Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Kettynecka (Pá, 3. 8. 2012 - 10:08)

Ze neverite,je vazne Vas problem,ja nemam zapotrebi lhat ani litovat,pouze jsem popsala MOU SITUACI,a kdyz by jste cetl-a cele me prispevky,nekde jsem zminovala,ze mam internet jen pres telefon,a mam ho tam nikoliv proto,abych se bavila,ale proto,ze se nechci stale 'vzdat',hledam stale zamestnani,vzhledem k mym zdravotnim potizim /a nemalym/nemuzu 'behat ' po mestem, vysiluje me i pravidelna mesicni 'dochazka'na urad,jsem odkazana jen 'vyhledavat',za dobiti 200 kc mam internet v mobilu zhruba na 4 mesice,presne nevim. Kdysi jsem mela konika,rozprodala jsem po nem veci,kbyby Vas i dale trapila otazka,kde jsem vzala na kredit do mobilu. Je smutne,ze resite prkotiny kolem,ale co,vzdycky se vsude najde 'neverici Tomas',co pochybuje,nekdy .......Ja vim, co prozivam,protoze TO PROZIVAM./ze neverite,je mi fuk,asi nejste samozivitel-ka/ mejte se.

Kettnecka (Pá, 3. 8. 2012 - 10:08)

Lidusko,dekuji,ale zde uz je i na drzeni palcu,myslim,pozde,az fakt nevim kudy kam,je to zdaleka tezsi nez se da vypsat do par radku,jsem sama s chlapem,mam velice vazne zraneni po urazech,nelecene je to den ode dne horsi,a lecit se nemuzu,nemam finance ani na bezne lidske potreby ,natoz na lekare,a me problemy je nutno resit operativne ,tzn.pobyt v nemocnici.Kde na to?kdo se postara o syna?kde mam vzit jakekoliv mini financni prostredky,kdyz me,jako slusnou,poctivou,ironicky mlada dvacetileta zdrava urednice 'odkopne s tim,ze NEMAM NAROK'?AT SI HLEDA, PRACI,PRITOM JA NECHCI NIC JINEHO,NEZ SI UZIVIT SYNA SAMA,ale jak to mam delat s jednou nohou uplne bez vazu,4 roky nelecenou,druhou z tihy kolabujici take,s naprasklou krc.pateri a dvema zlomenymi prsty?to nepocitam zvysujici se bolesti srdce,nekdy pali,nekdy boli,jindy bych si cele 'prso'nejradeji vyrvala.Jak uz jsem tu psala,muj nazor a stav jsem popisoval v diskuzi Tematu ROMOVE -ziji mezi nami -prispevky Smutna Bila Pani-je to popsano podrobneji....a nejhorsi je,ze cim vice se Romum nahrava,tim vice 'vladnou',ale oni si nevazi toho,KDO !! /tzn.stat,potazmu ty dvacetilete urednice co o zivote,tvrdem a realnem, houby vi/ jim to umoznuje.Muj pripad je toho dukazem,me odskrtnou,reknou mi,ze kdyz na chlapce nemam,at ho dam do detskeho domova./NIKDY!!!!!my budem navzdy spolu/Tohle rict Romce,urednici na miste uskrti,ale souzena nebude,hajila prece svoje dite,a byla by 'diskriminovana'.JA JSEM TAKE DISKRINOVANA,ALE VOLAM POTICHU A SLZAMI,A NIKDO ! ME NESLYSI. NECHCE,I KDYZ MUZE.../dekuji Vam,slecno urednice,at se Vam haja s klidnym svedomim/Jak vyse nekdo psal,oni jako rodina opravdu drzi spolu,a proto Cechy nikdy neprijmou k sobe,nikdy za ty miliony CESKYCH KORUN rocne,co jdou do kapsy ROMSKYCH/cikanskym/ obcanu NEBUDOU VDECNI ! NEBUDOU PRACOVAT,PLATIT DANE A DYCHAT PRO CESKU NEBO SE K NAM HLASIT...VERTE MI.A me jen moc boli,ze ja prosila o almuznu,jsem zadluzena uplne vsude,kvuli tomu,ze slecna uznala,ze 4.800 je pro nas strasne moc,ze najem ve vysi 8.500 se doplaci sam a ze skolu prece hradi nemocni adoptivni rodice ,kteri kvuli tomu omezuji leky,ale co,ze. . Ze ja kdybych se uzdravila,nastoupim do prace,ze bych co nejlepe vychovala chlapce,ze by jako profesionalni hasic pomahal lidem,vsem bez rozdilu barvy pleti,ze oba bychom platily dane,ale hlavne se zivili sami,bez pomoci 'davek'ji nedoslo za par let,co jsem zranena/a to me pred rokem z nejakych 'zakonnych duvodu nechala skoro rok s prijmem 2.316 kc!!-realita je ale obracene. Bohuzel...Pro pripadne spisovatele skvele tema na bestseller,jen s realnou tvrdou realitou. Nekourim,to uz bych si vazne nemohla ani nechtela dovolit,a hlavne by me kazdy 'sluk' dusil v hrdle pri predstave kolik z meho dobrovolneho sebeposkozovani jeste jde v korunach 'statu,potazmo zminovanym 'SPOLUobcanum'/TO 'SPOLU'mysleno v ironii/ Mejte lepsi dny...

