tom rozprávala.

Jaruna (Po, 8. 9. 2014 - 10:09)

Nejhorší je, když máte na zadku stopy po výprasku a někdo je vidí, ať už je z rodiny nebo třeba cizí.
To je opravdu velice vzrušující, vysvětlovat někomu, že jste včera večer dostala nasekáno rákoskou.

Klára (Po, 1. 9. 2014 - 11:09)

Výprask k sexu patří, lehké poplácání po zadku a v rozkroku je určitě vzrušující. Ale dostat pětadvacet rákoskou nebo řemenem, i to po mě partner chtěl, tak to už se mi nelíbí. Asi bych to vydržela, ale nelíbí se mi to.

mplusm43@seznam (Pá, 1. 8. 2014 - 21:08)

Nevím, jak ostatní ženy,...Určitě k tomu chce přidat romantiku, něhu a upřímné jednání.Zdraví Míra

Irena (Po, 28. 7. 2014 - 23:07)

Nevím, jak ostatní ženy,...Jsme na tom stejně.Chceš-li napiš[email protected]

beruska (Ne, 27. 7. 2014 - 18:07)

Nevím, jak ostatní ženy, ale mě na tom vzrušuje to podrobení se, ponížení, odevzdání se. Musela by v tom být ohromná důvěra, protože jen tak se takhle před někým otevřít nedokážu, vlastně ani nechci. Bylo by fajn to skutečně prožít nebo si o tom aspoň s někým popovídat, ale pochybuji, že by se mi podařilo někoho najít. Měla jsem na to vždycky smůlu, někdo sem tam mezi řečí prohodil, že bych zasloužila naplácat nebo něco podobného, ale nikdy k tomu pořádně nedošlo.

Dušan (St, 9. 7. 2014 - 08:07)

Já mám výprasky rád. A stopy na prdelce, přece k výprasků patří. Nejde mi o brutální výprask, ale o takový, kde je i u toho legrace. Mám kamaráda, který mi na holou, dává pravidelně. Má legraci s toho, jak se zadek, po dopadu rány stáhne a tak podobně. Pro něj to je dost rajcovní záležitost a pro mě taky. Vidět, jak se prdelka při výprasků stahuje, špulí a třese je pro mě fakt silný náboj. Proto rád na holou dostávám od mladých dívek a kluků, kteří se tím baví. Já mám výprasky opravdu hodně moc rád. Je to prča.

calibal (Pá, 30. 5. 2014 - 13:05)

Výprask je možná...Výprask je možná vzrušující pro některé ženy...
Kláro co to tady meleš za hovadiny, jakou rákosku z OBI? Asi máš na mysli bymbusové tyčky na rajčata že? Ty rákosko z OBI...
když už chceš tady chytračit tak si zjisti co to je rákoska

mark (Čt, 29. 5. 2014 - 23:05)

Žena od 30 ti let na krásné a trvalé přátelství, jež ale miluje dostat přes sukni či na holou. Brno mob:721 499 959

mark (Čt, 29. 5. 2014 - 23:05)

Žena od 30 ti let na krásné a trvalé přátelství, jež ale miluje dostat přes sukni či na holou. Brno mob:721 499 959

martin Prochazk (Ne, 18. 5. 2014 - 13:05)

Take studuji VS.jsem sadisticke povahy z Prahy a nemám problem nekomu nasekat za neposlusne chovani!kontakt:[email protected]

kuba (Pá, 16. 5. 2014 - 16:05)

já dostává rákoskou když přinesu 5 nebo zlobím.vždycki se musím ukázat sékře a pak ona mě. pak oba dostanem na konci týdne

tadeas (St, 14. 5. 2014 - 22:05)

Jsem 21lety student University.jsem z Prahy a mam rad,kdyz holce muzu dat vyprask ci jine veci na tom jsme se vetsinou shodli.Pokud by nejakA mela zajem o vyprask,ci jine choutky napište na [email protected] vsem!

tadeas (Út, 6. 5. 2014 - 10:05)

Když se klukovi líbí, že...Muzes nemam nic proti.

Kate (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Když se klukovi líbí, že může svoji přítelkyni seřezat a ona to zároveň chce, není na tom vůbec nic špatného! Dalo by se říct že je to i žádoucí. :) proč bych nemohla dostat výprask když po tom toužím :P

ženuška (Po, 24. 3. 2014 - 22:03)

Tak my s mužem v rámci experimentování přecházíme od rukou a důtek k rákosce...a musím říct, že to byl můj nápad. Prostě se mi to líbí jako předehra (samozřejmě ne vždy) a říkám si, že by to chtělo přitvrdit...jen jako každá, mám obavy, zda už to není příliš silné kafe...no uvidím, přinejhorším píchnu rákosku do květináče k nějaké kytce :-)

remen2 (Ne, 28. 4. 2013 - 16:04)

Já dostanu 25 lískovím...To nic není. Až dostaneš 100, pak to teprve bude pořádně bolet.

Reklama

Přidat komentář