Reklama

Opravdu malý penis :-(

onyx (Út, 29. 5. 2007 - 16:05)

Mam znamou ktera take nechala dobreho chlapa a 3 deti a zije z romem,do konce takovym smradlavym ze...a vykladala sousedce ze on je moc dobry v posteli a takoveho za cely zivot nemela

Jesus (Út, 29. 5. 2007 - 16:05)

hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat

;;; (Út, 22. 5. 2007 - 21:05)

hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat

Eva (Út, 22. 5. 2007 - 20:05)

Moje řeč, větší je prostě lepší!

Návštěvník (Út, 22. 5. 2007 - 20:05)

Planý uklidňování. Malej je zkrátka na dvě věci. Bylo to tak, je to tak a bude to tak a okecat se to bohužel nedá.

Beetles /J.Kudr (Út, 22. 5. 2007 - 19:05)

J. Kudrnáč: Beetles
Vidím, že problém velikosti pořád někoho trápí, dovoluji si tedy znovu upozornit na jednu knížku, která vás stopro určitě zbaví všech starostí - napořád!
Myslím, že geniálně je problém "malýho" penisu shrnut v knížce Beetles jen tak mimochodem, přikládám ukázku. Kromě toho je to i dost sranda o dospívání v 60. letech, takže zajděte do knihovny stojí to za to! Někde se to dá snad ještě sehnat, prý v Luxoru na Václaváku - bez záruky. nebo na netu přes Kosmas
"Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?"

monika (So, 19. 5. 2007 - 23:05)

tak tak Káčo.
A když už jsme u toho tak já mám raději ty pod 15 cm. Jsem dost úzká a ti větší mě bolí.

Káča (So, 19. 5. 2007 - 22:05)

Je to fakt. 15 je už docela ok, ale nejvíc záleží na šířce. Holkám by podle mě ani tak nešlo o velikost, kdyby s tím ten chlap uměl zacházet nebo jim to vynahrazoval jinak, ale pokud se chlap s minipenisem snaží ,,pouze" o klasiku, je to samozřejmě nuda a sex nestojí za nic! Já mám zkušenost s extrémně vyvinutým penisem a bolelo to a majitel se choval jako šovinistickej blb, na druhý straně bývalý partner měl tak 13/3 a co všechno uměl, to Vám ani nebudu popisovat :)) Je to prostě o tom, NÉ CO A JAK SE MU POSTAVÍ, ale JAK SE TEN CHLAP POSTAVÍ KE SVÉ ,,indispozici" ...a kromě toho jsem přesvědčená, že ,,na každý hrnec pasuje jiná prdel " lidově řečeno :))

;;; (So, 19. 5. 2007 - 17:05)

Jsi debil. Protože 15/4 má cca 50% chlapů. Holt kdybys byl na vojně, mohl ses ve spol. sprchách o tom přesvědčit.

__utmb=48467763 (So, 19. 5. 2007 - 17:05)

Holky klukům nalhávají, že jim to nevadí, ale většinou je to jen "pro útěchu". Aby to holka cítila a měla pořádný orgasmus, je potřeba mít ten penis aspon hodně široký, nemusí být kdovíjak dlouhý, ale ta šířka je potřeba.

small (So, 19. 5. 2007 - 16:05)

Patřím také mezi muže s minimální výbavou 15/4. Celý život se za to stydím a prakticky nechodím v létě nikam na plovárnu nebo v jindy do sauny apod. Když jsem měl jít na operaci, chtěl jsem raději umřít, než se svléknout a ukázat ten ostudný minirozměr. Jen mě propustili, už nikdy jsem se tam pro ostudu neukázal ani na kontrolu. Kdo je normálně vyvinutý, nepochopí.

Anonim (So, 19. 5. 2007 - 06:05)

Je to pravda taky mam malej penis,má přítelkyně říkala že jí to nevadí,ale komplexi sem to já nepřenesl,ale později jsem se tejně dozvěděl že jí to vadilo...takže co??Holky to mají snaší.,..mají pochvu a tam velikost nehraje roli....

Cipka (Po, 7. 5. 2007 - 10:05)

Vsechno nad 10 je v poho s kasparkovanim. Pod 10 nevim. To uz musi byt asi dobry lizal!

marvel (Po, 7. 5. 2007 - 09:05)

TAK DIK

Návštěvník (Po, 7. 5. 2007 - 01:05)

Je.

xxcd (Po, 7. 5. 2007 - 00:05)

Ty vole vždyť to je úplný normál ... tak co si z toho děláš nervy? ... to kdyby měla spousta jinech mužskejch ... co třeba 11/2,5 ...
neblbni a jdi do toho ... jsi úplně v poho ...

Návštěvník (Ne, 6. 5. 2007 - 23:05)

14x4 je poměr stran ?

marvel (Ne, 6. 5. 2007 - 23:05)

proč bych si dělal kozy...je to tak...bohužel :-((

xxcd (Ne, 6. 5. 2007 - 21:05)

To si děláš kozy ... viď????

marvel (Ne, 6. 5. 2007 - 21:05)

ahoj, je mi 18 chci se zeptat jak jsem na tom, protože jsem ještě neměl sexuální partnerku tak si moc nevěřím...jestli je dostačující penis o velikosti 14x4 cm, prosím o odpověd zkušenější holky...díky

Reklama

Přidat komentář