Reklama

Milenec a manžel

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za obscénní texty?
Za nestoudné bakchanálie a rozličné zvrácenosti chcete snad vyměnit Život věčný? Spasitel vás vidí a rmoutí se, Satan již radostně chřestí řetězy a Belzebub už rozpaluje Záhořovo lože.

Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,nestoudníci. Pak snad je vaše náprava ještě možná.
Pokyny pro život v bezbožné době naleznete ZDE:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

XV (Čt, 12. 6. 2014 - 22:06)

DĚVKY

Olda (St, 11. 6. 2014 - 16:06)

Hm, prima kámoš! :-)

She (St, 11. 6. 2014 - 15:06)

Pouze dotaz. Je zde...Iveto, tohle je teda průšvih!
Pokud nejsi zvířátko jako Marta 4.6., tak bys měla být ne třikrát, ale třicetkrát opatrnější, aby se nic neprovalilo, protože to by byla pro tvého muže velká potupa. Samozřejmě, nevím, jaké je tvoje manželství, třeba je v troskách a čekáš na to, až to praskne?

Iveta (St, 11. 6. 2014 - 14:06)

Pouze dotaz. Je zde některá, která má za milence manželova kamaráda? Já v tom lítám už půl roku a je to docela síla.

Nina (So, 7. 6. 2014 - 15:06)

Ja také mám hezký vztah,...Může Vám to vydržet po celou dobu co budete schopni sex provozovat.Nebo to může velice rychle skončit,pokud se někdo z Vás do vypůjčeného partnera zblbne.Tento způsob totiž není o lásce,ale o sexu a to si někteří lidé zaměňují a proto ta velká nedorozumění a rozchody.

Marta (St, 4. 6. 2014 - 05:06)

Ja také mám hezký vztah, dobrého kluka. Přesto mám občas potřebu si zaprcat i s někým jiným. I můj přítel chce občas zasunout do jiné holky. Máme dobré známé a ta si to občas prohodíme. Do mě zasouvá v jednom pokoji ten známý, v ložnici přítel do té druhé dívky. Obščas jdeme také na swingers párty. On tam prcá jinou ženu, a také mi nebrání když si chci také udělat radost. Doufám, že nám to vydrží......

Leoš (Út, 3. 6. 2014 - 23:06)

Tak nastala v našem...Proboha, proč jste byla nevěrná, když máte příkladného manžela?

Marta (Út, 3. 6. 2014 - 21:06)

Co mam delat nemam manzela...Co bys dělala. Šukala. Kluka, ktyerý by tě oprcal, najde ženská vždycky.

Olda (Út, 3. 6. 2014 - 16:06)

Tak nastala v našem...No vidíš, máš za sebou zkušenost s milencem, a dušička má pokoj.
A nezapomeň si zapamatovat, co za debila sis vybrala. Příště by se to mohlo opakovat nebo být to ještě horší. ;-)

Alča (Út, 3. 6. 2014 - 16:06)

Tak nastala v našem manželství situace asi jako všude a já jsem měla potřebu poznat někoho třetího. Byl to můj první a doufám že poslední úlet. Milence ale žádného už nikdy. V restu si nechával do koruny od číšníka vrátit a jednou dokonce platil stravenkami. Já jsem řešila drobnými pozornostmi jeho narozeniny svátek vánoce. On nikdy nic kytku ani jednou. Žádný dáreček žádnou pozornost. Zlatý můj manžel. Kytku určitě jednou měsíčně koupí mi co mi na očích vidí. Malou miluje a mě taky. Normální muž a nás obě holky zbožňuje. Ty nervy za to nestály a navíc jsme v intimnostech hodně sehraní a vyhovujeme si.

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 19:04)

Ty jsi kokot!!!

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adriana (So, 26. 4. 2014 - 15:04)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

princ (So, 26. 4. 2014 - 14:04)

debile!!!

Reklama

Přidat komentář