Reklama

Milenec a manžel

Standa (Ne, 14. 7. 2013 - 15:07)

díky,prdelko,to mě...Když mi žena ukázala, jak tu po mně pláčeš, nevěřil jsem vlastním očím. Dost sis ale přimyslela.

Standa (Ne, 14. 7. 2013 - 15:07)

do prdele,dědku.Ale ty víš, že nejsem žádný Standa :))). Zdravím tě, tlustá prdelko.

Standa (Ne, 14. 7. 2013 - 14:07)

žádná žena si nedokáže...Anonymko, ty přeci nikdy nic nechápeš.

Jj, (Ne, 14. 7. 2013 - 14:07)

JE MI 31 LET , MANŽEL MĚ...hlavně bude vzrušující, až děti onemocní a budou potřebovat dárce. Oni potom stačí krevní testy a je jasno. To znám ze svého blízkého okolí. Teď je ta děvka v Ženských domovech, bez koruny a s nemocným děckem, a bez dvou manželských dětí, která soud přiřkl jemu.

Simona (Ne, 14. 7. 2013 - 14:07)

Máš pravdu Roxano . Já mám 2 dcery se svým slovenským studentem . Manžel mě nedokázal oplodnit 3 roky po svatbě . Vůbec nic netuší , má moje dcery moc rád. Na pokrytecké moralisty se vykašli .

ROXANA (Ne, 14. 7. 2013 - 14:07)

JE MI 31 LET , MANŽEL MĚ NEDOKÁZAL 2 ROKY OPLODNIT. OPLODNIL MĚ 20 LETÝ MILENEC. BYLO TO VELMI VZRUŠUJÍCÍ . DRUHÉ DÍTĚ SI NECHÁM UDĚLAT TAKY OD MILENCE .

(So, 13. 7. 2013 - 09:07)

Romíku prosímtě mužeš mi...Ahoj, jsem rád že nemáš ráda sex a lidi, všicni jsou to šmejdi a sex je dobrý jen pro opice, jsme přece lidi, ne ?

Petra (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

Nemám na to, ty jsi všude. Tleskám:).
A nečerti se, že jsem to s tím chlastem správně tipla, ale takhle může psát jen debil nebo ožralka.

Petra (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

když si tě pletu,proč se...Anonymko, ty se podepisuješ? A ty tady sedíš celý večer. Ale vypadá to, že jsi to přehnala s chlastem. Jen doufám, že nejsi opět na všech diskusích.

S. (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

mít poslední dotaz?,tak co...Děvče, ty si mě pořád s někým pleteš.
A nezapomínej, kvůli sexu jsi mě začala napadat ty. Mně je to jedno, že už nešukáš.
Už mě nebavíš, jsi blbá jako ta Markéta. Čau.

S. (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

sem musela psát pořád,aby...Ty a Josára jste největší trapky tady na diskusích, tak není problém si ty vaše žvásty pamatovat, vždy pobavíte svou tupostí. Co Markéta? Už jí zavřeli zase do blázince? A co ty, kdy jí budeš následovat?

S. (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

vidíš,že jsi to...Nejsem No ve 23:24. A dostatek sexu mám, protože mám skvělou novou přítelkyni. Ale protože ty nevíš kdo jsem, tak o tom nemůžeš nic vědět.
Hlavně prosím nezačínej o dědkovi z Moravy...ty opětovná panno.

S. (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

chudák bez sexu,to vím na...Anonymko, že tvůj muž pracuje v zahraničí, máš 17 letého syna, jsi špekatá, bydlíš v v bytě, nemáš ráda tchýni, tvůj starý má parohy, tvůj exmilenec má malého ptáka, kopl tě do zadku, jsi věčně bez práce, atakdále....to už snad vědí všichni, ty zoufalko.

