Reklama

Opravdu malý penis :-(

ten s malým pin (Pá, 4. 5. 2007 - 20:05)

je mi šedesát a holky si nestěžujou a to ho mám malýho jak třináctiletej.holky se pak cejtěj že jsou s vrstevníkem.

Nadržená (Pá, 4. 5. 2007 - 20:05)

Kdo ho má?Proč se s ním schovává?
Jsou tak rozkošní,když se rozohní...

xxcd (Pá, 4. 5. 2007 - 16:05)

Většinou skončím chtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

mišula (Pá, 4. 5. 2007 - 15:05)

Ahoj všichni,
poznala jsem moc prima člověka, je fakt senzační, milej, pozornej, pracovitej, čisťoučkej, voňavej, galantní kliďas....ale ouha, nikdo není dokonalý. K jeho dokonalosti mu cosi chybí. Má ho tak malýho jako můj 3-letý synovec, přitom je to chlap jak hora, skoro 190cm, takže tady se příroda vyřádila. O sex s ním jsem naprosto ztartila zájem, myslím, že neplatí, že i s malým kašpárkem se dá dělat velký divadlo. NEDÁ!

Bartoloměj (Út, 27. 3. 2007 - 17:03)

tož ten muj pytel měl za mlada 14/3,5
a ted co su na duchodu už enem 10cm,ale moja stará kupila mašinu na baterky ,tož jsme zkusili i ten anál do tej řiti ale ja radšej do dury.

sympatak (Út, 27. 3. 2007 - 13:03)

No,ja mam asi 21/4,5 a manzelka rika,ze je to normal.Nvim,jestli nechce,abych byl nejak pysny,coz asi nejsem. -) p.s. Anal zase s timto neni pry nic moc

BB (Po, 26. 3. 2007 - 14:03)

Průměr v ČR je 12,5:-) tak bu´d v klidu, a nejde ani tak o délku ale o šířku:-)

Kajda (Po, 26. 3. 2007 - 12:03)

To jsi mě potěšila, Danielo. Já ho mám dvanáct a když ho vytahuju poprvé na novou partnerku, trochu se stydím za jeho velikost. Nakonec se dozvím, že jsem vlastně v průměru. Odpíral jsem si potěšení z orálního sexu, aby mi ho partnerky moc neprohlížely. Ta současná mi orál mockrát nabízela a já nikdy nechtěl. Už jsem jí volal, že bych ho dneska chtěl. Ještě jednou dík, Danielo.

Daniela (Ne, 25. 3. 2007 - 21:03)

To je do zblbnutí, tyhle diskuze o velikostech penisů. Vždycky jsem to jenom
četla, tak teď taky něco napíšu. Chtěla bych všechny chlapy s malým ferdou uklidnit. Partnerů, kterým jsem viděla penis, bylo patnáct. Z toho 5 ho mělo stěží
deset čísel. Jenom 3 ho měli přes patnáct.
Je to samozřejmě odhad, ale toho největšího kašpárka jsem měřila přesně. Ten kluk mi totiž tvrdil, že ho má rovných dvacet, byl na něho strašně pyšnej. Ale byla to kravina.
Při společným měření z toho vylezlo jenom 17/6. Uznal to i on. Ale pořád tvrdil, že ho dvacet vždycky měl a že se mu musel zmenšit. No ale těch 6 na šířku, to teda byla slast. Podle mě je i ten evropskej průměr kolem čtrnácti silně nadsazenej. Chlapi s malým chcípákem totiž nikdy na takový měření nejdou. Jdou jenom ti, co se chtějí pochlubit. Průměr mých chlapů bych typovala tak kolem dvanácti. Možná, že někdo řekne, že jsem měla smůlu na malý kašpárky, ale já si myslím, že patnáct chlapů je už docela reprezentativní vzorek.
Vzpomínám vždycky na toho se sedmnácti, že když měl erekci, tak mu žalud penisu už čouhal z boxerek. Chtěla bych vidět ty dvaciáše a čtvrtmetráky. Jinak u chlapů oceňuju hlavně jiný věci než velikost přirození, to jen tak na závěr.

Renis (Ne, 25. 3. 2007 - 20:03)

Já mu ho měřila sama, protože když mi ho poprvé ukázal, tak jsem se skoro lekla :) jenže teď mi moc chybí (((

Eva (Ne, 25. 3. 2007 - 20:03)

čtvrtmetrový penisy..a vám se to líbí..no a to jim je měříte, nebo vám tuto velikost pánové sdělí sami? :-)

Návštěvník (Ne, 25. 3. 2007 - 15:03)

Mam dva milence, jeden z nich je vybaven az moc (coz se mi opravdu moc libi), ale zase vydrzi strasne kratce, takze si to nikdy poradne neuziju. Vlastne uz s nim ani moc nespim, spis se pomalu presouvame do roviny pratelstvi. Takze neni to jen o kasparkovi, ale taky o hre, kterou zahraje...

Deny (Ne, 25. 3. 2007 - 12:03)

Jo, větší jsou prostě lepší!

kaja (Ne, 25. 3. 2007 - 09:03)

MŮJ PŘÍTEL MÁ 21/5 SICE ZE ZAČÁTKU MĚ TO BOLELO ,ALE TED SUPER!!!!

Marky (Ne, 25. 3. 2007 - 09:03)

ahoj holčiny......poznala jsem v životě pár chlapů ave větším množství jsem měla štěstí,že měli něco nejen v hlavě,ale i v kalhotách,ale poznala jsem dva kluky,kteří byli fajn,ale bohužel je příroda hodně ošidila a přesto,že jsem z obou vztahů taktně vycouvala,nikdy bych ty kluky neshodila,musím říct,že na velikosti bohužel opravdu záleží,nepotřebuji mít doma nějakého obra,ale normálního chlapa,což se mi vyplnilo,můj přítel je úžasný po všech stránkách a jeho rozměr 19x3,5 je to nejlepší,co jsem v sobě měla a navíc je to inteligentní,vtipný a pracovitý kluk......všem držím palce,aby nelitovali ve výběru partnera......

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2007 - 16:03)

I takového bych si oblíbila....Malej ale funkční.....?!

Renis (Pá, 23. 3. 2007 - 13:03)

Já vím, Barčo, budu se s tím muset smířit ((( dost mi to ale chybí. Já vím, asi záleží na člověku, ale já prostě potřebuju "velkýho".

Barča (Pá, 23. 3. 2007 - 12:03)

Tak to teda čumím...No to by mě rotrhal, můj přítel má 15 a bohatě mi to stačí.Nechci tě nijak zklamat, ale 26centimetrovýho už asi nenajdeš:-(

Renis (Pá, 23. 3. 2007 - 12:03)

Prosímtě Joes, jsem hubená, až moc, rozhodně nejsem nějaká tlustá, nebo co si tím myslel?!? mám postavu skoro jako modelka a těch 6cm se do mě vešlo uplně v pohodě. Barčo, měl opravdu 26cm. Těžko už asi najdu někoho tak "vyspělého". Svého současného přítele mám ráda, ale ten sex už není prostě takový, bohužel.

Barča (Pá, 23. 3. 2007 - 12:03)

A to měříte jak?
V Čechách je průměr 12,5cm, pochva má průměrně 9cm, ale při vzrušení se zvětší maximálně 2x. S těma 26cm ti to fakt nežeru:-) zkus změřit svýho chlapa ne ze spoda ale ze shora, jo?:-)

Reklama

Přidat komentář