Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Kamila (Pá, 23. 11. 2012 - 23:11)

Tak tady čtu, že nějaká Romka vystudovala VŠ na anglo-americké VŠ a že to celé dostala zaplacené.Prý Romské stipendium.Tak mi ted někdo řekněte,že já jako chudá máma jsem nedostala nic a dcera také studovala VŠ a žily jsme 2200kč na osobu měsíčně.
A potom že je tady diskriminace.Je diskriminace,pro bílé!

anonymka (Pá, 26. 10. 2012 - 18:10)

Když jsem rok prodávala ve čtvrti,kde bydleli převážně cikáni,tak jsem v pravé poledne sedávala u kašny,kde oni deno denně také byli,popíjeli,bavili se.Osobně jsem s nimi žádný problém neměla,ale je pravda,že se často ptali na cigaretu,aniž by ji zaplatili.Z počátku jsem jim dávala,později ne,jen pokud mi ji zaplatí.Většina z nich opravdu nepracuje,jen občas jdou na fušku,žijí ze dne na den,když nemají,tak si přivydělají a asi víc neřeší.K nám do obchodu chodili často,ale okoukali zboží,rozházeli co se dalo,ale nic nekoupili,jelikož to pro ně bylo drahé.Nikdy předtím jsem je nijak nezavrhovala,ale po tom roce,co jsem je poznala,tak je opravdu nemusím.Jsou hodně hluční,nepřizpůsobivý.Manžel ten se strachoval,já domů chodila zkratkou,jinak bych musela obejít celé město a to jsem byla nalítaná z práce dost.A v zimě,když byla tma,tak jsem prostě musela projít tam kde oni všichni bydleli.Strach jsem nikdy ale neměla,oni mě znali,tak pozdravili,občas jsme prohodili pár slov a já upalovala domů.A co se týče dětí,tak ty za své rodiče přece nemohou,nikdo nemůže za to,komu se narodil.

monika (Pá, 26. 10. 2012 - 17:10)

oprava:Ale kdo a do kdy je budeme muset živit?

Monika (Pá, 26. 10. 2012 - 17:10)

Hrozné,že?A množí se a množí jako krysy,ale kdo a kdy je bude živit? Ale jak to vyřešit?
Janě se nedívím a mám stejný názor.Tak minule řikali, že jim postaví pomník,těm co byli v koncentráku.Cikánka potom říkala, že má 40člennou rodinu!Tak kolik by jich těd bylo?

Adolf (So, 6. 10. 2012 - 07:10)

Máš pravdu Jano, je to rasismus. Černý se tu maj jak prasata v žitě, makat nemusej a dojej tenhle stát jak krávu. Paraziti zasraný. A nejhorší je, že ty jejich černý parchanti rostou taky do nemakačenek!

jana70 (So, 6. 10. 2012 - 02:10)

dobry vecer ,chtela bych jen podotknout,dnes jsem sla do prace a mela jsem tel. a zrovna jsem sla pres sidliste kde si maj hrat vsechny deti,ale vidite jen cerno.... ale to jsem napsat nechtela..zvednu tel. a rikam kamaradce"hele dnes fakt nemuzu ani zitra musim do prace musime to odlozit.. a co myslite ,ze jsem slysela??? "hej dik slyselas to ona musi do prace ta je blba"smich.. opravdu jsem si v tu chvili rekla,ja se na celou praci do ...p e.... muzu taky v....t a co kdyz to udela kazdej sakra!!!a to neni po prve co jsem se takhle vytocila!!minule.kdyz jsem prisla o praci,tak mi na SOCIALCE REKLI,ZE MI PENIZE NEDAJ,ZE JSEM MELA NADPRUMERNEJ PLAT A ZE JSEM SI MELA SETRIT!!!chapete to???a tak povidam,tak to je teda dobry ja makam jak debil,abych si vydelala,stiham dve prace a kdyz o ne priju ,vy mi reknete,ze mi penize nedate,ze jsem mela nadprumernej plat a ty sv.....e co nikdy nemakaj maj vic penez nez ja a jeste se mi smejou!!!!DO HAJZLU CO JE TOHLE ZA STAT!!!UZ TOHO MAM OPRAVDU DOST!!!!TOHLE JE B I L E J R A S I Z M U S !!!!

(Čt, 6. 9. 2012 - 09:09)

Také se přidávám. Olgo, vím, že to čteš a věz, že mne tvůj přístup dost mrzí.

Dobře, (Čt, 6. 9. 2012 - 01:09)

Já budu volit DSSS, a...díky za typ.

Tonda (St, 5. 9. 2012 - 18:09)

Já budu volit DSSS, a každýmu doporučuju to samý.

Zatím ses jen u (Po, 3. 9. 2012 - 23:09)

Pardon omylem jsem se uklepl...pravda,kdo nechce chudákem být,nemusí jím být,hovno snaha,asi chtějí,táhnem je jak oslové v záhlaví.

Jiří (Po, 3. 9. 2012 - 23:09)

Mi jsme chudáci ,udření nasraní atd. musíme všechno platit na dávky nedosáhneme protože děláme, a čím víc děláme tím víc se zdražuje a tím větší dávky se někomu kdo nedělá vyplácejí.Je to bavení se o hovně!!!!!!!

jasně, (Po, 3. 9. 2012 - 18:09)

Pardon omylem jsem se uklepl...píšeš k tématu -a máš pravdu.

prispevek (Po, 3. 9. 2012 - 17:09)

byl o kety olze,taky by me zajimalo,jak se veci maji

já jen, (Po, 3. 9. 2012 - 15:09)

Chudáky dělají jen ze sebe...že reaguješ na příspěvek, který je o něčem (někom) jiném. Proto se ptám.

o kom (Po, 3. 9. 2012 - 13:09)

Ne nejsou chudáci,bydlí...to píšeš?

... (Po, 3. 9. 2012 - 12:09)

Je s někým z vás ještě Ketty v kontaktu? Jak to s ní vypadá, nebo to byla jenom hra?

... (So, 18. 8. 2012 - 07:08)

Má někdo zkušenost, jak se stát bílým koněm slušně vypadajícího tmavšího muže?

jasně (St, 15. 8. 2012 - 20:08)

No tak holka udělala chybu,...udělala chybu? Kterou z těch všech myslíš?

r (St, 15. 8. 2012 - 20:08)

Ketty jestli jsi to tady na...Jestli je to pravda, tak i pomůžeš. Pro jistotu ale předem odsuzeš.

Taky kolemjdouc (St, 15. 8. 2012 - 20:08)

Ketty jestli jsi to tady na nás jenom hrála a něco zamlčovala a někdo ti něco opravdu něco i dal,měla bys to vrátit.Jestli je pravda co píšeš,mohl bych pomoci,ale jestli ne,styď se.Jestli máš svědomí.

Reklama

Přidat komentář