Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

raklo (Ne, 25. 2. 2007 - 00:02)

cigosi nastupovat jedeme do cigolendu,papa kurvy cerne

Fero je prostě (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

příznivec UCC'

Fero je prostě (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

příznivec UCC'

Mr. Prejudice (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

.....Fero nam vzkazuje, ze "dostaneme do drsky", uz dlouho jsem se tak nenasmal!
To vase cikansky "kudlou do zad" muzete
trenovat brzy na Sibiri, alespon se zahrejete!

-UCC-

Mr. Prejudice (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

.....Fero nam vzkazuje, ze "dostaneme do drsky", uz dlouho jsem se tak nenasmal!
To vase cikansky "kudlou do zad" muzete
trenovat brzy na Sibiri, alespon se zahrejete!

-UCC-

RAKLO (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

FERO,TY CERNA TLAMO TY BUDES BIT PO TE TVOJI CERNE HUBE,DYLINO.

RAKLO (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

FERO,TY CERNA TLAMO TY BUDES BIT PO TE TVOJI CERNE HUBE,DYLINO.

Fero (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

vy bílý huby dostanete do dršky'

Fero (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

vy bílý huby dostanete do dršky'

ala (So, 24. 2. 2007 - 21:02)

A co takhle jim přispět na bydlení jak někteří poslanci.Byblet bych je snima nechala.'

ala (So, 24. 2. 2007 - 21:02)

A co takhle jim přispět na bydlení jak někteří poslanci.Byblet bych je snima nechala.'

Mr. Prejudice t (So, 24. 2. 2007 - 17:02)

.....ja mam snad halucinace, cikan a umi psat!
Sice je to sama hruba chyba a z kontextu nerozumim ani hlavu ani patu, ale pise!
Vzdelani se meze nekladou, na te Sibiri
k tomu budete mit dostatek casu, ovsem jestli
drive neumrznete?

-UCC-

Mr. Prejudice t (So, 24. 2. 2007 - 17:02)

.....ja mam snad halucinace, cikan a umi psat!
Sice je to sama hruba chyba a z kontextu nerozumim ani hlavu ani patu, ale pise!
Vzdelani se meze nekladou, na te Sibiri
k tomu budete mit dostatek casu, ovsem jestli
drive neumrznete?

-UCC-

jan (So, 24. 2. 2007 - 16:02)

Pěkně napsaný,Vietnamci se chytli dobře a jsou v těch jejich krámkách ve dne v noci i o svátkách,já jsem ještě naviděl aby nějaký cikán měl nákej krámek nebo večerku,prostě kde musí bejt poctivost a práce ,tam je v životě nikdo neuvidí'

jan (So, 24. 2. 2007 - 16:02)

Pěkně napsaný,Vietnamci se chytli dobře a jsou v těch jejich krámkách ve dne v noci i o svátkách,já jsem ještě naviděl aby nějaký cikán měl nákej krámek nebo večerku,prostě kde musí bejt poctivost a práce ,tam je v životě nikdo neuvidí'

CIKANI JSOU POU (So, 24. 2. 2007 - 15:02)

