Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

a (Út, 5. 2. 2019 - 05:02)

Proč je nosí ženské?

Jana Š (St, 6. 2. 2019 - 11:02)

Protože kvůli chlapům, na škole aby z nás byly velké slečny a pod elastické oblečení. A pro ten krásný pocit šňůrky v zadku.

Nejsem gay. (Po, 4. 2. 2019 - 23:02)

A v létě nosím manželčiny tanga, ty co mají jen šňůrky a nepařím se. Není nic pohodlnějšího.

Dan (Po, 13. 11. 2017 - 17:11)

Proč??, no přece proto!!
Protože se to některým prostě na sobě líbí a je jím to pohodlné. Stačí?

sergi (Ne, 5. 11. 2017 - 08:11)

Nosím tanga, protože je to příjemné prádlo na léto, nemusím se potit v boxerkách nebo slipech. Ideální jsou pod těsný rifle, nikde se nic nekrčí... a na sport pod cyklokalhoty taky ideální... kdo je nosí, tak ví o čem to je a kdo to ani nezkusil, tak at to neodsuzuje....

! (So, 4. 11. 2017 - 13:11)

Chlapi nosí tanga aby jím nepleskali gule o stehna!

a (So, 4. 11. 2017 - 12:11)

nosí ve velkém teplouši,...Co je na tom, nikdo ti ho do postele nenutí.

tak (So, 4. 11. 2017 - 12:11)

Třeba protože se jim to libí?

Protože (So, 4. 11. 2017 - 11:11)

Jsou ujetí...

Tanga (Čt, 2. 11. 2017 - 16:11)

nosí ve velkém teplouši, transky a jim podobná individua

Eduard Nud (Čt, 2. 11. 2017 - 16:11)

Správně. Jenom neztrácet humor.

Tady v domově tanga nenosím. Nejsou k tomu vhodné podmínky. Ale kdybych je jednou ještě nosil, ne jako spodní prádlo. Abych mohl doma chodit nahý a přitom jsem nebyl úplně nahý.

Jenomže tanga i suspenzory jsou příliš drahé. Nevyplatí se je pořád kupovat. Asi bych je nahradil bederními roušky. Improvizoval bych s kapesníky, šátky a ručníky.

To podle situace a podmínek. No.
Ochladilo se. Vezmu si raději ručník.
Na kapesník je přeci jenom zima. Jo.

! (So, 2. 9. 2017 - 09:09)

Aby jím nepleskaly gule o stehna!

michal (So, 2. 9. 2017 - 07:09)

Uz dlouha leta nosim damske kalhotky jsou pohodlnejsi a jemejsi a ne takovy tvrdy kusy hadru jako slipy..ale poslednich par let jsem zacal nosit tanga taky damska daji se lip koupit a zadruhy jsou pohodlne krasne se vytvaruji a delaji hezky zadek..nejsem gej mam pritelkini a sama uz i rika ze mam hezci zadek nez ona a to diky tangam jelikoz ona je rada nenosi..vsechno jeto jen o zvyku nekdy si pripadam jako bych byl naostro a ne v tangach..mne osobne jsou velmi pohodlne..kdyz to clovek nezkusi tak to nezjisti..

roman (Ne, 21. 5. 2017 - 13:05)

Ja nosim tanga , protože v...take je rad nosim kor ted v letě.......

fan (Ne, 21. 5. 2017 - 09:05)

Ja nosim tanga , protože v letě neni zapoceny jako v boxerkach. Střih tang se mě libi, když maji v zadu trojuhelnik .šňurkove nosim taky,ale davam přednost s trojuhelnikem. Doufam,že jsem moc lidi nepobouřil

Luboš (So, 13. 5. 2017 - 00:05)

Luboši, máš také v hlavě...Jistě,Magdo.Máš na svůj názor plné právo.Já však zde nechodím proto,abych propagoval tanga,ale abych srovnal do latě názory zabedněnců,kteří jsou přesvědčeni o své jediné pravdě.

Jj (Pá, 12. 5. 2017 - 20:05)

Uvědom si,že já...Ano, Luboš je ten, co patrně ze svého těla přijal hlavně svůj zadek :-)
Luboši, tyhle odkazy na nějaké informace, kde si narcisové zdůvodňují lásku ke svému tělu si nech.
Nebo snad patříš mezi ně?
Tvoje starosti na moje ostny :-)

Magda (Pá, 12. 5. 2017 - 20:05)

Uvědom si,že já...Luboši, máš také v hlavě i něco jiného, než ty tvé zařízlé nítě v zadku?
Četla jsem tvé i Gottliebovy příspěvky a mám dojem, že je toto asi jediné, co máš v hlavě.
On ne každý musí být zamilovaný do svého těla, jako to dělají narcicové.
A co se týká tvého prádla, tedy konkrétně tangových kalhotek.
Víš, upřímně, jako žena ti mohu říci, že chlap musí vyzařovat jisté charisma, je tedy důležitá jeho osobnost a spoustu jiného.
Pokud si myslíš, že stačí si natáhnout kalhotky a vystrčit zadek, tak to je trochu málo.
Za sebe říkám, že chlapi, co nosí kalhotky jsou divní.

Luboš (St, 10. 5. 2017 - 16:05)

Prosím tě, kdy už...Uvědom si,že já nepotřebuji chápat tvou verzi reality.

Proč pořád mluvíš o nějakých stránkách,se kterými já nemám nic společného?Nikde se nefotím,a ani nevystrkuji zadek,to si mě asi jó sakra s někým pleteš.

Kromě toho,již jsem ti zde jasně předestřel,jaký je rozdíl v přednostní zamilovanosti do vlastního zadku,a sebepřijetím vlastního těla se vším všudy.Svůj postoj k jedné z těch variant je z mého příspěvku dobře znát.Rychle si to utíkej najít a neztrapňuj se tady.

Nebo ty snad máš rád své tělo jen částečně,a svůj zadek nenávidíš?Viď že ne,co rejpalo?

Bohouši (St, 10. 5. 2017 - 00:05)

ano jistě já mám...Teď jsi mne rozesmál. Ty a inteligent?
Leda hysterický a pořádně prolhaný narcis, zamilovaný sám do sebe, který si neumí ani pořádně přiznat chybu ve svém minulém vztahu.
No, jsště se tu chvíli projevuj, je to zábavné.

Reklama

Přidat komentář