Reklama

andropenis

hoho (St, 20. 12. 2006 - 21:12)

tak co vysledky ?

:-) (St, 20. 12. 2006 - 12:12)

No ja to taky poridil. Proste me zajima, jestli to funguje. Mam ho 16 a chtel bych do leta 20, pak uz to bude stacit snad :-)) ale po par hodinach to docela boli a jinak se fakt silikonovej blbinec neda natahnout. To tam asi pridali na zvyseni sebevedomi:-)) za par tydnu pridam vysledky

Návštěvník (St, 20. 12. 2006 - 11:12)

Tak nos jenom kalhoty. Co nejvolnější.

t.o.m.xxx (Po, 18. 12. 2006 - 20:12)

já si to koupil, tak sem zvědav, zázraky ale od toho nečekám... první rozpaky jsem měl když v informačním videu chlap nasadil na pindoura jen silikonovou hadičku, přitáhl a chodil. kdežto ve skutečnosti se na silikonovu hadicku navleče ještě molitan o průměru cca 2cm a přes pindu se má natáhnout jakýsi prstenec co je z obvazu který je jako by namočen do silikonu.. tento nesmysl se mi nedokázalo podařit normálním zpusobem nasadit na požadované místo a to mám poměrně menší penis od chlapa co ukazuje přistroj na videu... co z toho plyne že to nevypadá zase až tak nevině, když po nějakých 6 měsicích je ze základního nastavení andropenisu(každý jedinec to má jinak) 8,5navíc.. tzn když je základní nastavení 9cm+8,5 je 17,5 a přičíst žalud cca 3cm tak chodíte ve slipech s 20,5 cm monstrozním lešěním které se nosí že máte penis směrem nahoru, tak nevím jak to do těch slipů narvu at mi to nevylézá ven na břicho.. zvláště když bude v tu dobu léto:)..

Návštěvník (So, 9. 12. 2006 - 21:12)

Já si to koupim. Vypadá to slibně. Doufám, že budu patřit mezi těch 97,5% kluků, kerejm to pomohlo. Těch 5 tisíc mě nezabije. A co mě nezabije, to mě posílí.

Hmm (Pá, 8. 12. 2006 - 22:12)

Umela hladina testosteronu penis pokial vie mnepredlzuje :))) Iba pomaha k rastu v puberte co je nebespecne , takze ked ti to nahozaj narastlo moze to byt tym ale aj man by zaujimalo ci to dakto overil lebo to je mrte drahe.

Petr (Čt, 7. 12. 2006 - 10:12)

Existuje nějaký přístroj, který by dokázal zvýšit hodnotu IQ u lidí? Anebo přístroj, který by dokázal zvýšit sebevědomí? Když si tak pročítám nejen tuto diskusi, domnívám se, že mnou navrhované přístroje by dokázaly řešit palčivější a akutnější problémy spoluobčanů.

Michal (Čt, 7. 12. 2006 - 00:12)

Zdravím, já mám asi stejné otázky jako ostatní a najít někde seriózní odpověď je těžké. Sám jsem si vyrobil něco podobného jako je andropenis, neboť se mi zdá cena za tento přístroj značně vysoká. Používám jej asi měsíc a velké změny jsem nezaznamenal, neboť je to krátká doba. Myslím že to ale půjde, trochu mám pocit, že je trochu větší. O kolik vám neřeknu, neboť je jednou větší, jednou menší, znáte to asi, i teplota někdy hraje roli. Držím všem palce, pokud se vám nechce utrácet, vyrobte si to sami, je to legrace.

Návštěvník (St, 29. 11. 2006 - 13:11)

Ale ne z penisu v kalhotech ale z toho č*ráka před sebou. A vo tom to je.

Rudolf (Út, 28. 11. 2006 - 21:11)

Nepotřebuji žádný andropenis.Já si ptáka hodim na prkýnko a válečkem na nudle ho počochním,kladivem poklepu a udělám z něho příšeru,že se Bětka posere smichy až ho uvidí.

Macík (Út, 28. 11. 2006 - 20:11)

Mam tento pristroj mesic. Mel by se nosit 4 az 9 h. Nemam na to vzdy cas. Nekdy 4 nekdy 6 nekdy 12 hodin. vysledek je zatim 0.8 cm. coz jde. Ale je to nejspis tim ze si zvysuji umele hladinu testosteronu.

robert (Čt, 9. 11. 2006 - 11:11)

ahoj máte někdo opravdové skušenosti s tímto přístrojem???Jesttli ano tak sem napište,ale byl bych rád za pravdu a né lžy děkuji...

adam (Út, 15. 8. 2006 - 19:08)

ma jeste nekdo zkusenosti evicka by chtela aby byl delši

Miro (Po, 7. 8. 2006 - 18:08)

Ten pristroj opravdu funguje ja ho koupil a vysledky pozoruju.Ma ale jeden vaznej nedostatek.Jestli ho nasadite a hybete se musite ho casto dotahovat aby se neuvolnil a nevypadl.Ta umelohmotna trubicka co svira zalud se stale uvolnuje pri pohybu.To je spatne zajisteno.Vyrobce Chtel usetrit a pro zakaznika je to dost velkej problem pokud se hybete musite dotazeni stale kontrolovat.Za tu cenu jsem cekal solidnejsi vyrobek.Tesi me jen to ze kdyz tohle vsechno prestojite a nosite pristroj 9 hodin dene tak vysledky zvetseni pokud ste pedant zpozorujete opravdu po mesici

Návštěvník (So, 1. 7. 2006 - 23:07)

Seru na váš andropenis

www.feromony.cz (So, 1. 7. 2006 - 18:07)

tam se da koupit za 5600
ma to vsechy patenty a funguje to napinanim se tkan stimuluje v rustu a mnozeni takze se zvetsi delka i tlousta a kvalita erekce
zhruba 4cm+ za pul roku a 1cm prumer navic
776361535

Lilek (Ne, 5. 3. 2006 - 12:03)

Jo, ale ona asi myslel kdyz ma Vendelina doleva nebo dorpava, nebo dolu. Kdyz je to smerem nahoru, tak to je ok... Myslelas tohle zakriveni? :-) PS: Se musim v duchu smat nad tim, co to tady pisu...

prober (Pá, 9. 9. 2005 - 10:09)

k úpravě

prober (Pá, 9. 9. 2005 - 10:09)

Chachá, super diskuse :o)To se ti povedlo Karle!Mimochodem, vzhledem k tomu, že tvar penisu při ztopoření je podmíněn tvarem houbovitých topořivých těles uvnitř těla penisu, neumím si představit jak by k úplavě zakřivení mohlo dojít. To je jako chtít narovnat houbu.

Karel (Pá, 9. 9. 2005 - 06:09)

Co je super pro vás, nemusí být pro nás.

Reklama

Přidat komentář