Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

PRAVDA (Pá, 16. 2. 2007 - 16:02)

Vyzobnuto z článku o romech.- Většina odborníků dospěla bádáním k předpokladu, že Romové patřili k nejspodnější kastě. Přísně rozdělenou indickou společnost tvořila nejvyšší kasta brahmínů (kněžích), po ni následovali ksatriové (vládci a bojovnici) a vajšijové (řemeslníci, rolníci, obchodníci), poté šůdrové (sluhové a pomocné síly) a nakonec nejnižší kasta tzv. nedotknutelných. Možná příslušnost k nejnižší kastě by vysvětlovala i důvod, proč Romové začali Indii od 8. století opouštět. (Tento časový údaj jejich odchodu dosvědčuje fakt, že v jejich jazyce nejsou zachyceny změny, ke kterým došlo v příbuzných indických jazycích později.) Je možné, ze je vyhnala častá sucha a s nimi spojené nedostatky potravy, nebo se chtěli vymanit z přísně rozdělené indické kastovní společnosti a hledat nová "odbytiště" pro své výrobky a služby.
'

Omyl-Češi jsou (Pá, 16. 2. 2007 - 16:02)

Nechala bych všechny cikány povinně projít výcvikovým táborem,kde by měli zamezený přístup k civilizaci a byli by odkázáni na to,že by museli pracovat a tím pádem přežít,museli by se naučit pěstovat si suroviny k výrobě jídla ,šít oblečení,založit si vla.školy a nemocnice,úřady,vládu,prostě vlastní stát a když by tam měli bordel,no tak,at si ho vyřeší mezi sebou,pak by ta cikánská prasata,která sem píší rasistické příspěvky mířené na nás Čechy ,víděla,co jsou zač a jakou zátěž pro nás představuje-vyživovat je,při jejich populační aktivitě,myslím,že by pak zavedli povinné sterilizace....Otázkou je,kde ten tábor zřídit-napadá mě jen opuštěné území kolem Černobylu....'

neel (Čt, 15. 2. 2007 - 23:02)

fuj s nima kurvy černý'

neel (Čt, 15. 2. 2007 - 23:02)

fuj s nima kurvy černý'

CIKÁNŮM- (Čt, 15. 2. 2007 - 00:02)

KEDLUBNY,AŽ PŮJDETE PŘÍŠTĚ NA NET,ZADEJTE SI DO OKÉNKA PROSTÝ VÝRAZ -CIKÁNI-A POČTĚTE SI.LÁD´O,TAKY PĚKNÝ,JEN TAK DÁL!!!'

CIKÁNŮM- (Čt, 15. 2. 2007 - 00:02)

KEDLUBNY,AŽ PŮJDETE PŘÍŠTĚ NA NET,ZADEJTE SI DO OKÉNKA PROSTÝ VÝRAZ -CIKÁNI-A POČTĚTE SI.LÁD´O,TAKY PĚKNÝ,JEN TAK DÁL!!!'

Láďa (St, 14. 2. 2007 - 19:02)

Sedí cikán v hospodě, smrdí na sto honů. Někde ukrad čtyři pětky, tak si dá pár rumů.
Cikánka su, páčim kasu, drancovala bych ja až se třasu. A že su ja malušenka, zajímá mně každá peňěženka.
Povodeň Morava 1997: Voda byla, bláto bylo, cikáně se narodilo. Povodeň Čechy 2002: Voda je, bláto je, cikáně už rabuje.
Když jsem šel v noci domů, potkal jsem partu Rómů. Zmlátili mně řetězy, zdrhli s mými penězi.'

Láďa (St, 14. 2. 2007 - 19:02)

Sedí cikán v hospodě, smrdí na sto honů. Někde ukrad čtyři pětky, tak si dá pár rumů.
Cikánka su, páčim kasu, drancovala bych ja až se třasu. A že su ja malušenka, zajímá mně každá peňěženka.
Povodeň Morava 1997: Voda byla, bláto bylo, cikáně se narodilo. Povodeň Čechy 2002: Voda je, bláto je, cikáně už rabuje.
Když jsem šel v noci domů, potkal jsem partu Rómů. Zmlátili mně řetězy, zdrhli s mými penězi.'

