Reklama

Chci zhubnout, ale nemám vůli. Poraďte jak na to

dee (St, 31. 1. 2007 - 08:01)

Taky jsem na tom špatně s výdrží. Začínám hubnout každé ráno a končím hodinu na to, s tím, že to o den odsunu. Někdy říkám - tak od pondělí, někdy zase - od začátku dalšího měsíce. Teď se ve mně ale něco vzpříčilo, všem kolem jsem rozhlásila, že začínám hubnout a možná je to přávě ten fakt, že o tom vědí - zatím se držím. Začala jsem minulý týden v pondělí, už mám dvě kila dole a snad to půjde i víc. Ráda bych měla váhu jako před porodem. Po první holce jsem zhubla až po osmi letech, nyní to ještě není ani rok a chybí mi už shodit jen 5 kilo. Držím pěsti všem, kdo chtějí začít, pevnou vůli a hlavně mějte před očima stále ty vychrtlé prdelky druhých holek :oDDD

Gašper (St, 31. 1. 2007 - 01:01)

Dobry den,cetl jsem Vas inzerat na hubnuti...a rad bych Vam pomohl...jsme firma ktera uzce spolupracuje s Ministerstvem zdravotnictvi a vsechny nase vyrobky oznacila jako potravu a ne doplnek stravy!!!Vyrobky maji 5svetovych patentu!!!!pkud budete mit zajem volejte na tel.c. 731 117 437 p.Gašper

ubu (Út, 23. 1. 2007 - 18:01)

posilovna,kolo i strava zdravější 54 let nehubnu poctivě chodím cvičit několikrát týdně 3a půl roku vážím pořád stejně a cvičení mě baví moca moc ahoj

.1169399702.116 (Út, 23. 1. 2007 - 15:01)

Já tedy mám s centrem zdraví a výživy podobné zkušenosti. Furt po mně chtěli abych kupovala přípravky v podobě nápojů,, no to je sice hezký, ale samozřejmě to stojí strašně peněz a ještě k tomu tam píšou, že musím hodně sportovat a to víme všichni, že bez pohybu to nejde. Já každý den jezdím na koni, nelenoším, ale prostě nemohu těch 5 kilo dostat dolů, ach jo

Návštěvník (Út, 23. 1. 2007 - 15:01)

No jo, jenže na někom je vidět 5 kilo stejně, jako na někom 30 víš:-) Tak proto tu řeším 5 kilo. Já přiberu kilo a už mi všichni říkaj, jééé, ty si přibrala vid,, takže nic příjemnýho

Eva (Út, 23. 1. 2007 - 11:01)

Jo, v jednom takovým ,,poradenským centru" už jsem byla. Uvařili mi čajíček (Thermojetics) a pak jsem se jich nemohla zbavit...
Pokud tedy nepatříš k nim ( víme všichni koho myslím), tak se omlouvám.

top trend (Út, 23. 1. 2007 - 01:01)

Jsme Poradenské centrum zdraví, vitlity a kondice a úzce spolupracujeme s ministerstvem zdravotníctví. Když se za náma zastavíte, tak Vám poradíme zdarma jak upravit stravovací návyky, aby jste zhubla a už nikdy nepřibrala. Potřebujete k nám dobrou náladu, hodinku volného času a brýle na čtení pokud je nosíte a my Vám uvaříme i čajíček. Stavte se na kus řečí a hlavně se kvůli tomu, že máme to opravdu plné objejdnejte na tel. č 731 117 437 p. Gašper

Návštěvník (Ne, 21. 1. 2007 - 18:01)

prosím tě a kolik vážíš, co to je pět kilo, když se tady řeší i nadváha 30 kg?

Návštěvník (Ne, 21. 1. 2007 - 18:01)

Já mám to samé, od léta jsem přibrala 5 kilo a už je nemohu dostat dolů. Je teda fakt, že přes den se sanžím jíst střídmě, ale sednu k televizi je osm večer a já stláskám na co přijdu,, je to hrozný já vím, ale taky nemám vůli.
Ale u mě je problém ten, že už mi to říkají i kamarádi a lidé, co mě znají, že jsem přibrala, vadí mi to ale nechci držet diety a bejt nějaká anorektička, chci jen schodit asi 5 kilo:-/ pomoc pomoc :-)

Návštěvník (Ne, 21. 1. 2007 - 17:01)

Blanko tak poraď a nench se nutit to bude ais dealerství, že?

Blanka (So, 20. 1. 2007 - 19:01)

Já jsem zhubla pitím jednoho bylinkového čaje a samozřejmě, že se člověk nesmí přejídat! Poradím: poradna"eimal.cz

Návštěvník (So, 20. 1. 2007 - 19:01)

takže nemáš pevnou vůli? Tak proč sem lezeš?

bx1 (So, 20. 1. 2007 - 14:01)

nic jsem nezhubla proč?

IV (Pá, 19. 1. 2007 - 14:01)

Ja doporucuju pozdrav slunce, ze zacatku treba jen petkrat, a casem pridavat. Je to joga, ale cvici se trochu rychleji. Jde cvicit doma, protahne cele telo. Za mesic sem mela pet kilo dole, jedla jsem normalne, jen jsem vysadila cokoladu a chipsy :)

H (Pá, 19. 1. 2007 - 13:01)

bx1 ty musíš být, ale vztahovačná, když se pořád ozýváš ! Radši řekni kolik jsi už zhubla a jak se stravuješ.

bx1 (Pá, 19. 1. 2007 - 12:01)

co tady hulákáš.

Kristyna (Pá, 19. 1. 2007 - 12:01)

Pro vsechny vrele doporucuji knizku od Andreho Van Lysebetha - Joga - Omladnete s jogou za 2x7 dni. Zhubnete, omladnete a hlavne si vycistite streva, bez cistych strev se spatne hubne!!!

Návštěvník (Pá, 19. 1. 2007 - 10:01)

někoho bohužel donutíš, aby zhubl jen tím, že mu řekneš pravdu do očí!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proč si lhát, když se někdo přežírá, že?

Návštěvník (Pá, 19. 1. 2007 - 10:01)

bx 1 jaký hulváte, jedině co platí je nežrat a cvičit, jen si to přiznej!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Pá, 19. 1. 2007 - 08:01)

Nebo jez večer zeleninu, doktor mi povolil jíst večeři v pět a pak můžu sníst zeleniny, kolik chci, hlavně ne ovoce jenom zeleninu, jablka nemám třeba jíst vůbec a mandarinku, tak jednu denně

Reklama

Přidat komentář