Reklama

Opravdu malý penis :-(

Libuška (Út, 14. 11. 2006 - 18:11)

Opravdu malý penis má náš hajný,má ho 4 cm dlouhýho a průměr 1,5 cm,menšího jsem neviděla a že já viděla ptáků.Pracuji na resekci tak znám půl okresu.

ELI (Út, 14. 11. 2006 - 17:11)

TO: ROCOSSI
Mě je 24 a měla jsem 5 partnerů :)) Teď jsem s přítelem 3 roky a super nám to klape. Myslím, že sex je ve vztahu důležitý a pokud to neklape v posteli, tak je to blbý. Ale ty už si nedělej vrásky a buď spokojený, protože patříš rozhodně do skupiny těch "velikejch" :))) papa

Fotograf (St, 8. 11. 2006 - 23:11)

Myslite, ze byste zustaly vdane?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/60/

Fotograf (St, 8. 11. 2006 - 06:11)

Myslite, ze si ho odvedly domu na trojku?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/2766/

Fotograf (St, 8. 11. 2006 - 05:11)

Myslite, ze tento kasparek je v divadle dobrym hercem?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/3224/

ROCOSSI (Po, 6. 11. 2006 - 11:11)

Ahoj, díky všem za názory, s tou tloušťkou je to pravda, ty míry které jsem uváděl byli starší asi tak zmého 1. ze střední, nedavno jsem to s partnerkou přeměřil za srandy, na délce je to stejné těch 17 cm a na šířce přidáno o cenťák a to těch 5 a něco. Máte pravdu, že bych to neměl řešit,když je spokojená, ale to víte, jsem vážně zamilovaný a proto ty obavy.. Ten týpek co se tu pyšní 100 ženskejma je drsnej no, ale ono nejde do kolika to strčí, ale když už, tak jakým způsobem a hlavně co si ta slečna z toho odnese za pocit..... Jestli převážně narazil na v celku normální slečny, tak málo která mu to v pálí do ksichtu co si o tom a o něm myslí,takže tak nějak, ještě jednou díky, a zatim....

Návštěvník (Pá, 3. 11. 2006 - 08:11)

Dívala jsem se na ten odkaz, zaplaťpánbu, že taková kláda není standard, byť si většina chlapů myslí, že jo. Navíc černý pé*o je fakt nic moc

Jenda (Pá, 3. 11. 2006 - 05:11)

www.mymomsfuckingblackzilla.com/index2.htm

To Rocossi (Čt, 2. 11. 2006 - 09:11)

Tak asi, kdyz je spokojena, tak neres, ne? Ja osobne si myslim, ze tvy miry jsou idealni a musim rict, ze at si tady chlapci namlouvaji, co chteji, mit ho malyho je problem, pro me i pro vetsinu mych kamaradek. Ale samozrejme se najdou takove, ktere to neresi, uprimne vsak nevim, jak, Zajimalo by me, jak vypadalo, tech sto zen pana frajera, co sem pise... :-) Musi mit asi dobry komplexy ze svyho chudaka jinak by tady nepsal takovy ubohy kecy o sto zenach! Takovy mam nejradsi, hloupy, debilni, devkare a jeste s malym....

Jita (St, 1. 11. 2006 - 22:11)

Rocossi,muj partner ma penis 16x6 a mam pocit,ze je to jak se rika:fakt velky pero.Jsem maximalne spokojena.Mozna to nebyva jen o delce,ale i to te sirce.Neni to prece jen o tom,jak daleko ho strci,ale jak dobre tu zenu vyplni.

ROCOSSI (St, 1. 11. 2006 - 17:11)

to- ELI : No přeci tebe:-))

Eli (St, 1. 11. 2006 - 14:11)

TO ROCOSSI:To se ptás koho?? :))

ROCOSSI (Ne, 29. 10. 2006 - 18:10)

Děkuji Ti za názor, mohu se jen zeptat kolik ti je let????a kolik partnerů jsi ozkoušela?? Díky za odpověď...

ROCOSSI (Ne, 29. 10. 2006 - 18:10)

Ahoj, omlouvám se za svůj dotaz a zároveň děkuji za odpovědi. Nechtěl jsem nikomu ublížit,spíš jsem chtěl slyšet názory různých žen,holek. Je to kuli tomu,že jsem tolik dívek neměl a moc názorů neslyšel a proto se možná zabývám blbostmi a nevím co si mám myslet a vím že na velikosti záleží,jelikož jsou různé druhy ženských orgasmů,ale přesto díky a ostatním s e ještě jednou omlouvám..