xxxx (Pá, 3. 8. 2012 - 09:08)

Kettynecko, když je...Tak zkus azylový dům!Já Ketty chápu. Já jsem tam byla také když mě a děti týral ex.A víš ty kolik to stojí,ten azylový dům?Že se tomu divil i sociální pracovník!Kdo nemá přehled,tak Ketty nemůže pochopit.Sytý hladovému nevěří.A další věc.Sociálové třeba ve Švýcarsku mají televizi v sociálním programu.Kde se má chudý člověk vzdělávat a dítě nemůže být negramotné když to společnost vyžaduje!
Bez znalosti PC tě nevezmou ani do práce.
Kluk potřebuje umět na PC.Copak žijeme někde v Africe? Lidi..mějte rozum.

(Pá, 3. 8. 2012 - 09:08)

Kettynecko, když je nejhůř, existují přece azylové domy. Moc ti nevěřím. A na internet bereš kde? Když nemáš ani na máslo.

Kettynecka (Pá, 3. 8. 2012 - 09:08)

Hojte vsem rodinu nemam,jsem adoptovana,me jako mimco sebrali 'matce'pto tyrani,a hledat ji nebudu. Adoptivnim rodicum je 7o let,tatinek ma rakovinu,mamka take velke potize,z jejich usmoleneho pididuchodu mi hradi pro chlapecka skolu,nemela bych ani na ni/a to syn ma vyznamenani,chce byt profesinalnim hasicem/,ja je nezajimam,jsem a vzdy jsem byla pro ne cizi,chlapce znaji od porodu,k nemu 'pouto'vzniklo,i kdyz take to s nimi nekdy nema jednoduche...Ja si prosla peklem uz do 18.let,a chtela jen rodinu,co mi tak chybi...Mimi,partnera...Me trapeni jsem jiz jednou popisovala v tematu ROMOVE-ziji mezi nami pod prispevky Smutna Bila Pani.Tam se doctete,jak krasne se ke me postavil 'stat'zady,a neni to proti Romum,jak se i tam doctete,ale celkove je zde situace vyostrena,protoze oni berou tisice,pritom na nas nadavaji,urazi nas do gazu,nas nekolikrat okradly-viz.prispevky v tematu Romove-ziji mezi nami,a ja rodinu nemam,i tam je to popsano.Synovi je deset let,otce ani nikoho z jeho rodiny nezna,ne mou chybou,nekdy cloveka neodhadnete,ale ze me takhle 'odkopne'zeme,pro kterou jsem dychala , je smutne a a tragicke. . . Vsechno me volani z nemocneho srdce je popsano v tematu vyse psanem,uz nemam silu psat o tom znovu,je mi uz vazne zle. Prosim kliknete tedy tam, a dozvite se vice,dekuji Kettynecka alias Smutna Bila Pani...

