Reklama

Milenec a manžel

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 14:12)

Nebude mít pocit chlapáka,...To jsou keci v kleci, nemusí to tak vůbec být, ten sex ho může naopak i zklamat. Nevím proč se tak strašně snažíš srazit někoho kdo už leží na zemi ještě níž...
A tomu manželovi od "Nešťastná žena" přeji aby mu to jednou vrátila i s úroky když už je takové hovado, že se nedokáže ovládat ani před ní.

xx (Út, 10. 12. 2013 - 14:12)

Nebude mít pocit chlapáka, to si pleteš. Jen bude mít hezký sex, vášnivý a živočišný, né ten domácí stereotyp. Sousedka se bude snažit ,aby nebyla za slepici a pěkně si zavzdychá. Nic víc.

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 14:12)

16 let.Klasika, doma jsi pro něj okoukaná ženská a sousedka ač vdaná je mnohem atraktivnější.
Já bych se nějakého společného trávení času nedomáhala, není to k ničemu.Těžko se radí když jsi zrovna ve fázi kdy ti to vadí a trpíš, ale přejde to ať už to dopadne jak chce. Co jsem tady četla tak ani pánové nejsou tak nevšímaví jak by se mohlo zdát, zkus nový účes a tvářit se optimisticky. Zkrátka navodit dojem, že jsi se taky zakoukala někde bokem, čím větší jsi uzlíček nervů, tím jsou si jistější v kramflecích. Stejně mu jde jen o to, jak povalit sousedku na záda a dokázat si jaký je chlapák, že mu prostě neodolala. Každá změna v chování je podezřelá a pokud není úplný blb, všimne si toho.
Nemusí to samozřejmě zabrat, ale za pokus to stojí.

Nešťastná žena (Út, 10. 12. 2013 - 14:12)

Jak jste spolu dlouho?16 let.

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 13:12)

Čekání je nejhorší....Jak jste spolu dlouho?

Nešťastná žena (Út, 10. 12. 2013 - 13:12)

Myslím, že to potřeboval...Čekání je nejhorší. Otevřený rozhovor by u nás neměl cenu, jak jsem psala. Je nadržený jako stepní koza a kdy my jsme spolu něco měli ani nepamatuju. Sousedka má spíše vyhýbací taktiku a v mé přítomnosti dává najevo, že jí nájezdy manžela vadí. Vždy se přitáhne k jejímu muži, jakoby dávala najevo, kde je její místo. Nemyslím, že by byla prostoduchá, jako v tvém případu, naopak vystupuje jako racionálně uvažující žena se zdravým selským rozumem. Do jaké míry je to póza, ví jenom ona sama. Takový život mě nebaví, připadám si jako paní na úklid a zároveň chůva dětí. Chtěla bych také žít. Kamarádky na kafíčku mi to nevynahradí. Manžel je jinak velice spořádaný, lidmi oblíbený, dětem se věnuje a snesl by jim modré z nebe. Mě přehlíží a naše komunikace se točí akorát kolem chodu domácnosti. Výzvy z mé strany a strávení aspoň chvilku společného času nejsou akceptovány. Prý až potom a potom. Jsem na druhé koleji a nemůžu se s tím smířit.

Inez (Út, 10. 12. 2013 - 12:12)