Například u žen co prožívají a více je dráždí penis u vnitř pochvy, tak u těch na velikosti záleží!!!!!!!

Dan (Čt, 26. 10. 2006 - 10:10)

Se zájmem jsem si tady pročetl diskusi. Musím říci, zajímavé počíst si takto v diskusi většinou opačného pohlaví. A jedním dechem dodávám, že vím, o čem mluvím. Narodil jsem se s diagnozou mikropenis - puberta u mě proběhla v pohodě, jenom penis zůstal jako u dítěte, prostě na působení hormonů nereaguje a nereagoval. Ke ztopoření dojde, ale o kvalitním pohlavním styku nemůže být řeč. "Naroste" na cca 6-7 cm a je 2 cm "široký". Varlata mám normální - tak 3 cm na délku, normálně se udělám... Jinak "tělesně" jsem na tom naprosto v normě - myslím výška, váha - dost sportuju, plavu, cvičímm. Samozřejmě jsem si během puberty (teď mi je 29)zažil své (pohledy ostatních) a i několik vztahů "vzalo za své". Ale pořád si říkám, důležitější je to mít v hlavě srovnané a být jinak tělesně a duševně v pořádku...

Moudro (Čt, 26. 10. 2006 - 00:10)

Ať je každej rád, co ho má 17 a víc. Je to aspoň trošku život. S malým penisem to stojí úplně zanic a spousta ženských to moc dobře ví. Jenom jejich ženská moudrost jim často velí nám náš handicap moc nepřipomínat. Mluví ze mě zkušenost, do 17 ceňťáků to fakt moc k životu není...

Návštěvník (St, 25. 10. 2006 - 22:10)

to rocossi: nevim jestli si tu z lidi delas prdel,ale tvoje clanky spoustu kluku co je maji kolem 10 cm. asi poslou k psychiatrovi.jsi prumer a opravdu jsi asi trefil spatnou diskuzi.a myslim,ze jsi bud blbej,nebo jsi chtel spouste lidem,co maj problemy jeste pritizit.

Návštěvník (St, 25. 10. 2006 - 17:10)

Nic nepomuze na ztratu vahy jak maly penis!!

Jenifer (St, 25. 10. 2006 - 10:10)

Dobrý den, jako asi většina z vás tady mám i já problémy s kilogrami, které bych potřebovala shodit. Zároveň se s vámi můžu podělit o své zkušenosti... V roce 1999 v létě jsem vážila 71 kg, které jsem nabrala díky nevhodné antikoncepci. V té době jsem měla (bohužel za drahé peníze) možnost vyzkoušet herbalife. Za měsíc jsem shodila 8 kg. Můžu říct, že až do letošního roku, tj.téměř 7 let, jsem nepřibrala ani kilo a to jsem opravdu JEDLA! Ale chtěla jsem shodit více. Bohužel na Herbalife jsem další 4 tisíce neměla. A tak jsme s kamarádkou zkusily Meridii, bohužel ani jedna z nás jsme neshodili za dva měsíce ani deko!!! Pak přišla řeč i na Adipex. Každý, kdo měl zkušenosti mi velice líčil, jak po něm shubnu a nebudu mít VŮBEC pocit hladu, a pod. ... JO jo... Shodila jsem pouze kilogram.
Takže shrnuto podtrženo peněz za Herbalife vůbec nelituji. Za Meridii a Adipex toho lituji velmi, jelikož konkrétně Meridia není taky levná záležitost!!! A teď k věci, proč tu píši tento příspěvek...
Prosím ozvěte se mi, kdo nabízí(prodává) produkty herbalife...s ceníkem samozřejmě. Nejspíš neodepíši všem, ale po 14.dnech se rozhodnu pro nejlevnější nabídku!!! Nabídky posílejte na jenifer25"seznam.cz

Eli (Po, 23. 10. 2006 - 13:10)

Nemyslím, že je to rozměr, který za čas omrzí!!!! a věř tomu, že hodně kluků ho má mnohem menšího, než je 17 cm. Jo a ptal si se, co napadne ženu při pohledu na 17ti centimetrový penis.. Přítel je na tom podobně jako ty a když jsme se prvně milovali napadlo mě: Wow, to je paráda, to si užiju na 100%, nebudu cítit žádnou bolest, ale krásné vzrušení :)))

Reklama

Přidat komentář