xxxx (Pá, 3. 8. 2012 - 09:08)

To nemáš ani další...Nojo,ale když člověk vidí, že tmaví si žiji velice dobře i když nepracuji a dají jim všechno díky tomu,že jsou jako ŠTĚNICE A ŘVOU!,tak to člověk musí vnímat jako nespravedlnost!Já je mám v okolí a už je nenávidím k smrti!Už druhý den mě vzbudili jak ŘVOU KUR..!Kdo je má snášet ve zdraví.
A potom,že si nestěžovat na takovou špinavou SVOLOČ!Díky ním jsme měli v domě štěnice!Pakáž špinavá!TAK ZKUSTE NĚKDO S NÍMI BYDLET!
Copak je někdy někdo předěla?Copak chtěji pracovat a dbát pravidla slušnosti,čistoty a pořádku?Viděli jste košický Lunik?

x_x (Pá, 3. 8. 2012 - 08:08)

Jsem samozivitelka,spatny...To nemáš ani další rodinu? Třeba rodiče nebo sourozence?
Nemáš lehkou situaci, ale je potřeba hledat řešení a ne si stěžovat na občany tmavé pleti. Oni totiž na rozdíl nás bílých spolu drží a pomáhají si.

Lidie (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

Jsem samozivitelka,spatny...Ketty.Nevím kde bydlíš,ale měla by jsi jít za právníkem,aby Ti dali splátkový kalendář na tu pokutu.Aby Ti právník napsal, že jsi bez peněz,ale chceš tu pokutu zaplatit.JE TO HROZNÉ!MĚ TO ROZBREČELO,ALE JSEM TAKÉ CHUDÁ A TED JSEM BYLA V ZASTAVÁRNĚ PŮJČIT SI 500KČ.
Jinak já tak nějak hospodařím i když se to už někdy nedá!Také jsem se sama starala o 2 děti a dcera i vystudovala VŠ.Ale také se nám moc nedaří a to díky těm vysokým nájmům!A nízkým příjmům. Co vyděláš,dáš opět za nájem.
A četla jsem včera,že pomáhá i Armáda Spásy a mají i právníky.Doufám jen, že nekouříš.To co lidé prokouří já měla s dcerou na 1den na jídlo a týden před výplatou BÍDA!Prosím Tě..at Tě nikdy nenapadne nějaká blbost jako Nežít!
Držím palce.

Lidie (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

Jsem samozivitelka,spatny...Ketty.Nevím kde bydlíš,ale měla by jsi jít za právníkem,aby Ti dali splátkový kalendář na tu pokutu.Aby Ti právník napsal, že jsi bez peněz,ale chceš tu pokutu zaplatit.JE TO HROZNÉ!MĚ TO ROZBREČELO,ALE JSEM TAKÉ CHUDÁ A TED JSEM BYLA V ZASTAVÁRNĚ PŮJČIT SI 500KČ.
Jinak já tak nějak hospodařím i když se to už někdy nedá!Také jsem se sama starala o 2 děti a dcera i vystudovala VŠ.Ale také se nám moc nedaří a to díky těm vysokým nájmům!A nízkým příjmům. Co vyděláš,dáš opět za nájem.
A četla jsem včera,že pomáhá i Armáda Spásy a mají i právníky.Doufám jen, že nekouříš.To co lidé prokouří já měla s dcerou na 1den na jídlo a týden před výplatou BÍDA!Prosím Tě..at Tě nikdy nenapadne nějaká blbost jako Nežít!
Držím palce.

cikáni (St, 1. 8. 2012 - 15:08)

nejsou chudáci, nýbrž parazitující líné špinavé zlodějské zkurvené svině.

