Reklama

Milenec a manžel

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Jestli je Dalibor paroháč soudit nebudu, ale kus vola je to zcela jistě.
Ty "pohledy" skoro po 30letech vztahu to je fakt síla a nebo ten hlod, že v něm čte jak v knize:)) To normální chlap snad ani nemůže napsat!? Spíš ho má paní "hasičová" pěkně přečtenýho a ví co zpívat aby byl v klidu.

:-) (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

na Dalíkovi je vidět, odkud se rekrutují manželé-paroháči.

žena 64 let (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Ahoj, potřebuji poradit....Honzo, lásce neporučíš. Ač jsem už stará baba, celkem tu tvou vyvolenou chápu. Když ona není zamilovaná do tebe, vnímá každý tvůj sebemenší pokus o sblížení jako zásah do jejího soukromí. Takže nakonec z toho vznikla ta averze, kdy má problém tě i pozdravit.
Zkus se stáhnout úplně, klidně se jí i vyhni, bav se s jinými dívkami. Hlavně na ní ani nekoukej, ona jí ta nenávist přejde. Ale potřebuje "volně dýchat".

žena 64 let (Ne, 8. 12. 2013 - 16:12)

Nedělejte si z chudáčka naivního legraci... Nebo si o vás bude myslet, že jsme všichni paroháči :)).

Zcela upřímně píšu, že kdyby mi můj dal přečíst, že sem napsal, jak se mi může zamilovaně zahledět do "hlubokých očí", poté se tady rozepsal o tom, že je hasič, padla bych smíchy. Je to ňouma a co se takovým stává, vědí všichni :). Teda až na něj.
Jeho troubel se ujistila, že má doma magora, tak se nemusí bát odhalení.

z oboru (Ne, 8. 12. 2013 - 15:12)

Dalibore zeny nekdy dokazi...To je blbost:-))) Dalibor je hasič, vysoce morální člověk a hlavně nadsamec takže jeho starou by ani nenapadlo zanášet když má doma takovýho kance. Zítra odkvačí na čtyřiadvacítku coby nejstarší výjezďák v ČR na svůj útvar a doma bude pré nebo až odjede na rekondičák to to doma pojede!

p.jojo (Ne, 8. 12. 2013 - 15:12)

Dalibore zeny nekdy dokazi vymazat s pameti ulety a verit samy sobe ze se to nestalo.
Vzlaste kdyz slo jen o sex.
Byvalku sem primo videl v posteli s jinym to dnes zapira.
Pletes rozm a pudy.

Inka (Ne, 8. 12. 2013 - 15:12)

Ivanko, přesně tak! Tvrdit tady, že u Dalibora doma panuje věrnost až za hrob z obou stran je tvrzení k smíchu:) Tvrdit to mohu o sobě, ale o tom druhém? Buď je opravdu tak naivní, nebo si z nás dělá legraci.

Ivanka (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

Víš Ivanko mně ale žena...Dalibore, nezlob se na mě, ale působíš dost naivně. Do dnešního světa, kdy jsou potřeba ostré lokty, to není žádná výhra. Na druhou stranu je příjemné žít v domnění, že je nám ten druh věrný. I když pád z velké výšky po prozrazení moc bolí. Za nikoho nemůžeš dát ruku do ohně a to platí i o Tvé manželce. Ona totiž může být nevěrná i psychicky. A o tom Ti asi bude těžko vykládat. Do mého spořádaného manžela by to taky nikdo nikdy neřekl a jak se vybarvil.

Tom (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

Takže na Doktorce sedí...Dalibore, z poznámek typu, proč sedíš na doktorce ap, si nic nedělej. To bývá taková běžná podpásovka, proč nejsi v parku, nebo někde jinde, jakoby to mělo vliv na obsah sdělení toho druhého.
Ale jsem na Tvé straně, ale nejspíše sis vybral blbou diskuzi. :-)

Inka (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

Mám dotaz Dalibore, píšeš, že jsi ženatý 26r. můžu vědět kolik ti je let?

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

A že sedíš na doktorce...Takže na Doktorce sedí jenom zoufalci?

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

Dalibore, do hlavy nikomu...Víš Ivanko mně ale žena nic netvrdí ani jsem po ní žádný slib věrnosti nechtěl,sama píšeš, že jsi poznala nevěru dřív než ti to řekl.Já si myslím, že to pozná většina podvedených pro některé jsou ale takové indicie tak těžko strvitelné, že je raději zapřou i sami sobě.Sesypou se až to už popřít nejde.My jsme se ženou už dlouho a ona ve mně čte jako v knze, kolikrát ví co chci dřív než já.:-)Nejsem nějaký beznadějný idiot, vím že ženy jsou od přírody nadány velkým hereckým talentem a jsou daleko rafinovanější než my kluci, přesto jsem si vypěstoval jistou míru empatie abych poznal, že něco není v pořádku.
K tobě, podle toho co píšeš je tvůj manžel asi pěkný debil,když mu nevadí rozbít hned dvě rodiny.Vím že spousta feministek tě bude povzbuzovat ať mu to vrátíš , ale jistli v tom vztahu chceš zůstat tak s tím nespěcheéj. Můžeš ho ale trošku vystresovat , hezky se ohákni, buď bezdůvodně veselá, a když se zeptá co se děje řekni že jdeš třeba s kamarádkou na kávu.A ikdyž budeš s kamarádkou na kávě on si nebude jistý, uvidíš jak se bude chovat jestli jsi mu lhostejná nebo ne. Pokud by ti šlo jenom o pomstu to si musíš vyřešit sama se sebou.Pak už ale takový vztah nemá smysl.