Tou fází trápení je...Myslím, že málokterá z nás, u níž doma nevěra manžela praskne je natolik otrlá, že mávne rukou, řekne si, no tak si to užij a vyrazí se uspokojit jinam, protože při obletování milenky doma často muži ženu zanedbávají. Je to bolestivé, bolestivý proces, mnohá to neseme těžce, protože nevěříme, že se to stalo nakonec i nám. Navenek vzorný manžel, otec dětí, okolím tak braný, do mnohého ženáče by to nikdo neřekl a nejméně jeho vlastní žena. Tu bolest hojí jen čas a jde to pomalu a je to těžké, strašně těžké. Zvláště, když investujeme do toho vztahu všechno, city, lásku, energii, dřinu a žijem jen pro rodinu, jako já neskutečnou řadu let. Když se ohlédnu zpět, byla jsem naivní a to velmi. Hodně jsem prohlédla. Nevěřím už ani moc na ženské přátelství, nemám dobrou zkušenost. Svěřuju se pouze kamarádům mužům, u nich to zůstává. Po zjištění manželovy nevěry bych nebyla schopna bezprostředně jít s jiným chlapem do postele, abych tak tišila bolest, to není lék, to nepomůže, nebo jen na prchavou chvilku a je to jako s alkoholem, zbude pocit kocoviny. Dnes paradoxně vím, že manželova nevěra měla i kladné stránky pro mně. Ale bohužel trvá dlouhý čas, než dokážeme novu realitu přijmout, začít s ní žít, vnitřně se srovnat, najít vlastní cenu sebe sama, získat zpět ubité sebevědomí, přestat se litovat a nebát se žít za sebe samu, zkusit vidět věci podobně jako muži, že náš život je naším vlastním a je na nás, čím ho zaplníme, než přijde čas bilancování.

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Inko, ty snad píšeš o...Tou fází trápení je třeba si projít, jsou to muka, ale pomohlo mi to dívat se na všechno jinak a přehodnotit priority.Nemám potřebu svého muže týrat tím, že bude vědět. Proč taky? Nebudu ničit něco kde mám investovanou všechnu svou energii, kromě jiného. Jen jsem si začala žít i svůj život, už nežiju jen pro druhé.

Nika (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Napsala jsi to dobře, svůj...Dámy,opravdu jste znovuobjevily Ameriku.To je přece samozřejmé,že jiný chlap ho má také,je to odjakživa.Pokud mne neuspokojí manžel udělá to někdo jiný.Nejhorší je sedět doma a litovat se!

Inez (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Ani nevím, jestli o tom mám...Myslím, že to potřeboval dostat ven a že to řekl tobě-byla jsi v tu chvíli s ním a svou roli tam sehrál alkohol. Po něm a v posteli jsou chlapi nejupřímnější. Ten můj byl natvrdo sveden a taky mi později ve slabé chvíli řekl, že když se dotyčná na něj podívala telecíma očima, cítil se jako king. Ona byla velmi prostoduchá, ale to v posteli nevadí a mnoho mužů má zásadu-buď hezká a mlč. Takže jí to vyšlo. Na nějaký čas. Bohužel ti ze své zkušenosti musím napsat, že v tomto jsme bezbranné, lze jen čekat, v režii to má všechno sousedka-vždy. Vulgárně řečeno, když fena nechce, pes neskočí, slušně řečeno, když ona bude chtít vyspí se s ním, když nebude, nebude nic. Tohle je bohužel realita a život.

Inez (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Napsala jsi to dobře, svůj...Inko, ty snad píšeš o mně. Taky jsem se dlouho trápila. Ale ono to opravdu k ničemu nevede. Život je tak krátký ...přece si jeho zbytek nebudem ničit kvůli jednomu chlapovi a nějaké cizí ženě, která vstoupila mezi dva v manželství na kratší nebo delší čas.
Ono fakt platí, když nejde o život, tak jde o -----. Takže hlavně aby sloužilo zdraví a nemyslím to jako frázi, to je skutečně podstatné.

Nešťastná žena (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Opil se a prostě to řekl,...Ani nevím, jestli o tom mám začít. Jak ho tak znám, stejně by to smetl ze stolu, že nic takového neříkal. Za ty roky dokážu leccos odhadnout. Jenom pořád netuším, proč to potřeboval sdělovat mně. Možná ho alkohol dostal, ale předpokládala, že takovou věc spíš řekne kamarádovi u piva.

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Pro z oboru-ono zahnout a pak...Napsala jsi to dobře, svůj příběh jsem tu neventilovala, není třeba, na chlup stejný jako u ostatních.
Ano, mám milence a nestydím se za to, ano, byla jsem ta podvedená a dlouho jsem z toho vylízávala, ano, osud mi přihrál do cesty fajn chlapa. Je mi s ním dobře, doma je to v klidu jelikož já se chovám diskrétně a tak je v sladké nevědomosti. Milenec je rozmazlovací a já spokojená, manžel taky protože jsem v pohodě a vlastně to krásně šlape na všech frontách. Mám sedět doma a brečet, že mi zahnul a choval se jak hlupák? Ne to nebudu, život je příliš krátký a každý ho žijeme sám za sebe.

Inez (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

Pro z oboru-ono zahnout a pak čekat a předpokládat pochopení, toleranci,, odpuštění a věrnost od své ženy jaksi nejde. My odpustíme, zapomenout nejde nikdy-a většina z nás to jednou prostě vrátí. Ne hned, málokteré jde o pomstu. Až osud přivede do cesty zajímavého chlapa, který se o nás bude snažit a to se stane dříve nebo později každé nebo skoro každé-pak už není důvod být věrná, pořád ta lepší, jde o to si užít-jako by chlapi. Proč ne, žijem jednou.
A Neroušku, do práce v manželství chodí oba, tak nepiš o živení a vycucávání chlapa ženou. Když je baba na mateřské, má směnu, o jaké se ti nesní, dvacet čtyři hodin denně, nikdy jsem nebyla utahanější než se svými miminy křiklouny,. A chlap, který si uvrtá děcka a pak mele, že je musí živit, to ani není chlap snad. To je nad normální. Tak si je nedělej a dávej many do štrozoku a jenou si jimi otapetuj hrobku zevnitř. Jsi sobec až to bolí, to je znát přes řádky. Tvářit se, že chlap v manželství dře a žena se válí nebo leží v houpací síti, ne? Ty chytrolíne. Je dobře, že žiješ sám. Na píchání seženeš a jinak nic víc nikdy nechtěj.

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

Připomínat mu to raději...Opil se a prostě to řekl, sama jsi psala, že druhý den to už rozebírat nechtěl. Bylo by dobré promluvit si o tom v klidu a otevřeně.

Inka (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

partička ublížených a...Všude je něco a nevěra bohužel k životu patří. Navíc na ženskou se nevěra provalí méně často než na chlapa. Někteří muži tu píšou, že sice podvedli nebo podvádějí, ale obavu z toho, že se to stane jim mají velkou.
Spokojená manželství existují, ale nemusí to znamenat, že tam nevěra nebyla či není.
Ty jsi zřejmě Dalibor do kterého se tu trefovali, buď rád, že máš spokojený vztah a nevěra je vám cizí a vykašli se na ty řeči tady. Nezažil jsi, nepochopíš.

no jo (Út, 10. 12. 2013 - 09:12)

partička ublížených a podvedených. To se potom blbě připouští, že někdo může žít ve spokojeném manželství. Pro jistotu na něj vypálíme, že je určitě paroháč, jenom o tom neví. Prý jsou ženy potvory, jak tu psala jedna chytrá. Zajímavé, přitom všechny pisatelky byly podvedeny jako první svým mužem.

Nešťastná žena (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Nic, prostě se opil a muselo...Připomínat mu to raději nebudu. Co to ale znamená pro mě? Nějak nechápu, že to ventiloval přede mnou.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

No já upocenej ynteligent...Ahoj Nero. Jdu se potit :-((.

Petra (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

To si nemyslím, nejsem trotl...Aha, takže si toho všimli i jiní.
3 důvody:
1.milenec
2.chce se líbit tobě
3.dělá to pro sebe

A teď si vybrat....
Také ležím v posteli s virózou, špatně se mi na noťasu píše, tak se loučím. Opět se přihlásím, až budu ok. Ahoj.

Reklama

Přidat komentář