Reklama

andropenis

Adam (Pá, 5. 4. 2013 - 10:04)

Zdravím,
chtěl bych se s...Vykašli se na to,hod' to normálně do koše a nezabývej se tím,vždyt' to může být škodlivé na erekci a vůbec celkový stav močového ústrojí.Jak tě mohlo něco takového napadnout,to tě mrzelo že jsi zdravý a sexuálně výkonný?Všechny ty prodlužovací pomůcky jsou nesmysly a škoda peněz za to utracených,nemluvě o poškozeném zdraví.Jdi od toho,radím ti dobře,takhle nikdy nic nemůžeš získat,spíše tím ztratíš.

Milan (Pá, 5. 4. 2013 - 09:04)

Zdravím,
chtěl bych se s vámi podělit se svou zkušeností s Andropenisem. Koupil jsem ho před necelými 2ma a půl měsíci, nemám nikterak malý penis i přítelkyně se divila co mě to napadlo, ale zvědavost zvítězila. Co by člověk pro sebe neudělal. Od prvního dne co jsem si ,,přístroj´´ nasadil se nestačím divit. Už v návodu byly nesrovnalosti typu-základní délka přístroje návod tvrdil 7cm, internet. stránka prodejce 9cm, no a metr mi ukazoval 8cm. Tak si člověk začne říkat jestli koupě byla sprvná věc. Nicméně jsem se nenechal odradit a pokračoval v instalaci. Další problém ! - (Andoring), nedrží, není šance si sednout, nebo cokoliv dělat aniž by nesklouzl. Ani utáhnutí tenkým provázkem nepomohlo.V té chvíli jsem přemýšlel a začal litovat... Nechtěl jsem to tak snadno vzdát tak jsem pátral, nabízela se spousta rad zkušených ´´nosičů´´ jako obinadla, vlhčené ubrousky. Ano obinadla a vlhčené ubrousky jsou daleko lepší a dalo by se to nosit. Jenže tady vysvstává další ze závažných problémů a to je ta gumička, která má sloužit k utahování a její problém je, že nedrží. Jakmile si člověk sedne nebo udělá sebemenší pohyb voala ! Penis už není fixován jak má. Čili jedinná možnost jak nosit tento ,,přístroj´´ či jak to jen nazvat slušně je, že tam udělám uzel čímž docílím bolestivého nošení, přiskřípnutí uzdičky a udušeného žaluda, BRAVO! PO každé hodině jsem musel chodit povolovat Andropenis a kontrolovat žalud. Moje výsledky za 2a půl měsíce nošení jsou bolavý penis a zhoršení erekce 0,00 nárůst délky a šířky ba naopak díky zhoršené erekci mám pocit, že je ještě menší než byl a problémy při močení. Čili pokud by chtěl někdo reagovat na můj příspěvek mám zde podstatnou otázku, mám to hodit do koše, nebo mám dál riskovat, že si ještě více ublížím ? Nejsem schopen s tím nikam jít, nejsem schopen s tím ani normálně sedět či vykonávat jinou činnost je to normální ? Díky

mates (Čt, 4. 4. 2013 - 20:04)

ty prášky ti pomohly z jednoduchýho důvodu, pravděpodobně ti zlepšili jak erekci, tak ti do penisu nahnaly více krve když byl v klidu...

takže jsi měl lepší regeneraci a tím pádem i rychlejší růst :)

.. (Čt, 4. 4. 2013 - 18:04)

jo..jenže princim je dělení buněk a když se bunka rozdělý,tak ta nová se má taky rozdělit a tak dále....myslím,že v tom bude něco jinýho a taky sem zjistil,že když sem bral k tomu prášky na zvětšení,tak to šlo rychleji ale protože to lezlo do peněz,tak sem se na to vyprdl...já mám taky problém,že mám často erekci a to i během nošení,takže někdy ho ani nemůžu nasadit.

mates (Čt, 4. 4. 2013 - 15:04)

postupně to jde čím dál pomaleji a pomaleji, ale to není věkem, ale tím že každý má někde to svoje maximum a ze začátku to jde vždy rychleji než na konci...

co jsem se dočetl na zahraničních fórech, tak je spousta chlapů co s tim začala kolem 35 let a mají vynikajicí výsledky

.. (Čt, 4. 4. 2013 - 13:04)

Jo to vím...při natahování máš vždycky tak 1 cm navíc,kterej,když delší dobu přestaneš,tak zmizí...Ale stejně mám pocit,že se ty bunky po čase dělí mín a mín...Z logického hlediska,když se dělí,tak by se měli dělit do té doby,dokud je organismus celkově schopen,takže téměř celý život ale asi tomu tak není a po čase se rust zpomaluje...kdyby to totiž šlo,jako na začátku,tak by vyrostl třeba i na 30cm,nebo víc...

mates (St, 3. 4. 2013 - 23:04)

10 dni ti nic neudela, prinejhorsim uber valecek a za tyden ho tam vrat a jsi tam kde jsi skoncil

cim silneji natahujes tim rychleji to roste, ale zaroven to nevydrzis nosit tak dlouho, takze je treba najit nejaky zlaty stred :)

tedka mam 14 dni pauzu od toho, byl jsem na horach a tam jsem mel jinou zabavu, takze jsem delal jen rucni natahovani + BM ve sprse, coz pro minimalne udrzeni delky staci

dulezite je nezastavit hned jak uvidim prvni vysledek, stalo se mi to kdyz jsem zacinal a mel jsem prvni cm navic, tak jsem asi na 2 mesice prestal, jenze cm zmizel... kazdy kousek navic se musi "ztmelit" aby byl permanetni, takze i kdyz vyrostete, tak pokracovat minimalne mesic, at to je permanetni ;)

dadadad (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

dik chlapy,ale ma to smysl pokracovat kdyz to to asi 10 dni nenosim,nebudu muset jet od zacatku?Pokud ano tak stim asi koncim

