Reklama

proč vlastně chlapi nosí tanga?

Béďar (Po, 4. 10. 2010 - 21:10)

nemám s nimi žádné...Hele zkus to a uvidíš jaký je to rajc,možná se ti pták bude škrtit ale ten rajc šnůrkou v prdeli,ti vše vynahradí!

Dejf (Po, 4. 10. 2010 - 21:10)

Taky je rád nosím,a mám...nemám s nimi žádné zkušenosti. Nejsou koule s ptákem jak ve svěráku?

Patrik (Po, 4. 10. 2010 - 19:10)

tanga nosim kratce vzali sme...Taky je rád nosím,a mám stejné zkušenosti jako ty.Je to super.

martin (Ne, 3. 10. 2010 - 19:10)

tanga nosim kratce vzali sme si je na kamardky oslavu na striptyz :) a pak sem si je vzal na kolečkovi brusle bylo to uplne neco jineho nemel jsem vupec spocenej zadek jako vždycky a od ty doby je strasne rad nosim

Honzo, (Ne, 26. 9. 2010 - 21:09)

to jsi snad jedina nosim je a...to je pět let starý příspěvek...

honza (Ne, 26. 9. 2010 - 21:09)

Stringtanga byla vynalezena...to jsi snad jedina nosim je a vsechny holky se na to koukaji divne teda :-) napis na mail [email protected]

? (Pá, 24. 9. 2010 - 23:09)

Proč uživatelé tohoto prádla mají v oblibě slovo SUPER ?

HHHJ (Pá, 24. 9. 2010 - 23:09)

JJ jsou super paráda

Tomas (Pá, 17. 9. 2010 - 00:09)

Moj nazor je taky ze kazdy by...Velkej souhlas Martinem tanga jsou fakt pohodlne

Martin (St, 25. 8. 2010 - 15:08)

Moj nazor je taky ze kazdy by mal nosit to co mu je pohodlne..ja tanga nosim a priatelke sa to velmi paci a aj byvalej priatelke sa to pacilo..a je pravda ze cez leto je to super nosit a lepsie ako boxerky v ktorych sa spotite,bez spodneho pradla to nieje moc pohodlne,aspon pre mna.Cez zimu radsej boxerky..je to len spodne pradlo ktore je ukryte pod nohavicami,tak je to v podstate jedno..no nie?

Libuna (St, 25. 8. 2010 - 03:08)

tanga jsem koupila svému...Mě se to nelíbí,to nosejí buzny aby jim byla vidět prdel!

Tom (St, 25. 8. 2010 - 01:08)

Iveto, dekuji za prispevek :)

iveta (Po, 23. 8. 2010 - 14:08)

ja nyla před tydnem na dovolene v chorvatsku a bylo tam par mužů co na sobe meli tanga. a řeknu vam že vypadali moc hezky a druha věc je že po nich nikdo nijak nekoukal a určite si neřikaliže jsou to nejací teplouši!přijde mi že tady jsou divní lidi co tohle odsuzují

Lenka (Ne, 22. 8. 2010 - 20:08)

tanga jsem koupila svému klukovi k nározeninán.Nechce je nosit ,že mu budou říkat že je teplej,tak jsem mu dala na vybranou bud sex a tanga ,nebo nic,Nosí je večer na spaní místo pyžama a o víkendech když nechodí do práce.Mě se prostě líbí když leží na postely na břichu a rysuje se ta jeho holá prdelka.

m (So, 31. 7. 2010 - 21:07)

souhlas, v létě jsou pánská tanga lepší než být spocený ve slipech nebo boxerkách...

a (Ne, 10. 3. 2013 - 01:03)

Nejsem teplouš, je mi 65 let...Až do konce budeš buzna,je to prosté,chlapovi se pánská tanga na vlastních kloulích prostě líbit nemůžou,asi už nešoustáš.

fanous (Pá, 8. 3. 2013 - 20:03)

to musi byt huste s tou...Nikdo není dokonalý - nesud nikoho podle sebe

Trys (St, 20. 2. 2013 - 07:02)

Ps: nepredstavujte si takeho muza hned ako transvestitu! Ide o pekne zladene oblecenie, primerane postave. Ziadne kvetinky ani krajky! Chce to len trocha viac tolerancie a podpory...

Trys (St, 20. 2. 2013 - 07:02)

Tanga su normalne, ovela pohodlnejsie ako boxerky alebo slipy. Preco zeny odsudzuju muzov, ktori ich nosia? A preco vlastne odsudzujete muzov za hocijake oblecenie? Chcete byt pekne a extravagantne? Nech sa paci... Podporujem vas v tom! Noste, co sa vam paci. Ale preco, ked chce byt extravagantny muz, tak je okamzite metrosexual, buzik a vsetko mozne? Netyka sa to iba tang. Nebavi ma nosit cely zivot iba vytahane tricka, teplaky, slipy (a v zime tenisky alebo bagandze?). Chcem nosit to, co sa mi paci a co mi je pohodlne! Nosim tanga, obtiahnute aj volne tricka, obtiahnute aj volne jeansy a teplaky, v zime pancuchy a teniskove vysoke cizmy! Chcem to a paci sa mi to! Mam 2 deti, som normalny muz, podnikatel. Co by ste nosili vy, dievcata, zeny, keby ste muz? Ta jednotvarnost v panskych obchodoch by vas zabila! Vyskusajte si to...

Tanga (Út, 8. 1. 2013 - 18:01)

mi přijdou na muži skutečně teploušská. Ale Mirka bych neodsuzovala. Mně je 23 a miluju starší partnery. Tomu nynějšímu je 58 a žádnou povislou prdel nemá. Je to metrouš a je nádherný. Ovšem je mi líto, tangáče na chlapovi bych nikdy neakceptovala !!!

Reklama

Přidat komentář