CIGORÁCI (St, 14. 2. 2007 - 16:02)

,jak se Vám zalíbila hymna?Už Vám došlo,jak Vás my Češi "zbožnujeme"?No to je taky krásný-"my nejsme žádní rasisté,chceme jen své Čechy čisté",srdce vlastencovo zaplesá,tak cigoráci, u nás Vám pšenka nikdy nepokvete,měli byste se podle toho začít zařizovat ,každý už má těch Vašich prasáren plný zuby a plyn už syčí z trouby ven.....'

CIGORÁCI (St, 14. 2. 2007 - 16:02)

,jak se Vám zalíbila hymna?Už Vám došlo,jak Vás my Češi "zbožnujeme"?No to je taky krásný-"my nejsme žádní rasisté,chceme jen své Čechy čisté",srdce vlastencovo zaplesá,tak cigoráci, u nás Vám pšenka nikdy nepokvete,měli byste se podle toho začít zařizovat ,každý už má těch Vašich prasáren plný zuby a plyn už syčí z trouby ven.....'

Mr. Prejudice (St, 14. 2. 2007 - 05:02)

My nejsme zadni rasiste, chceme jen sve Cechy ciste.....
Nasi pani na hradu nebojuji za pravdu.....
Netreba obejit nas obloukem, my dobro oplatime dobrem.....

Mr. Prejudice (St, 14. 2. 2007 - 05:02)

My nejsme zadni rasiste, chceme jen sve Cechy ciste.....
Nasi pani na hradu nebojuji za pravdu.....
Netreba obejit nas obloukem, my dobro oplatime dobrem.....

Návštěvník (St, 14. 2. 2007 - 03:02)

plánovaně mi tří"bílí"málem zabili syna!Je jedno,jestli je černý,bílý,žlutý-zloděj-zlodějem,hulvát-hulvátem,blb-blbem a vrah-vrahem.Takhle bych mohla pokračovat.Mám ráda lidi,ale Ti,kteří plánovaně ubližují,ty v oblibě nemám a velkým obloukem obcházím.'

Návštěvník (St, 14. 2. 2007 - 03:02)

plánovaně mi tří"bílí"málem zabili syna!Je jedno,jestli je černý,bílý,žlutý-zloděj-zlodějem,hulvát-hulvátem,blb-blbem a vrah-vrahem.Takhle bych mohla pokračovat.Mám ráda lidi,ale Ti,kteří plánovaně ubližují,ty v oblibě nemám a velkým obloukem obcházím.'

Návštěvník (St, 14. 2. 2007 - 00:02)

Teda,ta hymna je skvělá,šílím radostí a díky za snahu!!!!!S hudebním doprovodem nebude problém,jistý rázný pochod se k tomu bude perfektně hodit.'

Návštěvník (St, 14. 2. 2007 - 00:02)

Teda,ta hymna je skvělá,šílím radostí a díky za snahu!!!!!S hudebním doprovodem nebude problém,jistý rázný pochod se k tomu bude perfektně hodit.'

Kališník (Út, 13. 2. 2007 - 21:02)

Boží mlýny melou pomalu, a proto jim musíme pomoci, šup tam s němi... (Plyn)'

Kališník (Út, 13. 2. 2007 - 21:02)

Boží mlýny melou pomalu, a proto jim musíme pomoci, šup tam s němi... (Plyn)'

Mr. Prejudice (Út, 13. 2. 2007 - 20:02)

.....tak tady mate tu hymnu, pratele!
Skoda ze zemrel Svoboda, mohl nam napsat hudbu.....

Who?

Mr. Prejudice (Út, 13. 2. 2007 - 20:02)

.....tak tady mate tu hymnu, pratele!
Skoda ze zemrel Svoboda, mohl nam napsat hudbu.....

Who?

Reklama

Přidat komentář