.. (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

Jasně...u PMP je to rychlejší ne?Jak jsi psal původně...Kdy si naposledy přidal?a jinak přidáváš teda ten 0,5cm váleček jo

mates (Po, 1. 4. 2013 - 22:04)

dadadad - zkus odnosit 1000 hodin, potom by jsi mel mit prirustek kolem 1 cm, ale musis mit penis dostatecne natahly

... - ze zacatku jsem pridaval skoro ob tyden, ale ted uz je to pomalejsi..
pridavam vzdy kdyz mam volne 3 casti (uplne dole, jak to peruje) tak pridam na 0-1 (aby byl tlak) a stale nosim dokud se to nepovoli

.. (Po, 1. 4. 2013 - 18:04)

2 měsíce jsou málo...viditelné výsledky jsou až po půl roce....Jo jinak mates...jak často a kolik cm přidáváš v poslední době?Já sem ze začátku přídával válečky jak divej ale ted už mám několik měsícu stále stejnou velikost a nějak to jde děsně pomalu.Přidat nemůžu,protože to někdy jde ale někdy nejde nasadit a nechci ho přepínat.Je fakt,že velikost penisu není nikdy uplně stejná a mění se podle vzrušení ale už to nejde jako dřív,tak si řikám,jestli ten růst není omezenej

dadadad (Po, 1. 4. 2013 - 18:04)

Cau lidi,chci se vas zeptat jestly ma smysl pouzivat pristroj dal,nosil jsem ho 2 masice a ani prd,ted uz mam asi 8 dni pausu tak nevim jestly ma smysl pokracovat dal,dostal jsem se na delku nastaveni 14,5 cm,muj penis meri ve stoporeni 13,5,ale jak rikam nezvetsil se ani o milimetr,prosim odpovezte mi nekdo na email.diky [email protected]

mates (Po, 1. 4. 2013 - 11:04)

ano mam tam 1-2 valecky volne, nekde je napsano kolik to presne je, ale to tedka z hlavy nevim

.. (Po, 1. 4. 2013 - 10:04)

střední síla znamená,že máš mezi kořenem penisu a základním kroužkem tak 1cm volnost jo?Aby se s ním dalo volněji pohybovat.

mates (Ne, 31. 3. 2013 - 20:03)

boli jenom zalud, vlastne jen to co je pod tlakem, jinak kuze vubec nepopraskala, kombinuji skoro vse co se da, BM, jelq, strecink, extender .....

jinak extender natahuje takovou stredni silou, ale zase dlouhodobe (hodiny)

kdyz k tomu pridate natahovani rucne, v radu minut, ale zato je to o hodne silnejsi, tak je velice dobry vysledek co se tyce delky :)

andrej (Ne, 31. 3. 2013 - 14:03)

zdar hosi
mates super vysledky s pmp a ako to robis s valcekmi? pocul som ze pmp ma rovnako ako.aj ten inches len 2 cm valceky ako ich pridavas 2 cm je celkom brutalny skok :) tak jelq chlapi je tak isto uciinny len musite to skombinovat s inymi metodami cvikmi odporucam nastivit thundersplace forum a zacat s newbie routine... chlapi s touto rutinou maju pekne vysledky a uspesne vyrovnanie zakrivenia... ziadne vymysli ale realne prispevky... mates suhlasim tiez je dobre skombinovat andrak ci pmp s jelq.. ja to hlavne budem kombinovat s newbie routine prave kvoli zakriveniu..... mam hlavice s phallosan a chcem kupit ten inches a prerobit na vakuovu hlavicu ale neviem si rady lebo ten inches mat tak isto ako aj pmp valceky len 2 cm a bojim sa ze ako o budem pridavat poradte chlapci :)

.. (Ne, 31. 3. 2013 - 12:03)

hm...a bolí jako celej?U Andráku tě bolí jen to místo těsně pod žaludem,kde je fixovaná ta silikonová uzda.Já ho třeba nosím týden a pak musím na dva dny vynechat,než přestane být citlivej.Někdy mi tam ale praskne kůže ale to je taky proto,že aby neklouzal,tak ho vysuším.U PMP se maže nějakej gel sem koukal..Na kolik ho napínáš u PMP?Já u andráku tak,že je jako struna.Když si dáš menší tlak,tak ho nemůžeš tolik napnout ne,vyklouzne?

mates (So, 30. 3. 2013 - 12:03)

moc nevim k cemu to prirovnat, ale zalud je na chvilku hodne citlivejsi a ani to tolik neboli kdyz to mas natazeny, spise kdyz to sundavas, to potom trosku zaboli... ale staci si dat treba hodku az dve pauzu a muzes pokracovat, ale s mensim tlakem

.. (Pá, 29. 3. 2013 - 12:03)

ještě sem se chtěl zeptat...ta bolest,kterou máš při používání PMP,teda,když to přeženeš,tak k čemu by jsi ji přirovnal?U andráku je to otlačený žalud,který se po delší době stává přecitlivělej,nebo skřipnutá kůžička a nebo odřenina,či praskla kůže..Kde musíš na nějakej čas vysadit,než se zahojí

mates (Čt, 28. 3. 2013 - 11:03)

ano cas to zabere, ale jako vsechno :)
prirovnal bych to trochu k brutalnimu hubnuti, taky to neni hned a musis tomu objetovat vsechno ;)
je to otazka kazdyho z nas, jestli chce nebo nechce..

Reklama

Přidat komentář