Reklama

andropenis

Pavel (Ne, 28. 1. 2007 - 22:01)

To Prsťák: Díky za odkaz, báječně jsem se při čtení pobavil až řezal smíchy. :) Pánové, vemte si z něj příklad pozitivního myšlení a nadhledu.

Prsťák (Ne, 28. 1. 2007 - 15:01)

Ten chlapík to nosí už asi rok. Má tam spoustu zajímavých rad a zkušeností. Píše, že ten růst je mnohem pomalejší než slibují ale že JE. Vypadá to věrohodně tak uvídíme. :-) A je fakt vtipnej...

Prsťák (Ne, 28. 1. 2007 - 15:01)

Pánové, kdo umíte aspoň trošku anglicky tak si pročtěte tento web: http://altpenis.com/penis_news/penis_enlargement_articles.shtml

t.o.m.xxx (St, 24. 1. 2007 - 20:01)

hahaha našel jsem věrnou kopii andropenisu s jinačímnázvem a tam je ten nárust podle nich jednou tak rychlejší jak u andropenisu... hlavně jak tam píše chlap za 40 dnů 2cm:)))) tak ted už mi je to fakt jasné že je to pouze klamavé lákadlo.. a jestli se nám zvětší tak né o 3 cm ale budeme rádi za max 1,5cm jak jsem někde četl že to garantujou. http://www.fastsize.com/adult/

t.o.m.xxx (St, 24. 1. 2007 - 16:01)

to Pavel: zatím mi to jde natáhnout ale pokud se nezačne nic dít tak mám pocit že za 14 dní už to assi tak jednoduše nepůjde

Pavel (St, 24. 1. 2007 - 01:01)

to tom: A ty ho natahuješ podle návodu do normálně smontovaného přístroje? To já bych absolutně nemohl, musím ho rozmontovat (stačí rozšroubovat někde v půlce tyček), upevnit na penis a pak teprv napružit a sešroubovat. No uvidíme, jsem optimista, minimálně mám teď pocit, že jsem si ho dost protáhnul (že je pružnější), teď ještě jestli začal ten růst tkáně. :)

t.o.m.xxx (Po, 22. 1. 2007 - 16:01)

to Pavel: já ho nosím ted přesně měsíc a týden a jak jsem psal výše...ani o mm navíc.. a erekci proměnnou nějak výrazně nemám.. možná jsem pro někoho pesimista ale momentálně podle toho co zatím pozoruju a podle toho co jsem si přečetl co to má dělat tak to vidím zatím na hodně klamnou reklamu... nehledě na to že se dostáván do stádia kdy penis za ochablého stavu tak tak natáhnu at ho přichytnu a když ho přichytnu tak chce pomalu vyklouznout... tak nevím... snad se někdo najde komu se zvětší bez tabletek a hormonů.

Prsťák (Po, 22. 1. 2007 - 14:01)

Čau lidi, koupil jsem přístroj před čtvrt rokem a ještě jsem se pořádně neodhodlal ho nosit.. Ale když konečně vidím, že v tom nebudu sám tak do toho asi půjdu.. Jen doufám, že nám potom všem neupadne :-))

Pavel (Po, 22. 1. 2007 - 00:01)

To t.o.m.xxx: No zdá se, že to všichni dostali (nebo spíš si sami darovali :)) k Vánocům, takže výsledky ještě nejsou. :) Já mám za sebou první měsíc a upřímně řečeno vůbec nevím, jestli nějaký výsledek je nebo není, protože někdy naměřím o centimetr víc a někdy o centimetr míň, to samé i s šířkou. Jsem sám, kdo má takovou proměnlivou erekci nebo to fakt všichni máte na milimetr přesně? Myslím, že tak 2-3 měsíce se vůbec nebudu vzrušovat a pak teprv budu zkoumat nějaký měřitelný výsledek.

Návštěvník (So, 20. 1. 2007 - 12:01)

Luky, a když's ho měl dlouhýho 15,8 cm, jak dlouho's nosil ten Andro-Penis, než se ti prodloužil na 17,6 cm?

t.o.m.xxx (So, 20. 1. 2007 - 07:01)

to je vždycky sranda tady ta diskuze.. jeden den tu napíše 1000 lidí a pak jakoby tady nechodil nikdo do dalšího tématu.. ale o čem tady řeč má být nikdo nemluví.. stále se nenašel nikdo kdo by mohl 100% napsat že se mu zvětšil po andropenisu bez přispění různých hormonálních tabletek..

