Reklama

Opravdu malý penis :-(

Renis (Pá, 23. 3. 2007 - 12:03)

Prosímtě Joes, jsem hubená, až moc, rozhodně nejsem nějaká tlustá, nebo co si tím myslel?!? mám postavu skoro jako modelka a těch 6cm se do mě vešlo uplně v pohodě. Barčo, měl opravdu 26cm. Těžko už asi najdu někoho tak "vyspělého". Svého současného přítele mám ráda, ale ten sex už není prostě takový, bohužel.

Barča (Pá, 23. 3. 2007 - 12:03)

A to měříte jak?
V Čechách je průměr 12,5cm, pochva má průměrně 9cm, ale při vzrušení se zvětší maximálně 2x. S těma 26cm ti to fakt nežeru:-) zkus změřit svýho chlapa ne ze spoda ale ze shora, jo?:-)

Joes (Pá, 23. 3. 2007 - 11:03)

To asi nebudeš žádnej drobek :-) Proboha, vždyť to ji musíš mít jak vjezd do garáže, tam bych asi v pohodě nacpal ruku až po rameno anebo svých 15 cm i s koulema :-)))
To by sis mě asi dala potom k snídani :-)
No ale proti gustu žádnej dišputát, každému co jeho jest :-)

Renis (Pá, 23. 3. 2007 - 11:03)

Já mám přítele, má asi 18cm a upřímně nic moc...předtím jsem měla přítele, měl 26cm a šířku 6cm a s ním jsem si sex užila dobře, cítila jsem to a ten sex byl mnohem intenzivnější a také s více orgasmy. Jsem docela zklamaná s míň cm...((((

Joes (Pá, 23. 3. 2007 - 10:03)

Mé přítelkyni se líbí mých 15 cm a je to pro ni až až :-) Velký nemá ráda protože by jí to bolelo a asi by její malá roztomilá buchtička praskla ve švech :-) A velký se jí ani nelíběj.
Možná je to tím, že je Asiatka - Japonka :-) No, jiný kraj jiný mrav...

Marta (Pá, 23. 3. 2007 - 10:03)

To SID: Jo, šestnáct mi docela vyhovuje a když je pěkně tvrdý, jde s ním dělat spoustu krásných věcí. A při kuřbě se mi alespoň nespouští dávicí reflex. Takový péro kouřit je slast.

Zkopaný (Pá, 23. 3. 2007 - 03:03)

Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku reakce zadna sousede zde v novem luxusnim byte Praha Bohnice mnohem lepsi nez v Olomouci. Ukradli bambusovou rohozku a vymena za slamenou coz vi kazdy alespon ja urcite ze hodnota je jina ale jinak klid pouze uveznei ve vytahu jiz 4 krat. Lana vydrzela a !!!dekuji!!! timto vrchnimu hasici panu Marakovi za zachranu sabotaz sam v protokolu nevyloucil!!! a take dvakrat sirka v zamku. Vylet autobusovym autokarem ridic se snazil nabourat do Podebradskeho mesta lazni vyborna voda ale slysel jsem nenavistive poznamky mnoha lidi kdyz me mijeli NEDUVODNE!!! a nakonec klid cukrova vata v usich pomohla bez zastrelu. Lazen byla blaha moc ale tepla chteli me drzet pod vodou, privolany doktor stiznost neuznal ale odvolam se na mestskem urade ci policii. Jim mnohem zdraveji uz ne chobotnicky dostal jsem zasilkou ze zamori Japonsko od pritele z internetu slonove hulky cervene a cerne s jemnym vyryvanim krasna prace nicmene v lacinych restauracich mi nedovoli jimi jisti! Opakovane stiznosti nepomahaji i v tech nejlepsich podnicich kde chci stravu vegetarianskou bez chobotnicek, zase cukani a rana do zatylku a privolana policie nepomaha minule mi chteli zabrat hulky nedal jsem je az se jedna zlomila!Vsechno je modre svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha. P.S. Prosim vsechny kteri se mnou Zkopaným sympatizuji, aby tuto zpravu sirili siti!!!

průměrprůměru (Čt, 22. 3. 2007 - 22:03)

Tak to je pěkná kravina,Hano.Já udělám manželku vaginálně i jazykem a ten rozhodně delší než 7 cm nemám!

