Reklama

Milenec a manžel

žena 64 let (So, 7. 12. 2013 - 23:12)

Moje žena je vdaná lidská...To říkala kdy? Něco mi to připomíná :)). Myslím, že máš parohy jako čtrnácterák.

Dalibor (So, 7. 12. 2013 - 19:12)

Dalibore zena neni tvuj...Moje žena je vdaná lidská bytost a chce to dělat jenom se mnou. :-) Máš s tím nějaký problém?

Robin (So, 7. 12. 2013 - 19:12)

Dalibore omyl ja se tim nechci nejak ospravedlnit, ale proste to tak bylo. Bylo nas tam z prace vic chlapu a ona sla vylozene po me a kecal bych ze mi to nelichotilo a alkohol tam proste byl. Za jasne mysli by se to nestalo, volala mi , psala az se stalo. Co bylo potom si myslim neni treba popisovat.

Robin (So, 7. 12. 2013 - 19:12)

p.jojo to se da pochopit, ale ja mam doma tyhle zalezitosti v poradku, tedy mel sem. Po tom mem uletu se to zhorsilo. Jen sem chtel rict ze se to stane a nevera se odsuzovat striktne nema to je vsechno, jen ta moje to nejak nechtela pobrat.

Dalibor (So, 7. 12. 2013 - 19:12)

Dalibore neveru te moji bych...Všimni si kolik lidi tvrdí,že se dopustilo nevěry pod vlivem alkoholu v domění že tím získají alespoň trošku porozumnění.
Ten chlast je strašná metla co ? Člověk který je podveden a neodejde ze vzahu se většínou stáhne do sebe do své ulity aby se nevystavoval dalším zraněním.Obnovit důvěru múže trvat léta. Proto si myslím, že za to těch pár minut nestojí.

p.jojo (So, 7. 12. 2013 - 19:12)

Dalibore neveru te moji bych...Robine ty popisujes "blbou neveru"
ale jsou i jine varianty.
Ale muzou byt i jine prijemnejsi.
Jedna ma kamaradka je neverna protoze miluje dotyk a jeji chlap at ho prosti jak chce to pro ni neudela soulozi je vasnivy ale cely jeho sex se toci okolo jeho penisu a pro ni je to malo. Tak si doprava nekdy s milencem dotykove hry.
Dalsiho manzela bavi sex tak 1x za 2-3 tydny a max 5-10 minut ...
Dalsi by mohl porad ale jeho sex opet konci u soulozeni a max 15 minut obvykle 5.
Vsechny tyhle zeny se milence "dobiji" berou ho jako kdyz jdou na "masaz" jen s tim rozdilem ze nemusi platit a navic jeste je milenec nadseny.
Vsechny ty zeny nechteji rozbijet fungujici manzelstvi pripadne detem brat otce a nahrazovat ho jinym.
Jsou tam zeny ktere maji org. jen s milencem

Robin (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

Dalibore neveru te moji bych snasel velice spatne, to je treba priznat. Ja byl ten kdo podvedl a nejsem na to hrdy, muj pribeh je stejny jako ty ktere tu ctes. Mimo domov v alkoholovem opojeni sem zenu podvedl s nekym kdo se s ni nemuze srovnavat a jeste ji ublizil protoze se to dozvedela. Jsme spolu uz docela dlouho a bylo to poprve a v mem pripade naposledy nestalo to vubec za ty problemy a dodnes toho lituju. Ale stalo se aniz bych to vlastne chtel nebo se o tu dotycnou snazil, bylo to naopak a v alkoholovem oparu mi to vlastne delalo dobre. Podotykam ze ta dotycna nebyla krasavice a sex taky nestal za moc.

p.jojo (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

Mně nevadí , že jsi...Dalibore zena neni tvuj "kratacek na zuby" u ktereho ti vadi ze ho nekdo pouzije.
Je to svobodna lidska bytost ktera si se svou sexualitou muze delat co chce.

Dalibor (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

Omyl Daliku, parohac nejsem,...Většina lidí co tu píše, buď podvádí nebo jsou podvádění . V momentě kdy se objeví někdo kdo nepodvádí ani nebyl podveden stává se jakýmsi vetřelcem. A proto je potřeba jeho tvrzení nějak zpochybnit.Robine píšeš, že jsi realista, ale vyznělo mi to jako by jsi byl s nevěrou už dopředu smířen. minimálně z psychologického hlediska je to asi lepší, nebude to pro tebe takový šok.