STAČÍ SI PŘEČÍST JEJICH PRIMITIVNÍ PŘÍSPĚVKY NA BÁZI NADÁVEK A POŘADŮ SHLÉDNUTÝCH V TV.,NIC JINÉHO NEVYMYSLÍ.KDYŽ JE POROVNÁM S VIETNAMCI,ČI ČÍNANY(BOHUŽEL TÍM TYTO 2 KOMU.URÁŽÍM),JSOU TO NAPROSTÍÝ NULY.CIKÁNI JSOU TU O HODNĚ DÉLE A NEVYPRACOVALI SE K NIČEMU,STÁLE JEN NATAHUJOU RUCE K ŽEBROTĚ ,PARAZITOVÁNÍ NA NAŠICH LIDECH.A TY SE UŽ NEZMĚNÍ.VIETNAMCI A ČÍNANI TU ZAČÍNALI VELICE ROZPAČITĚ A NE VŽDY ČISTĚ,ALE SPOUSTA JICH DNES PLATÍ DANĚ A SÍDLÍ V KAMENNÝCH KRÁMCÍCH A VAŘÍ DOBRÁ JÍDLA...ATD.I KDYŽ STÁLE NENÍ VŠE OK,ALE JSOU TU K NĚČEMU,ALE TA CIKÁNSKÁ VERBEŽ BEZ SRDCE A CHARAKTERU A DUCHA,PROBOHA,KOHO TO KDY NAPADLO TU NECHAT TY ČERNÝ USÍDLIT?BYLO BY TŘEBA POSTUPOVAT PROTI NIM VELICE STRIKTNĚ,UPRAVIT ZÁKONY,NENECHAT JE TU JENOM POFLAKOVAT A DONUTIT JE ZÁKONNĚ K TOMU,ABY SPOLEČNOSTI I PŘINÁŠELI A NEJEN OD NÍ BRALI,ZCELA JASNĚ STANOVIT PRAVIDLA-NESPLNÍŠ-LI-TÁHNI NĚKAM DO OPLOCENÝHO SLAMU,A PAK UŽ JEN TA SIBIŘ....'

CIKANI JSOU POU (So, 24. 2. 2007 - 15:02)

STAČÍ SI PŘEČÍST JEJICH PRIMITIVNÍ PŘÍSPĚVKY NA BÁZI NADÁVEK A POŘADŮ SHLÉDNUTÝCH V TV.,NIC JINÉHO NEVYMYSLÍ.KDYŽ JE POROVNÁM S VIETNAMCI,ČI ČÍNANY(BOHUŽEL TÍM TYTO 2 KOMU.URÁŽÍM),JSOU TO NAPROSTÍÝ NULY.CIKÁNI JSOU TU O HODNĚ DÉLE A NEVYPRACOVALI SE K NIČEMU,STÁLE JEN NATAHUJOU RUCE K ŽEBROTĚ ,PARAZITOVÁNÍ NA NAŠICH LIDECH.A TY SE UŽ NEZMĚNÍ.VIETNAMCI A ČÍNANI TU ZAČÍNALI VELICE ROZPAČITĚ A NE VŽDY ČISTĚ,ALE SPOUSTA JICH DNES PLATÍ DANĚ A SÍDLÍ V KAMENNÝCH KRÁMCÍCH A VAŘÍ DOBRÁ JÍDLA...ATD.I KDYŽ STÁLE NENÍ VŠE OK,ALE JSOU TU K NĚČEMU,ALE TA CIKÁNSKÁ VERBEŽ BEZ SRDCE A CHARAKTERU A DUCHA,PROBOHA,KOHO TO KDY NAPADLO TU NECHAT TY ČERNÝ USÍDLIT?BYLO BY TŘEBA POSTUPOVAT PROTI NIM VELICE STRIKTNĚ,UPRAVIT ZÁKONY,NENECHAT JE TU JENOM POFLAKOVAT A DONUTIT JE ZÁKONNĚ K TOMU,ABY SPOLEČNOSTI I PŘINÁŠELI A NEJEN OD NÍ BRALI,ZCELA JASNĚ STANOVIT PRAVIDLA-NESPLNÍŠ-LI-TÁHNI NĚKAM DO OPLOCENÝHO SLAMU,A PAK UŽ JEN TA SIBIŘ....'

Nyknejm (So, 24. 2. 2007 - 15:02)

Já vyrůstal s Lakatošem a ten byl hodnej,
když sem mu podržel, tak mi dal lízo....'

Nyknejm (So, 24. 2. 2007 - 15:02)

Já vyrůstal s Lakatošem a ten byl hodnej,
když sem mu podržel, tak mi dal lízo....'

jan (So, 24. 2. 2007 - 14:02)

Umí bejt janom sprostý a nic víc.'

Reklama

Přidat komentář