Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

fuuuuuj (Ne, 22. 4. 2012 - 20:04)

Ahoj moje máma je na mladé...Nazdar René, co to tady blábolíš?

Kotě: (Ne, 22. 4. 2012 - 19:04)

Ahoj moje máma je na mladé zajíčky a te zajíček ja můj kluk co mam dělat?

maja.jandova (Ne, 22. 4. 2012 - 19:04)

Ahoj.To já jsem taky...odepis,ale na telefon moje cislo mas

Romeo (Čt, 22. 3. 2012 - 00:03)

Zdravím dámy.. Hledám zralou, inteligentní hezkou ženu na pomilování 35-40. Já 20. Najde se.? Prosím foto. E-mail: [email protected]

Kuba (So, 25. 2. 2012 - 18:02)

Ja chci zajicka,je mi 43 ale...Ahoj je mi 23 a chtělbych sex se starší ženou

Robert22let (Út, 21. 2. 2012 - 02:02)

Ahoj.To já jsem taky nevinného vzhledu.Blondáček ,22let ,moc hodný a něžný býk.Miluju romantiku a rád cestuji.Hledám atraktivní dámu nad 40.Fotku rád pošlu mailem.Vybrala by si mne taky něaká ?? ...prosím uš nechci být sám. [email protected]

RADIK (Pá, 30. 12. 2011 - 21:12)

AHOJ DAMI NENI TU SLECNA CO BY SI ME VZALA DOMU JA 20 LET

Tekla Červená z (Po, 28. 11. 2011 - 08:11)

Najde si mě atraktivní...Tak tebe, ty inteligentní zajíčku nevinného vzhledu, si dám k večeři.
Na smetaně, nebo na česneku? Můžeš si vybrat!

... (Po, 28. 11. 2011 - 07:11)

Najde si mě atraktivní žena na úrovni ve věku přibližně 30-40let? Jsem pohledný inteligentní 20letý student VŠ nevinného vzhledu. Rád tě potěším svými návštěvami ve chvílích, kdy tvůj přítel (či manžel) není doma. Diskrétnost samozřejmostí. Fotku pošlu mailem. [email protected]

Otvor (Po, 15. 8. 2011 - 12:08)

No jo ale vis jak otvore kazdy muze dnes soulozit s kazdym a navic otvorove dnes nekoukaji na vzhled ale na penize kdyz takovy bude kazdy tak kde to jsme to me mrzi jinak mi to je v prdeli ale nechci se dockat toho ze preliznu sve stare otvor a najdu tam sousedovic semeno to same kdyz ji oliznu vemeno nechci proste je mi blbe z tohoto evolucniho vyvoje vsichni jsou prospecharsky svine kez by aspon nekdo zbyl na tomto smradlavym svete kdo by nebyl vychcany zmrd nebo nadrzena otevrena vagina nacpana prachama buh ti da picu tak prece budes mrdat vsude a pokud buh da i vzhled tak za prachy nebo pro prachy a jeste jedna vec otvore mohl jsem taky vsude ale odmital jsem protoze jsem jiny jsem na to hrdy a budu vzdycky kdyz budu mit potrebu tak se to da ukoncit a za svobodna stouchat vsude mej se hezky otvore at kundicka nikdy nevyschne

To je ptravda o (Pá, 12. 8. 2011 - 14:08)

Ale o sex neni nouze otvore a ja o nej urcite nemam nouzi mam pritelkyni a feny jsou feny ty otevrou vzdy

chudáčku (Pá, 12. 8. 2011 - 13:08)

Ja nevim asi opravdu zacnu...ty můžeš kolem sebe kopat leda ve virtuálu. Bezmoc a vztek, když zatemní mozek-nic moc, co ? Nevěrná žena kurva, nevěrný mu kurevník, že ? Není méně kurevníků než kurev. Takže se lze poblít i z nevěrných nadržených mužských zmrdů.
Jenže se vztekají jen ti nešťastní, co nemají lásku ani sex. Ostatním je to jedno, kdo s kým, kde a proč. A je to správně, člověk se má starat o sebe a svoje blízké a neřešit životy jiných. Kdo je moc řeší, ten sám žádný život nemá.

dyliny (Pá, 12. 8. 2011 - 13:08)

Ja nevim asi opravdu zacnu byt zmrd jako vy uplne mi z vas fen je blbe.

Kurvy (Pá, 12. 8. 2011 - 13:08)

no jo mate pravdu devy ja se necham nakazit hiv a pak to budu taky provozovat

Felicie (Pá, 12. 8. 2011 - 13:08)

je mi 45 let a žiju v...rozdíl 10 let v tomto věku je skoro ideální.
Žena při plné chuti a chlap ještě hodně při síle.
Jsem s tím takhle mooocc spokojená.

žena (Pá, 12. 8. 2011 - 12:08)

No jo no co sse da delat na...proč by mu to měla říkat ? Chlapi snad nevěru svým ženám oznamují ? Každého věc a šukačka je kořením života. Morálka v téhle zemi,na téhle planetě ? K smíchu....

nene (Pá, 12. 8. 2011 - 12:08)

Jo znam spoustu stastnych...myslím, že se nedočkáš-nevěra existuje od zrodu lidstva a ještě nic potrestáno nebylo. Když nějaký ženatý chlap nebo vdaná baba nemají doma lásku a to, co vztah má mít, tak je logický, že to hledají jinde. Moralisto. Nic s tím neuděláš ...

Jo Jo (Pá, 12. 8. 2011 - 12:08)

Jo znam spoustu stastnych veselych lidicek co maji radi svet a vsecko krasne v nem treba to ze maji rodinu a soustaji vsude a hrozne se tomu smeji bavi je to jo je to fajn vy lidi to je zvlastni co predvadite.Ja uz nemam predstavu o lepsich lidech je mi z vas na zvraceni kazdy s kazdym a hlavne bavi me mrdat tak budu mrdat a nebudu brat ohledy na toho s kym jsem prozila polovinu sveho zivota protoze jsem mrdala porad jinde doufam ze opravdu existuje spravedlnost a ze tohle vsecko co vidim tu dzungli plnou nadrzenych fen a idiotu ze jednou opravdu spravedlnost prijde

masakr (Pá, 12. 8. 2011 - 11:08)

je mi 45 let a žiju v...No jo no co sse da delat na tomhle smradlavym svete asi opravdu kazdy s kazdym a nevera je bezna vec tak to svemu manzelovi alespon rekni ze jdes nastavovat jinam a ze budes mit diru od jineho semene kravo

Denisa (Pá, 12. 8. 2011 - 08:08)

je mi 45 let a žiju v nefunkčním manželství-tam jsem už rezignovala. nerezignuju ale na život, pořád chci žít naplno. Ráda bych poznala fajn kluka, mladšího, s kterým bych se mohla zase smát, prožívat hezké chvíle, omládnout sama po jeho boku. Pohledného, vyšší postavy, sportovně založeného, veselého, bezstarostného, milujícího život a to hezké v něm, co nabízí, hravého, nejlépe kolem 35 let. Je to jako inzerát, no a co ? Do seznamky se mi nechce, třeba se najde takový miláček tady ....

Reklama

Přidat komentář