Inka (Ne, 8. 12. 2013 - 13:12)

A že sedíš na doktorce firermane-supermane Daliborku a nejsi se svou úúžasnou ženou někde na procházce, v pelíšku, na obědě prostě cokoliv jiného než psát po diskuzích o nevěře? Já osobně ti nevěřím ani slovo z toho co jsi tu napsal.

p.jojo (Ne, 8. 12. 2013 - 13:12)

Dalibore, do hlavy nikomu...Hmm Ivanko pokud bys za sebou mela podobne uklouznuti jako on tak bys to mozna psychycky nesla lepe.
Pokud je vztah zalozen na sexualni vernosti pak je hodne krehky a problem je ze se naroky na sex u kazdeho jedince meni.
A nejtragictejsi je vernost u dvojice ktera o sebe nema takrka sexualni zajem a jen pokukuje po jinych a hlida toho druheho aby nezahnul.

p.jojo (Ne, 8. 12. 2013 - 13:12)

Moje žena je vdaná lidská...Problem mam v tom ze to rikas ty Dalibore a ne ona.

Robin (Ne, 8. 12. 2013 - 13:12)

Nevim jak to je, ale Dalibor je na muj vkus az moc idealni vcetne jeho zivota. Verny hasic s naprosto bezproblemovym manzelstvim, spis se za tim bude skryvat nekdo uplne jiny ktery si takto ventiluje sve predstavy o idealnim svete. Nikdy neni nic uplne bez chybicky obzvlast po 26 letech manzelstvi jak psal.

Ivanka (Ne, 8. 12. 2013 - 12:12)

Dalibore, do hlavy nikomu nevidíš a číst myšlenky určitě neumíš, takže co píšeš je výsledek toho, co by sis sám přál. Já to chápu. Vždycky je lepší žít ve vědomí, že je nám ten druhý věrný, než se užírat nějakou teorií, která třeba nemusí být pravda. Že Ti žena něco tvrdí, je jedna věc, ale co si opravdu myslí, ví jen ona. Mě manžel taky podvedl. Bylo to účelové a nebyl za tím alkohol. Toužil po té ženě tak moc, že si s tím nedal pokoj, dokud ji nesvedl. Bohužel se zamiloval a táhnul několikaměsíční románek. Věděla jsem o tom, aniž by něco říkal. Změna chování byla jasná. Na to ženy přijdou celkem snadno. Dohru to mělo hroznou. Milenka to nevydržela doma se svědomím a práskla se manželovi, který mě potom kontaktoval, aby mě o všem informoval. Nevím, jak dopadli a je mi to jedno. Já jsem stále s manželem a po čtení spousty příspěvků zde taky zvažuji milence, protože jsem utápím v pěkných sračkách (pardon za ten výraz).

Dalibor (Ne, 8. 12. 2013 - 12:12)

To říkala kdy? Něco mi to...Milá ženo 64 let, nechal jsem tvúj příspěvek přečíst mé ženě a její první slova byla, že jsi nějaká zaprděná zahořklá baba, která jenom prská jedovaté sliny. Potom ještě chvíli přemýšlela a řekla, že ji to na ženskou nějak nesedí. Prý spíš ty sám asi budeš nějaký paroháč a za ženskou se jenom schováváš.Ještě padlo pár teorii , ale to raději psát nebudu. Každopádně jsme se u toho dost nasmáli.Měj se hezky. :-)

někdo (Ne, 8. 12. 2013 - 11:12)

To říkala kdy? Něco mi to...Ty musíš být v životě opravdu blbá nebo nasraná, jinak se tvůj příspěvek nedá vysvětlit.
Asi ti někdo stoupl na bebinko.

Honza 24 (Ne, 8. 12. 2013 - 02:12)

Ahoj, potřebuji poradit. Zamiloval jsem se do ženy 23 let. Později jsem jí to řekl ale odmítla mě kvůli někomu. Vydrželi jsem se po tom normálně bavit. Asi za měsíc začala být vzteká a protivná. Tak jsem se stáhl, protože jsem ji nechtěl zbytečně štvát. Nějak jsem ani před tím netlačil, a řekl jsem jí že když jí budu vadit at mi to klidně řekne, že se stáhnu (takže jsem opravdu nebyl otravnej ctitel). Zhoršilo se to , maximálně se pozdravíme a ona dělá že mě nezná. Z mé strany v podstatě bez zjevné příčiny. Jde s ní taková averze nebo nenávist. Trvá to už 3 měsíce. Začíná se i vyhýbat očnímu kontaktu. Moc děkuji za rady dámy :)

Reklama

Přidat komentář