Reklama

Milenec a manžel

Jarda (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

Hano, to jsi ty, ta napadaná?vy ženský nechcete toho už nechat

xyz (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

mi ji tady napíšeš. Ať se...Pořád dává.

ouha (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

Hano, to jsi ty, ta napadaná?

Hlavně (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

že máme slušné, zdravé, vysokoškolsky vzdělané děti. To je moje štěstí. Děti mají doma spolu mámu a tátu a to každé děti nemají. Rozvod by je určitě poznamenal.
Ať šlo o omyl nebo ne snad jste milé minulé, současné a i budoucí milenky ženatých mužů pochopily jak můžete negativně poznamenat rodinu, do které se napasujete, a že vaše štěstí někoho může hodně bolet. Prosím prosím o trochu rozumu.
I když láska jak se říká hory přenáší. Ale nemělo by po ní zůstat zemětřesení.
Není nevěra jako nevěra. Důležité je načasování. Ale snad žádné dnešní manželství není absolutně věrné. Asi tak.
Jistou však máme všichni jednu věc.
Toť vše a mějte se všichni hezky.

Věř nebo ne, (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

ale oslovení Majko - v jiné diskuzi (že ti nebudu psát) vzniklo omylem - neměla jsi nick a je zde i někdo jiný, kdo se tak jmenuje. Napadlo mě, jak k tomu došlo, a proto záměrné, nyní, oslovení Majko. Jen jsi mi to teď potvrdila. Jde o čistou NÁHODU. Ale už před touto záměnou jsi stejně vyšilovala. Nejsem H., ale pro Tebe je každý H., takže je to jedno. Klidně si dál nadávej lidem, kteří procházejí také smutným obdobím, kdy přijdou partnerovi na nevěru do krav a nepovažuj za vhodné se omluvit.

Lucy (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

teda chudák chlap

A třeba (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

Zjisti si, komu a jakou psal...mi ji tady napíšeš. Ať se pobavím. A já vím, že nenapíšeš, protože jsi tak trochu srab.
Kytka je pěkná, doufám že ti také dával květiny. Papa

uf... (So, 29. 6. 2013 - 20:06)

každý máme za sebou...Každému je jasné, že když tady někdo píše, jak je strašně nyní spokojený, šťastný, atd., jako tady vypisuje ta vytočená manželka, tak je jasné, že není. Kdyby byla, tak tady nevypisuje ty bláboly. Pořád se týrá a honí milenku.
Ta tu může být a nemusí....

Dobrý letní več (So, 29. 6. 2013 - 20:06)

kytku jsi dostala proto, že...každý máme za sebou nějakou minulost, žijeme teď přítomností a co nás čeká v budoucnosti nevíme - a to je dobře. Ale jedno nás čeká všechny - nějaký definitivní odchod.
Myslím si, že se nenajde nikdo kdo za život nenasbírá nějaký ten černý puntík. Ale kdyby stále svítilo sluníčko, tak si toho nevážíme. Občasné zamračeno nás posune a připraví na další slunečný den a my se z něj budeme zase radovat. Tak to je a bude. Děkuji všem /možná asi zde nikomu/ kdo se mnou sympatizoval a pochopil - i když se muselo číst několikrát a mezi řádky - každé slovo mělo svůj význam - i když někdy jsem si zafantazírovala, děkuji však i těm, kteří mě odsoudili - zřejmě nepochopili. Ale to není moje chyba. Výmysl byl jeden - to jsem se chtěla "pochlapit". A NĚKDO se toho chytil.
Nebudu reagovat na 19.42 (BEZ PODPISU což je jedno, protože si tam každý může napsat co chce - stejně není podpis třeba - vím).
Peklo jsem si zásluhou vás dvou prožila a nikomu to nepřeji. Ani tobě! A pokud jsem byla tehdy vylíčena a teď mi to bylo připomenuto,jako fůrie bez rozumu - je lepší někoho při tom nechat ať mu stoupne sebevědomí. Záměrně se vyhýbám tomu NĚKOHO zde urážet. Každý jsme šťastný JINDE a po svém. Myslím si, že jsme všichni tři spokojeni, každý má co chtěl. Nebo ne?
Nás teď čeká dost zdravotně složité období a můj manžel ví, že v nouzi (vlastně nejen v nouzi, ale tam se to nejvíc pozná) se na mě může absolutně spolehnout a budu mu oporou (což opačně - i s přispěním NĚKOHO bylo k mojí škodě jinak a to dost dlouho a dost bolestně). Leč nechme minulost minulostí. Bolelo to hodně. Ani si neumíš představit jak. Někdo plakal (a kdyby jen to) a jiní se v tu dobu radovali. Zvláštní že?
Takže přeji VŠEM hezký večer, dobrou noc a tobě - především tobě hodně štěstí, zdraví a spokojenosti (aniž bys při tom škodila jiným).
Navrhla jsem ti komunikaci jen my dvě - já bohužel spojení na tebe nemám, ale zřejmě sis to přála takhle. Zvláštní, že nemáš odvahu na komunikaci jen nás dvou. Asi se bojíš - čeho? Ale to není můj problém. Já ruku podala. Když jsi ji nepřijala - bohužel s tím nic nenadělám a ani, po pravdě, už nechci.
M.

