Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

L (Po, 15. 4. 2019 - 18:04)

Moc rád nosím tanga,ale pouze dámská.Mám kamarádku které jsem to řekl,a ona mi to jen schvaluje.Říká,já také nosím co mi je pohodlné,a když se ti dobře nosí,tak proč ne?.Ukazoval jsem ji i pánská,a zasmála se a říká,co to je za materiál?,no hrůza,to bych na sebe nevzala.Já kamarádce věřím,je moc hodná.

Jedovatej (St, 6. 2. 2019 - 22:02)

Jo a také jdu po městě večer s pívem jen tak v tangách a trochu si ho pohoním čas od času, abych měl vepředu bouli. Pak když potkám nějakého fešáka tak se na něj usměju.Dělám to pro druhé, ne pro sebe, aby lidstvo žilo v míru, tak občas někomu podržím v poloze psíčka a provolávám u toho politická hesla.

Jedovatej (St, 6. 2. 2019 - 22:02)

Aby mi nepadali, mám panděro.

Jedovatej (St, 6. 2. 2019 - 22:02)

Když je venku vedro a je třeba kropit zahradu, tak jdu raději v plavkách, sousedka by si myslela, že jsem buzík. Ale doma, doma si je oblíkám na kšsndách.

petr (St, 6. 2. 2019 - 22:02)

a proč ne ?

a (Út, 5. 2. 2019 - 05:02)

Proč je nosí ženské?

Jana Š (St, 6. 2. 2019 - 11:02)

Protože kvůli chlapům, na škole aby z nás byly velké slečny a pod elastické oblečení. A pro ten krásný pocit šňůrky v zadku.

Nejsem gay. (Po, 4. 2. 2019 - 23:02)

A v létě nosím manželčiny tanga, ty co mají jen šňůrky a nepařím se. Není nic pohodlnějšího.

Dan (Po, 13. 11. 2017 - 17:11)

Proč??, no přece proto!!
Protože se to některým prostě na sobě líbí a je jím to pohodlné. Stačí?

sergi (Ne, 5. 11. 2017 - 08:11)

Nosím tanga, protože je to příjemné prádlo na léto, nemusím se potit v boxerkách nebo slipech. Ideální jsou pod těsný rifle, nikde se nic nekrčí... a na sport pod cyklokalhoty taky ideální... kdo je nosí, tak ví o čem to je a kdo to ani nezkusil, tak at to neodsuzuje....

! (So, 4. 11. 2017 - 13:11)

Chlapi nosí tanga aby jím nepleskali gule o stehna!

a (So, 4. 11. 2017 - 12:11)

nosí ve velkém teplouši,...Co je na tom, nikdo ti ho do postele nenutí.

tak (So, 4. 11. 2017 - 12:11)

Třeba protože se jim to libí?

Protože (So, 4. 11. 2017 - 11:11)

Jsou ujetí...

Tanga (Čt, 2. 11. 2017 - 16:11)

nosí ve velkém teplouši, transky a jim podobná individua

Eduard Nud (Čt, 2. 11. 2017 - 16:11)

Správně. Jenom neztrácet humor.

Tady v domově tanga nenosím. Nejsou k tomu vhodné podmínky. Ale kdybych je jednou ještě nosil, ne jako spodní prádlo. Abych mohl doma chodit nahý a přitom jsem nebyl úplně nahý.

Jenomže tanga i suspenzory jsou příliš drahé. Nevyplatí se je pořád kupovat. Asi bych je nahradil bederními roušky. Improvizoval bych s kapesníky, šátky a ručníky.

To podle situace a podmínek. No.
Ochladilo se. Vezmu si raději ručník.
Na kapesník je přeci jenom zima. Jo.

! (So, 2. 9. 2017 - 09:09)

Aby jím nepleskaly gule o stehna!

michal (So, 2. 9. 2017 - 07:09)

Uz dlouha leta nosim damske kalhotky jsou pohodlnejsi a jemejsi a ne takovy tvrdy kusy hadru jako slipy..ale poslednich par let jsem zacal nosit tanga taky damska daji se lip koupit a zadruhy jsou pohodlne krasne se vytvaruji a delaji hezky zadek..nejsem gej mam pritelkini a sama uz i rika ze mam hezci zadek nez ona a to diky tangam jelikoz ona je rada nenosi..vsechno jeto jen o zvyku nekdy si pripadam jako bych byl naostro a ne v tangach..mne osobne jsou velmi pohodlne..kdyz to clovek nezkusi tak to nezjisti..

roman (Ne, 21. 5. 2017 - 13:05)

Ja nosim tanga , protože v...take je rad nosim kor ted v letě.......

fan (Ne, 21. 5. 2017 - 09:05)

Ja nosim tanga , protože v letě neni zapoceny jako v boxerkach. Střih tang se mě libi, když maji v zadu trojuhelnik .šňurkove nosim taky,ale davam přednost s trojuhelnikem. Doufam,že jsem moc lidi nepobouřil

Reklama

Přidat komentář