No, (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

píšeš úplně něco...jelikož jsem žena, která tě kdysi varovala, abys sem nepsala intimnosti, protože jsi průhledná, tak nějak to s tou mou ženou denně doma nesedí :DD.
Ale jak vidím, šlápla jsem ti na kuří oko. To muselo být pro tebe ponížení, chápu, že jsi z toho na hlavu.
A pokud vím, tak tvůj starej je pořád v háji, takže ve svým věku máš sexu jako 80ti letá babka.
Pá pá, zlato, já se jdu milovat. Škoda, že už nevíš, co to je.
Ale můžeš vzbudit synečka a můžete si hrát s kostečkama :DDD.

Anonymko, (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

jsem o extrému,kdy je...hlavně nezapomeň napsat, jak ponížil tvého muže, když mu ukazoval ložnici, kde tě píchal. A taky jak tě měl plný zuby a kopnul tě do řiti. Jo jo, to byl charakter. A ještě k tomu měl malý péro.

Jenže (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

jsem o extrému,kdy je...když čtyřicítka pozná o 10-15 let mladšího, starší už jí neuspokojí. Navíc není zvědavá na nějaké padesátileté tělo.
To ti řekne mnoho "lidiček".

seš (Po, 8. 7. 2013 - 20:07)

na to ubezpečit vás...prostě kráva - prolhaná

Lotty (Po, 8. 7. 2013 - 20:07)

se týká...Martino, měla jsem o dost staršího milence-jo, byl dobrý, chtěl mně rozmazlovat, opečovávat, hýčkat, ale taky časem vychovávat, radit, byl hodně chytrý ve všem v uvozovkách, myslel, že v 45 letech na jeho rady čekám... a byl majetnický-věkový rozdíl byl nakonec na škodu, skončila jsem to. polukuju po mladších, mladšího jsem měla jen jednou a bylo to krásné, ale mělo to jepičí život, byli jsme daleko od sebe, oba zadaní, prostě krásný úlet a vzpomínka, která hřeje v duši a kterou si hýčkáme. Nepohrdla bych nějakým takovým hezkým úletem znovu...s mladým chlapem..., který nepoučuje a vše je na pohodu a pro radost...

Lotty (Po, 8. 7. 2013 - 20:07)

se týká...Martino, měla jsem o dost staršího milence-jo, byl dobrý, chtěl mně rozmazlovat, opečovávat, hýčkat, ale taky časem vychovávat, radit, byl hodně chytrý ve všem v uvozovkách, myslel, že v 45 letech na jeho rady čekám... a byl majetnický-věkový rozdíl byl nakonec na škodu, skončila jsem to. polukuju po mladších, mladšího jsem měla jen jednou a bylo to krásné, ale mělo to jepičí život, byli jsme daleko od sebe, oba zadaní, prostě krásný úlet a vzpomínka, která hřeje v duši a kterou si hýčkáme. Nepohrdla bych nějakým takovým hezkým úletem znovu...s mladým chlapem..., který nepoučuje a vše je na pohodu a pro radost...

takže už je čas (Ne, 7. 7. 2013 - 20:07)

na to ubezpečit vás všechny, že si dělám z vás všech maximální prču. Zajímají mě reakce na prapodivné - vždy vymyšlené - události. Jo jo má to spád. Ujišťuji všechny i dva nebo tři v jednom (jako to kafe), že moje mysl není chorá, moje tělo není choré a manžela už pár let nemám. Mám přítele občas. Žádné naprdelení se ke mě nebo k němu. Je zajímavé, že jistá osoba
reagovala přesně tak jak jsem předpokládala a chtěla. Já to o sobě vím, že jsem manipulátor. Avšak sebou manipulovat nenechám. Už jsem se to naučila.
Zítra brzy ráno odjíždíme s dietářkama do Maďarska - lázní. Takže za peníze nedostaneme najíst. Ale bude legrace, protože jsme všechny tak trochu praštěné holky (35 - 48)
Takže jsem se pobavila a zjistila jsem, že lidská blbost je opravdu nekonečná.
Hezkou dovolenou přeji sobě a také vám všem. A nebuďte lidičky tak důvěřiví.
Matylda třeba je to také fikce

Reklama

Přidat komentář