mamut (St, 1. 8. 2012 - 15:08)

U cikánů je problém v tom, že jejich děti neznají výchovu, jakou známe my. Nejsou nikým a ničím omezovány. Četl jsem na internetu vyjádření jakési cikánské aktivistky. Tuším, že měla titul psycholožky. Ta tam rozebírala chování cikánů. Prý neznají slovo prosím a děkuji, protože je všechno všech a každý si bere dle své libosti. Dospělí své děti neomezují, prý je berou jako rovnocenné partnery. Proto to pak také tak vypadá - dospělí cikáni se chovají jako přerostlé děti a běda, když jim někdo řekne, že něco nemůžou dělat - to je pak oheň na střeše. S integrací cikánských dětí do normálních škol zásadně nesouhlasím. Ne z nějakých rasistických důvodů, ale chudáci normální děti a učitelé. Vím o čem mluvím - sám jsem to zažil. Jejich mentalita je opravdu jiná a člověk prostě nesmí dát najevo, že se jich bojí. Tím u nich končí. Tam se uznává síla. Pouze trvalý tlak a důsledné vyžadování plnění povinností mají nějaký efekt. Ale v dnešní době, kdy stát není schopen zajistit plnou zaměstnanost pro kvalifikované lidi, natož pak pro nevzdělané cikány a spousta lidí si udělala s řešení cikánské otázky pouze výnosnou živnost, nejsem optimistou. Bohužel to spěje pouze k tomu, že nakonec to vezme do rukou nějaký diktátor a bude zle.

Lidie (St, 1. 8. 2012 - 12:08)

Stačí je viděť co...A také nevím proč chtějí,aby cikánské děti chodily do normálních škol a ne do zvláštních.Brzdí inteligentnější děti v učení!Copak někdo promění jehličnatý strom v listnatý?Jsou politici novobodí Mičurini? :-)

Houby (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

Chudáci jsme my,tzn.bílí!

Jarka (Út, 31. 7. 2012 - 21:07)

Dříve se sousedé...To vám není co závidět, mi jsme klidné městečko ,tady se skoro všichni známe a je nám tu dobře.

Jarka (Út, 31. 7. 2012 - 20:07)

Tak buďte ráda není o co...To je tedy štrašné,u nás opravdu nežijí takoví to jsem ráda ,to se musíte večer bát.

Jarka (Út, 31. 7. 2012 - 19:07)

O těch co píšete ti si...Já nevím ,ale u nás máme asi 6 rodin smíšených a ti se chovají velice slušně.Nemám žádnou skušenost s těmi co o nich mluví v televizi.To je asi o tom.....

Jarka (Út, 31. 7. 2012 - 19:07)

Jak se to vezme,někteří ano a někteří ne.U nás na výkopových pracích dělají cikáni,to by jste nevěřili jak ti umí makat a jak rychle a kvalitně .Musím je pochválit,určitě mají ty peníze co vydělají zasloužené.Nemohou se všichni házet do jednoho pytle.Nevím jestli jsou někteří chudáci ale myslím si že to v naší republice je,že jsou lidé moc chudí a někteří moc bohatí a potom ten střed.

Dan (Út, 31. 7. 2012 - 18:07)

VIZ.TEMA -ROMOVE-ziji mezi nami -PRISPEVKY Smutna Bila Pani....STACILO MI!! A TOHLE JE REALITA,JAK KRUTE ....

Dan (Út, 31. 7. 2012 - 18:07)

VIZ.TEMA -ROMOVE-ziji mezi nami -PRISPEVKY Smutna Bila Pani....STACILO MI!! A TOHLE JE REALITA,JAK KRUTE ....

Dan (Út, 31. 7. 2012 - 18:07)

VIZ.TEMA -ROMOVE-ziji mezi nami -PRISPEVKY Smutna Bila Pani....STACILO MI!! A TOHLE JE REALITA,JAK KRUTE ....

Reklama

Přidat komentář