Robin (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

OK Dalibore mas to tak nastavene. Jenze kde beres jistotu ze to tak ma nastavene i tvoje zena? Nebo muzes nekoho potkat a zamilovat se, to se proste stava i u hasicu...Srovnavat neveru ktera byla, je a bude s kalenim v supermarketu je ponekud mimo misu.

Deny (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

Ono je nepříjemné když je manžel zároveň někde jinde a s jinou milencem, ale ještě nepříjemnější je když je milenec někde jinde současně manželem a chce jím zůstat.
Pak milenka nemá šanci. Bohužel nebo bohudík. Záleží z jakého břehu se na to díváš.

Dalibor (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

Hmm taky se divim ze nekdo...Já s nevěrou žádný problém nemám, jde spíš o to co člověk považuje za normální . Já považuju za normální být věrný.Normální je je slovo odvozeno od slova norma. Běžně socializovaný jedinec se chová podle určitých společenských norem. To znamená,že například nezačne vykonávat potřebu uprostřed supermarketu když to na něj příjde apod. Lidé přece nejdou k oltáři a neříkají teď si budem nevěrní až do smrti.Jaký smysl má manželství, kde se vzájemně podvádí? To že se to děje v polovině manželství je fakt a podle mně je to špatně.Nikdo mně ale nepřesvědčí , že je to normální.Kdo má potřebu žít promiskuitně tak ať do manželství nevstupuje. A jestli tomu říkáte moralizování , toje mi fuk, :-) .

Robin (So, 7. 12. 2013 - 18:12)

Omyl Daliku, parohac nejsem, ale uvazuju realisticky ze se to proste muze stat. Kde beres jistotu ze ta tvoje uvazuje jako ty? Treba mas parohy o jakych se ti ani nezda a jen o tom nevis.

Tom (So, 7. 12. 2013 - 17:12)

Hmm taky se divim ze nekdo...Myslíte, že povolání nějak souvisí s city člověka? I jako profík hasič se při nevěře může sesypat až na dno.

Dalibor (So, 7. 12. 2013 - 17:12)

Dalibore pokud by jsi bydlel...Mně nevadí , že jsi paroháč a jsi na to hrdý.Když ti to vyhovuje je to rvoje věc,a samozřejmě máš pravdu jsou i horší věci.

Pavle (So, 7. 12. 2013 - 17:12)

Manžele nepodvádějte -...a proč by ženská měla nevěru odpustit a muž ne? A k té tiché vodě. Ano tichá voda břehy mele. Ale také platí zákon akce a reakce a to tam i tam. Protože u toho byli oba tak asi tak.

p.jojo (So, 7. 12. 2013 - 17:12)

Hmm taky se divim ze nekdo...Moralisti jsou vsude bez rozdilu rasy a vyznani :-)

Robin (So, 7. 12. 2013 - 17:12)

Hmm taky se divim ze nekdo kdo dela prof. hasice dela takovej problem z nevery. Ja tyhle moralisty nemam rad treba se jeho stara zamiluje a pujde o dum dal a co pak? Taky se pujde rozsekat?

p.jojo (So, 7. 12. 2013 - 16:12)

Já nevěrné ženy a muže...Dalibore pokud by jsi bydlel u hrbitova jako ja a slychaval stovky suchych komentaru ohledne pochovavanych lidi.
Pak by jsi dospel k hlubsimu poznani nezli mas ty.
Pochopil by jsi ze ti sebevrahove "pro cokoli" meli strycka ci dedecka v rodine ktery obdobne nezvaldl nejakou krizi.
Tudiz pokud by tam nebyla nevera tak by se otravily ci strilely z jinych malichernych duvodu.
A nevere je opravdu smesna vec proti jinym pohromam a sam sem mel parohy nekolikrat.
Poprve to boli to souhlasim.

Tom (So, 7. 12. 2013 - 16:12)

A proto chápu některé dvojice, co jdou do čtverky nebo na nějkou Sw párty.

Reklama

Přidat komentář