xy (So, 29. 6. 2013 - 20:06)

Hele to je jako kdyby v...Zjisti si, komu a jakou psal sms ve čtvrtek dopoledne - kolem jedenácté. Potom ti ta kytka přijde normální.

(So, 29. 6. 2013 - 19:06)

ty jsi měla autonehodu nebo...tomu rozumím. Ta saň je přesvědčena, že se tady vyskytuje milenka H. jejího muže. A tak tady zuří a zuří (i když to není pravda). Chybí jí logické myšlení. Je to chudák.

Majko, (So, 29. 6. 2013 - 19:06)

kytku jsi dostala proto, že má starej z Tebe hrůzu. To musí být peklo, mít doma takovou fůrii bez rozumu. Brrrr

Rozumíte tomu n (So, 29. 6. 2013 - 19:06)

ale text té omluvy zní...ty jsi měla autonehodu nebo raka?
Jarda

Děkuji za radu (So, 29. 6. 2013 - 17:06)

to je přeci jednoduché:...ale text té omluvy zní /krátce, jasně, konkrétně/ takto:

"Omlouvám se ti H.za to, že ještě žiji".
M.

Lucy (So, 29. 6. 2013 - 16:06)

Je neuvěřitelné, jak se ženská dokáže ztrapňovat kvůli chlapovi. Jestli tohle předvádí i doma, není se co divit, že má problémy

pro toho kdo ra (So, 29. 6. 2013 - 16:06)

to je přeci jednoduché:...Hele to je jako kdyby v detektivce napsal autor, aby se oběť omluvila vrahovi.
Ty tomu asi nerozumíš. Ale ona ví o co jde a já také.

Jinak pro Jindru - tebou navrhovaný text omluvy je jako bych podepsala biankošek.

Pro Jardu - jo správně je text za slovem "nebo".

A mimochodem nevím proč, ale dnes jsem od manžela dostala kytku. Nemám svátek ani narozky. Nevím co se děje. Třeba mi tady zase někdo vysvětlí, že něco provedl. Tak do toho!

rada (So, 29. 6. 2013 - 14:06)

buď tak laskav (a) a napiš...to je přeci jednoduché: Hanko, omlouvám se, že jsem Tě bezdůvodně napadla.

Petra (So, 29. 6. 2013 - 14:06)

To vypadá že je to magor...Díky za tip.

Jarda (So, 29. 6. 2013 - 14:06)

To vypadá že je to magor nebo si tady dělá z někoho velkou prdel. Dobrý sloh tak asi ta prdel.
Ráno jsem byl na houbách a nevím co s tim

Jindro (So, 29. 6. 2013 - 12:06)

Zapomněla jsi se omluvit...buď tak laskav (a) a napiš mi, prosím, koncept té omluvy. Za domácí úkol to opíšu
100x a dám doma podepsat.

Reklama

Přidat komentář