Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Božena11444 (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

Naše pracující maminky....
budou muset uvolňovat místa ve školkách romským dětem, aby se jejich matky a otcové mohli přes den dobře vyspat. Míst v matřských školkách je tak málo, že tam budou jen oni. O ně se budou starat, podávat jim jídlo, které platit nebudou. My z daní budeme platit učitelky i pomocný poersonál, takový bordel není nikde ve světě, jen u nás.A jejich rodiče se budou mít zase líp a my stále hůř. BORDEL, BORDEL, FUJ, HNUS....

Timarina (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

To už není možné, co se tady děje!
Cikáni se mají suprově a my abysme dřeli?! Máme 20 měsíční dítě a už rok chodím do práce, to je spravedlnost. Už by se opravdu mělo vyjít do ulic.

Vikonggozzak (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

Vyžeňme tu černou pakáž konečně i s naší vládou někám, kde budou jen oni. Jsem pro vládní defenestraci a odsun romské většiny!!!!

Jebuna (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

Jsem ráda, že moje dítě už je velké a nemusí chodit do školky, ale ty učitelky a slušné rodiče zoufale lituji. Jen se ptám, co přijde dál, budeme snad muset uvolňovat byty pro ,,chudáky,,nepřizpůsobivé, kteři nemají kde bydlet? Co?

Skamarie23 (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

No to si snad dělají srandu, ne? To máme všichni přestat pracovat? Nevidim důvod, proč mám dřít jak vůl platit a platit a jich se nic nebude týkat?! Tak že teď když čekáme miminko ( a to nemluvim ani o tom že díky nim nedostanu porodné jelikož pracujem), se mám obávat že s mým dítětem bude chodit do třidy nezvladatelnej žák a já se budu o něj bát?!
Takže jediný, čeho vláda dosáhla, je to, že ze mě udělala nenávistného člověka .... Tak gratuluji... Je mi hanba za takovou vládu a s odsunem by se mělo začít hlavně tam!!!

AYX (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

To je NEUVĚŘITELNÉ !!! Kde to žijeme ??? Takže malý cigán, jehož matka i otec jsou pěkně živi doma z dávek na svých dalších 26 malých cigánů, a slovo práce je pro ně sci-fi, bude mít přednost před dětmi z rodin, kde rodiče chcou pracovat a tím pádem odvádět státu daně ??? Fuj! Kterej dobytek že to vymyslel?!

Soprad (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

Jsem mirumilovny a tolerantni clovek,
ale tohle mne poradne nadzvedlo!V pristim zivote se chci narodit jako neprizpusobivy a s cernym ksichtem. To bude havaj!!!!!!

Málo míst ve šk (Pá, 28. 10. 2011 - 16:10)

Vláda schválila strategii, která zvýhodňuje děti ze sociálně slabého prostředí. Dosud se především menší romské děti dostávaly do školek obtížně, protože jejich matky většinou nejsou zaměstnané. To se změní!

jj (Út, 25. 10. 2011 - 11:10)

No pokud mají matky s dítětem s DMO 3000, pak tam těch postižených musí být i polovina,což jistě není ,94000 nemají ani náhradní rodiče co mají 10 děti v opatrovnictví.No dávky jsou jiné pro bílé co poctivě dělali a dostali se do problémů a pro ty sakra přispůsobivé soc.dávkám co se jim říká nepřispůsobiví.

pozor (Út, 25. 10. 2011 - 11:10)

Normální rodina nemá 20...trojtečka mluvi o postižených a příspěvcích na vwšechno možné..

jj (Út, 25. 10. 2011 - 11:10)

Normální rodina nemá 20 lidí v jednom bytě.A 94000:20=3000? No to běž zpátky do školy a hned!

není (Po, 24. 10. 2011 - 21:10)

má dobrou češtinu

pro............ (Po, 24. 10. 2011 - 18:10)

Jediné, co se rómům nedá...Ale ale posímtěbe a na tos' přišel jak?Seš cikán šejo?

... (Po, 24. 10. 2011 - 18:10)

Copak jste neslyšeli...Jediné, co se rómům nedá upřít, že si někde vyřvou i nenárokové částky, protože se jich úředníci bojí.
Ale je potřeba si uvědomit, ře ten výrok onoho starosty je hodně populistický. Neřekl, jak je ta rodina velká a jaké to jsou dávky. Může to být rodina o 20 ti lidech, stačí aby tam byli 2 těžce tělesně postižení, pár lehce, příspěvek na benzím, na bydlení a opticky to vypadá "moc". Ale když vám to vyjde na cca 3000,- na osobu tak to není až takový zájrak.

Jana (Po, 24. 10. 2011 - 17:10)

Copak jste neslyšeli starostu jednoho z severočeských vzbouřených měst jak v televizi řekl, že některé romské rodiny u nich mají příjem i 94000 Kč, a to jsem se nepřeklepla.Takže se možná ani saj nepřeklepla. Kdo z Vás to má?

... (Po, 24. 10. 2011 - 07:10)

to ze se preklepla o 1 nulu...Kecáš, zákon je jednoznačný, musí to být lék, který je zcela hrazen ze zdravotního pojištění.Odpouští se jenom regulační poplatek.

! (Po, 24. 10. 2011 - 07:10)

Sociální dávky na 48...to ze se preklepla o 1 nulu navic neni pohadka, ale chyba.
Jinak, take jsem stal za "jednim" v lekarne a nebyl to lek bez doplatku, vytahl lestro, rekl cest praci a sel.

... (Po, 24. 10. 2011 - 07:10)

Proč se mohli beztrestně...Sociální dávky na 48 tisíc? Tak ještě tu o Karkulce.

saj (Ne, 23. 10. 2011 - 23:10)

Proč se mohli beztrestně zabíjet cikáni po celá staletí,řezat jim uši,vyhánět z měst a vesnic.V některých místech zákaz přetrval do konce 2. světové války. Už tenkrát věděli proč!Nejsem rasista, nevadí mi slušně se chovající romové,vietnamci a jiní slušní cizinci. Byla jsem svědkem, kdy naše tmavší spoluobčanka bez povinností a se svými vyjímečnými právy si stěžovala, že jí snížily soc. dávky jen na 48000 Kč. Bylo mi do breku, protože jsem tu dobu dostala zamítnutí žádosti příspěvku na péči pro mou těžce postiženou dcerku která
má DMO a potřebuje celodenní péči.Po odvolávání která trvalo skoro rok jí přiřkli 3000 Kč. K tomu musím přidat a zaplatit za sebe soc. a zdrav. pojištění.

x_x (Ne, 23. 10. 2011 - 21:10)

Do minulého týdne jsem to...To co jsi viděl, bylo pouze osvobození od regulačního poplatku, a má na to nárok každý, kdo je v hmotné nouzi a má na to papír ze sociálky, takže i bílý.
A podmínkou je, že ony léky jsou bez doplatku.

Reklama

Přidat komentář