SID (Út, 6. 3. 2007 - 16:03)

tak ty jsi me vazne rozesmala se svejma teoriema=) ja bych rek ze mam varlata mensi a mekci a penis tak 16=)ale mam ho pri erekci tvrdyho jak beton.zadnou mekkou hadici.

Velkobrk (Čt, 1. 2. 2007 - 15:02)

.....dekuji, Hano! Amen.....

Hana (St, 31. 1. 2007 - 22:01)

Souhlasím s Velkobrkem.To co tady neduživí brkové hlásí, bude stačit na chvíli.A rozhodně nikdy nebudou stačit na ženskou s vaginálním orgasmem.Trénovat můžete jak chcete,která kdy měla velkobrka, malým brkem pohrdá.O bezkulkáčích ani nemluvě.

Velkobrk (Po, 29. 1. 2007 - 01:01)

Doporucuji tichy odchod ze sveta, panove!

bezkulka (Ne, 28. 1. 2007 - 22:01)

Já mám sice penis cca 15 cm, ale zas nemám kulky, co je lepší?...

petr (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

mne je 22 let a mam taky maly penis 7x2.5

petr (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

mne je 22 let a mam taky maly penis 7x2.5

Hanzí (So, 23. 12. 2006 - 16:12)

Tak XxX, můžu tě uklidnit tím, že já ho mám ještě o 2cm menší, ale vůbec se necítím, že bych měl mít nějaký mindrák. Erekci mám pevnou a dlouho trvající a když umíš ještě nějaký ten trik navíc,tak naděláš, kór s tím svým 14cm takové divadlo, že bude ženám naskakovat husí kůže, ne zimou, ale slastí. Musíš si víc věřit a pořád ho trénovat, nesmíš ho nechat zahálet, jinak ti zakrní úplně a nebude k ničemu. Měj se a držím palce.

zena (So, 23. 12. 2006 - 15:12)

měla jsem hodně mužů. Většinou průměrně vyvinutých.Ke vší spokojenosti.Měla jsem i muže, který ho měl podprůměrného, jeho manželka poznala asi většího, a tak ho opustila. Než jsme se vůbec mohli milovat, asi byl rozvod těžké trauma, trvalo to 3 měsíce, byly problémy s erekcí, nechápala jsem, jak je možné, že po mně touží, ale přitom se mu nepostaví, teď už vím, že to je možné...Po té době se to opravdu srovnalo a milovali jsme se krásně a hodně, on měl velmi elektrizující doteky. Po roce mne oplodnil, zaplatil mi interupci a poslal mne do háje. Teď, můj poslední přítel patří k nadprůměru a užívám si též. Je to o tom, že když bylo potřeba, svou pochvu jsem stahla a měla ji staženou , nebo jsem ji pravidělně stahovala i během milování a to pak bylo rodeo a cítila jsem každý kousek jeho malého penisu až ke své rozkoši, kroutila jsem si ho a ochmatávala zevnitř až do orgasmu i několika orgasmů. U tohoto většího je potřeba se uvolnit, tedy naopak. Všechno jde, když se chce.

gymka (So, 23. 12. 2006 - 00:12)

Stejne jak tady píše Rita tak nechápu že to prítelovi nerekne aby jí po tom treba dodelal rukou nebo pusou...proc to nechava bejt..to je prece nesmysl

Leandra (Ne, 10. 12. 2006 - 09:12)

Milý XxX, mohu tě uklidnit. Penis 14x4 je příjemný průměr a většině žen bude vyhovovat. Když k tomu přidáš pevnou erekci, orální dovednosti a šikovnost, bude to žůžo.

XxX (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

chci se tady zeptat ne ženské názory na to jestli je penis o velikosti 14x4cm normalní nebo je moc malý na to aby uspokojil. Prosím řekněte co si o tom myslíte mám z toho celkem nedobrý pocit mít takový penis a moc si s tím u žen nevěřím. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář