Reklama

Milenec a manžel

Nero (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

jenže to je normální....Věrná milující žena? Nic takového neexistuje. Všechny jsou prodejné coury. Mají to v genech.

Inez, (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Pěkně prosím, a co nechat...jenže to je normální. Tvůj objev tím pádem těžko zaujme. Ale nenormální je si myslet, že žena je věrná.

Inez (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Pěkně prosím, a co nechat Dalibora žít a hledět v klidu jeho ženě do hlubokých očích a kochat se její věrností a vrátit se k tématu...Dalibor nemá milence a jeho žena dle jeho soudu taky ne. Tady je téma o milencích, manželích, dobrodružstvích, románcích, občasném adrenalinu, nepopíšem radši o tom ???
Mám nový objev....

bývalý hasič (Po, 9. 12. 2013 - 13:12)

Tak buď se nám Dalík...Jestli je Dalibor od Buďejovic, tak tam jsem před dvěma lety jednomu kolegovi Daliborovi ošukal ženu. Moc chtěla. Vesnici raději přesně neuvedu. Jestli je tam odtud, tak ví.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 22:12)

pěkně změnil styl...Tak buď se nám Dalík odmlčel protože byl jako naivní žena odhalen(a) Nebo pokud je pravdou, že muž "hasič tvrďák Dalík" existuje je právě podroben výslechu(lampa fučíkovka mu pere do očí které jsou zvyklé hledět do plamenů)jak a co bylo na rekondičáku:)
To je mazec!

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 21:12)

pěkně změnil styl...Viď! Nejdřív v něm čte jako v otevřené knize, dlouhé pohledy, odpůrce promiskuity atd. a nakonec tu svou drahou, nikdy nepodvedou, jedinou na světě nazve tak hnusně "stará"

Buď nás tahal za nos nebo má bačkoru i bambulkou na hlavě:)V každém případě nešťastník.

hm.. (Ne, 8. 12. 2013 - 21:12)

Tak se nám z Dalíky...pěkně změnil styl vyjadřování:). Nejdřív milovaná bytost, hluboké oči, milující pohledy a nakonec "stará" a ještě mu přijde na nevěru na rekondičáku. To jsou změny :)).

ten Dalík! (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Tak se nám z Dalíky vyklubal vlastně proutník!

Inez (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Přijde mi, že se do...Ono se to otočilo trochu do srandy a myslím, že ti to Dalík potvrdí:)

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Ty hluboké oči jsem si asi...A o tom to je:)
Selanka, ale pod kontrolou? Já v životě mojí na nic nepřišel, ale ruku do ohně bych za to nedal. Osobně sem se setkal s tím co ženská umí právě u jedné takové "známosti" mimo domácí hřiště a to bych nepřál ani nepříteli. To byl mazec.

Inez (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Přijde mi, že se do Dalibora navážíte dost natvrdo a zbytečně, proč vlastně? Já třeba věřím, že existují páry, kde jsou si ti dva věrni dvacet třicet let. Je jich podle mně jako šafránu, ale jsou. Prostě existují. Pak jim ovšem lze jen závidět. Plnohodnotný vztah doma po léta je z pohledu mých očí nejvíc a krásné. Já to štětí neměla a mnoho lidí tady na foru taky ne. Píšeme si o nevěrách, jejich dopadech a přitom dost možná závidíme v nitru těm, co se skutečně milují nebo mají rádi natolik, že je pro ně nevěra nepředstavitelná, nemají potřebu hledat jinde, vyhovují si a těší je být spolu. Já takové starší páry znám, co vše dělají společně a jsou spolu jak jen to jde a je vidět, že se mají stále rádi. několik jich skutečně znám. Asi se nenajde moc mužů, kteří po 26 letech píší o zamilovaných pohledech do hlubokých očí svých žena-doma si to nedovedu představit. Ale je to hezké, ne ? Možná nám něčím leze Dalibor na nervy, protože my zažili bolest a zklamání z podrazu blízkého člověka formou nevěry a On to má doma tak skvělé, že si přiznejme, že nás třeba něčím dráždí-ruku na srdce...možná je Dalibor paroháč, ale stejně tak je pravděpodobná varianta, že ho jeho žena miluje a je mu věrná, copak to musí být nutně science fiction,? Podle sebe nesuďme druhé.

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 20:12)

Na rovinu? Nejvíc si mě...Ty hluboké oči jsem si asi půjčil z nějaké telenovely když jse šel kolem televize. No co Michal Viewegh ze mně nebude to je jasný. :-) S tím co píšeš úplně dole se nedá než souhlasit.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 19:12)

No já sem původně hledal...A co mě fascinuje nejvíc? To jak si změnil způsob vyjadřování, manželka je zřejmě z dohledu a tak se píše volně, ale bacha může si to zkontrolovat!

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 19:12)

No já sem původně hledal...Na rovinu? Nejvíc si mě tady pobavil ty, hluboké oči byl minimálně "výrok týdne"
Asi to mám doma trochu jiný než ty a jsem tomu opravdu rád, kdybych to řekl mojí s těma očima zřejmě by si myslela, že sem zešílel. Každému co jeho jest. Nejsem nějaký zastánce nevěry nebo chronický "kurevník", ale právě, že už jsem viděl jiné hrůzy beru život tak jak běží se vším všudy.

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 19:12)

To je tak když lezeš na...No já sem původně hledal něco ohledně alergie na med a skočilo mi to tady na tu Doktorku mimo jiné. Některé ty témata jsou fakt celkem úchylné.Tak jsem si řekl že tu taky něco napíšu.Potom šla kolem manželka s prádlem a říka co tam furt píšeš a já říkam, ale jenom takové pič_oviny, tak sem tam napsal to o těch hlubokých očích a když šla s košem spátky tak sem ji řekl tak si to přečti, řekla že jsem debil, ale viditelně pookřála.Ale jinak je celkem zábava sledovat duševní pochody některých jedinců.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 19:12)

Hele to otom rekondičáku si...To je tak když lezeš na tenkej led:)
Nevidím důvod proč by si moje měla googlovat nevěra- rekondice atd. není můj osobní policajt. Navíc sem nenapsal, že se tam píchá od rána do večera, ale románky jsou tam naprosto běžná praxe.

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 19:12)

Mám takový pocit, že...Hele to otom rekondičáku si tu psát neměl.Každá pipina co má doma hasiče si dá do googlu hasič , rekondičák, nevěra a má vtom jasno, Co hasič to kurevník.Klidně si to může potom přečíst i ta tvoje. A ty ji budeš vykládat , že všichni píchali jenom ty jsi spal.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

Protože musel jít umýt...:)))

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

Vzhledem k věku Dalíka lze připustit i tuto alternativu, ale spíš to bude tak, že Dalík ani na net nesmí sám a je pod bedlivým dozorem. Nebo je tu ještě jedna nepravděpodobná možnost a to, že je Dalík pěkný vykuk a tímhle submisivním+morálním chováním maskuje svoje mimomanželské pohlavní styky. Viz jak se ho dotkla pravda s těmi rek. pobyty.

D. (Ne, 8. 12. 2013 - 18:12)

Mám takový pocit, že...Protože musel jít umýt plechy od cukroví.

Reklama

Přidat komentář