Reklama

andropenis

.. (Ne, 24. 3. 2013 - 11:03)

No andropenis mám natažený hodně,protože jinak roste pomalu ale zase ho nemůžu nosit venku.Neustále to cítíš a vyklouzával při nějakém pohybu a navíc to sundávání a nasazování nešlo vykonávat v běžném životě...narovnávat kůžičku,aby se neskřípla,nahnat trochu krve do žaludu,aby vůbec držel a odřeniny,bílá mrtvá kůže pod žaludem z otlaku...prostě děs...a tak ho nosím jen doma zhruba 5 hodin..ráno 2-3 a zbytek večer...Jak to je tedy u PMP?Nasazuje se rychle a bez nějakého narovnávání?A co mírná erekce-příjde mi,že je to malej prostor pro žalud.Nosíš to v pohodě venku?Píšou tam,že se i po delším používáni mírně zvětší žalud-pocitoval si to?....Jasně,nic se nemá přehánět ale pokud to nemáš dostatečně natažený,tak neroste.Rád bych ho nosil tak asi 8 hodin v nějakém rozložení ale hlavně i venku...promin,že se tolik ptám ale silně o tom uvažuju a tady v čechách to ještě nikdo neprodává a nikdo se o tom nebaví,přitom mám pocit,že to bude revoluční..

mates (Ne, 24. 3. 2013 - 09:03)

vsechno zalezi jaky si tam udelas podtlak, kdyz si to natlakujes hodne, tak po hodince to uz je neprijemny..

ja jsem s tim par dni bojoval nez jsem prisel na to jak to spravne pouzivat a tedka bych to za nic nevymnenil (zatim)

nene nevyklouzava kdyz se vse udela tak jak ma

.. (So, 23. 3. 2013 - 21:03)

No fajn,tak to mě těší...konečně něco,co se dá nosit...Andrák je jak mučící nástroj ze středověku.Těch odřenin a obav,že vyklouzne...A penimáster pro drží dobře jo?Nevyklouzává?

mates (So, 23. 3. 2013 - 14:03)

Vsechno je o cviku, ze zacatku jsem nemel problem nosit v kuse 4 a vice hodin, ted kdyz uz to nosim na nejvyssi tlak tak ty 2 hodinky max, ale stejne si delam kratky pauzy po hodince.
Na andropenisu jsem mel nanoseno kolem 600 hodin a bolest byla silena, u penis master pro mam necelych 1500 hodin a nemuzu si stezovat.
Jinak je to drahy to bez kecu.. Ale jestli uz vlastnis andropenis, tak ti staci koupit jen tu hlavici, do andropenisu to pasuje perfektne, jinak hned na prvni pohled poznas, ze zpracovani penismasteru pro je uplne nekde jinde nez konkurence :)

Btw jinak mam vyzkouseno ze co 1000 hodin to 1cm, zalezi jak moc silne natahujes

.. (So, 23. 3. 2013 - 10:03)

no právě já si taky myslím,že bude nejlepší,navíc němci jsou kvalitní koumáci...je to taková kombinace phallosanu a andropenisu.Jak dlouho ho dokážete v kuse nosit?A drží to dobře?Nevyklouzává?A co žalud,není opuchlej,nebo tak něco?Popište trochu víc to nošení penimastru pro ...já bych ho chtěl koupit právě

Alice (Čt, 21. 3. 2013 - 14:03)

nedala by se na ten max pene...Když ti ten tvůj nestačí,tak si kup v sexshopu připínací.Když je ženská rozdělaná je ji jedno čím ji projedeš,jen když ji uděláš.Ten můj mi to dělá a vůbec si nestěžuji,naopak je to bezva.Přece ho nepošlu k vodě když ho má malého.Jinak je to prima kluk,vyhovuje ve všem.

(Čt, 21. 3. 2013 - 07:03)

nedala by se na ten max pene podat žaloba pro klamavou reklamu? 800kč za podání stížnosti k soudu nebo tisíce za prášky plné lži které jsou k hovnu...

mates (Út, 19. 3. 2013 - 12:03)

ano penismaster pro používám, a musim říct že ten úchyt je nejlepší s čím jsem se setkal.

david (Po, 18. 3. 2013 - 11:03)

už jste někdo vyzkoušeli penimaster pro?