Richard (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

.....a nejdu! Rakvaci!

Luky (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

Já jsem je vlastně bral 2 měsíce před andropenisem. Po těch dvou měsících byl přírůstek na šířku 4 mm a v současné době další 2, takže dohromady 6. Třeba u andropenisu ti slibujou 1-1,5 cm, ovšem pozor, po obvodu! Čili na průměru jde pouze o 3-4 mm.Na ten průměr jsou určitě ty kapsle lepší. Že je tlustší, uznává i přítelkyně, cítí ho mnohem lépe a i na pohled je těch 6 mm zřetelných. Nevím, jak jseš horlivý měřič, ale na šířku ty rozměry tak nekolísají. Přítelkyně mě měří, když jsem hodně vzrušenej, třeba tak v půlce orálu a u té šířky je to tak jenom 1-2 mm,o kolik to kolísá.Na délku ta velikost kolísá podstatně víc.
Někde jsem četl, že ta šířka by po kapslích měla zůstat, ale na délku, že se po vysazení zase zkracuje. Mě ovšem na délku kapsle nepomohly vůbec, takže nevím. Momentálně dobírám poslední krabičku, zkonzumoval jsem celkem 5 balení,doporučujou se čtyři.Do jaké míry ty výsledky budou trvalé, to se uvidí.

Raque (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

Jo, jasně, super. Richarde jsi vtipnej až tu z toho všichni nachcáváme. Tak jsi nás pobavil a teď je čas jít zase obšťastnit svojí přítomností jiné diskuse.

Richard (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

.....Raque, slysel jse ze v rakvi se lidem zvetsi?!

Raque (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

A ta šířka se pak zase vrátila do původního stavu po vysazení tablet? Mimochodem o kolik to bylo? Prokazatelnou změnu bych považoval za vyšší než 5-7mm. Do 5mm bych nevěřil, že to není odchylkou měření nebo odlišnou mírou vzrušení.

Luky (Po, 15. 1. 2007 - 17:01)

Raque, už jsem to tady psal, měří mi ho přítelkyně, abych neměl tendenci podvádět a taky abych byl vzrušenej, já sám bych si ho mohl měřit v klidu nebo tak nějak napůl. Jenomže pokaždé nejsem vzrušený stejně a kolísání o půl cenťáku je celkem běžný.
Ty kapsle jsem bral už i před andropenisem,
ale pomohly mi jenom na šířku.Na délku se to nehnulo. Takže těch 1,8 na délku navíc je podle mého názoru díky andropenisu.
Náhoda to podle mne není, přes 17 jsem nikdy neměl.

Richard (Po, 15. 1. 2007 - 17:01)

.....doporucuji tichou sebevrazdu!?
Penizky moje, moje!!!!!

Richard

Raque (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Luky, jak jsi přišel na to, že po těch tabletách je účinek pouze dočasný? Měl jsem za to, že změny jsou trvalého charakteru (jestli teda fungují), nebo alespoň tak jsem to pochopil. Za dočasné zvětšení bych peníze nevyhazoval. Nevím, čemu věřit. Stejně asi nikdy nebudu vědět, dokud to nezkusím.
Jinak moje partnerky si taky nestěžovaly, ale to neznamená, že by to nemohlo být lepší. Z diskusí na těchto stránkách získávám pocit, že 15cm je z dlouhodobého hlediska málo. A aby mi jednoho dne utekla ženská s někým, s kým je lepší sex, protože je obdařenější, to by mě dorazilo. Tím už se ale dostávám jinam. Chtěl jsem se ale zeptat... Určitě ti to pomohlo? Opravdu si upřímně myslíš, že tam těch 1,8cm navíc je? A to díky andropenisu či tabletám?

vek 24 (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

no ja mam taky 15 cm. Nez jsem narazil na diskuzni stranky www.doktorka.cz, tak jsem byl tak nejak v pohode. Ted jak jsem tady precetl par diskuznich temat, tak mam uz skoro taky mindrak, ze 15 cm je strasne malo :)
No uvidime. Jelikoz holku nemam, tak to hrotit nebudu. Pokud nejakou mit budu a bude ji 15 malo, tak andropenis budu muset poridit, tak vy co ho mate, nezapominejte psat, zda to funguje ci ne. Diky

Reklama

Přidat komentář