Honza (So, 16. 3. 2013 - 00:03)

To Chameleon: Nemyslíš spíš extrasize.cz ? U mě to zabralo

andrej (Čt, 14. 3. 2013 - 22:03)

nie naco budem kupovat penimaster pro ked mam vakuove uchyty z phallosanu za dve stovky eur a iz len kupin ten inches anprerobim na vakuovy uchyt.... no to mas pravdu lesenie je lepsie... a chlapci ako je to z tym ten inches preco su tam len dvoj cm valceky? ako sa to da.nastavit ked chcem pridat iba pol cm?

zvecsovatel (Čt, 14. 3. 2013 - 13:03)

vyrabam zvecsovak ,pristroj na natahovanie penisu jedinecnej konstrukcie s super cene. info na mojej stranke www.zvecsovatel.sk plus odkaz na videohttp://www.mojevideo.sk/video/10b17/zvecsovak_v_akcii_pristroj_na_natahovanie_penisu_na_vasu_mieru.html

.. (Ne, 10. 3. 2013 - 12:03)

no já používám selský rozum,fyziku,chemii a nehledám v tom složitosti,abych tu psal romány z kterých v podstatě nikdo nic nevyčte...Pokud vim,tak andropenis a jemu podobný,má z trubiček sestavený tzv. lešení kolem penisu,které ten penis drží v rovině podél osy,kdežto phallosan je omotanej kolem těla na jednu,nebo druhou stranu,takže penis není po dobu vytahování v rovině.Nebavím se tu o principu vytahovaní ale uchycení a vyrovnání penisu...

mates (So, 9. 3. 2013 - 19:03)

ten uchyt je asi to nejdulezitejsi u extenderu, ale jestli chces vakuovej uchyt tak zkus penismaster pro

andrej (So, 9. 3. 2013 - 18:03)

no hypnoza funguje ale je to nerealne... lde zozenies skuseneho cloveka co to ovlada? inac chlapci mate niekdo skusenosti s pristrojom ten inches? chcem ho zakupit a prerobit uchytenie na uchytenie vakuove.. z phallosanu zoberem tie klobuky... ale tu niekde na fore som cital ze tam to pridavanie valcekov je pri ten inches problematicke lebo su tam len 2cm valceky..a niekde niektopise ze tymi spodnymi valcekmi sa dorovnava velkost a niekde ze zas to sluzi na redukciu tahu pruzin.. tak ako to je ?

mates (So, 9. 3. 2013 - 00:03)

o te hypnoze jsem nikdy neslysel, ale diky ze jsi to tu zminil, trosku po tom popatram

Milan (Pá, 8. 3. 2013 - 22:03)

takze neveris extenderum ze...Extender funguje, ale je nepřirozený. Jelq je přirozený.
Hypnoza - tělo poslechne snad každou sugesci, ale sugesce musí mít správnou formu. Např. psychoterapeut K. Tepperwein zvětšil pomocí hypnozy ženské prsa jedné ženě o 5 cm. Takže, když to funguje na prsa, tak to bude fungovat i na penis.

mates (Pá, 8. 3. 2013 - 20:03)

takze neveris extenderum ze funguji, ale veris hypnoze o ktery nic nevis a ani jsi to nevyzkousel?

s vubec jak ti hypnoza prodlouzi penis? to by me velice zajimalo..

Milan (Pá, 8. 3. 2013 - 17:03)

ono vies ide o to ze jelqing...Spíše zvětšování buněk. ... Hypnozu jsem zatím neskoušel - jde o namluvené sugesce, které posloucháš v hypnotickém stavu. Zatím k tomu nemám moc informací.

andrej (Pá, 8. 3. 2013 - 17:03)

ono vies ide o to ze jelqing aj extender aj stretching je na jeden princip ale kazdy sa robi inym sposobom ale princip je ten isty a to je delba buniek :) Takze je treba kombinovat vsetko dokopy nech to ma ucinok :) A ta hypnoza to je ako co ?

Reklama

Přidat komentář