Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Tom (Út, 20. 3. 2018 - 20:03)

Zdravím nenapsal by mi nikdo na [email protected] třeba i nějaký vozíčkář pokud tu je ? Děkuji a nebo o ničem pokecat zatím

J (So, 17. 3. 2018 - 12:03)

Je mnoho lidí, kteří je nosí. Nevidím na tom nic špatného, i když se najdou jedinci, kterým to vadí a napíšou sem své negativní komentáře.Takovým bych poradil, aby se koukli na sebe, jak jsou oblíbení.

Tom (Út, 13. 3. 2018 - 13:03)

Potrebuju sehnat pleny...Tak si je kup ve zdravotnich potřebách a mebo v lekárne a nebo já prodávám mě jsou malé

Tom (Út, 13. 3. 2018 - 13:03)

Potrebuju sehnat pleny...Tak si je kup ve zdravotnich potřebách a mebo v lekárne a nebo já prodávám mě jsou malé

Ja (St, 28. 2. 2018 - 23:02)

Potrebuju sehnat pleny velikost M.

zvedavec0077 (Ne, 25. 2. 2018 - 07:02)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj Nikol, ja by som sa s tebou velmi rad zoznamil. Tiez milujem nosenie plienok a hladam spriaznenu dusu ktora by tuto moju zalubu zdielala so mnou. Ak chces, napis mi prosim na [email protected]. Budem velmi rad.

kralka (Ne, 11. 2. 2018 - 00:02)

Tady jsem narazila na tohle tenhle kluk v 15ti letech nosí plíny a i ty dětské velikosti 6 https://youtu.be/0eP-3_5UOcA

Tomik (Út, 6. 2. 2018 - 11:02)

Ahoj, sice tomu moc šanci...Asi ne Majku

Mike (Po, 5. 2. 2018 - 06:02)

Ahoj, sice tomu moc šanci nedávám, ale pokud by se zde našla slečna, co má takovou zálibu a chtěla by si popovídat, tak může psát sem - [email protected].

Přeji hezký den

Tom (Út, 23. 1. 2018 - 18:01)

Nenapsal by někdo na [email protected] ? Nějaký vozíčkář ?

Plenkar (Pá, 10. 2. 2017 - 23:02)

Pořád mi to přijde takové...Jasne Zuzko,ze nedobrovolne pokadeni se do plen je ta posledni moznost.Zvlast kdyz neni kde si ulevit-krovi,mezi auty na parkovisti,nekde za tovarni zdi,nebo za garazemi.Ja to nekolikrat zazil,kdyz mam stehna stisknuta k sobe,v brise to bubla a tenky praminek vykalu pres vsechno vyteka ven.A je uplne jedno,zda do plen,nebo kamkoliv jinam.Chodit diky sevrenym stehnum nejde a ta katastrofa je na spadnuti.Pocurat se do plen je v pohode,ale tohle je neco sileneho.A prvni po cem clovek zatouzi dostat se do sprchy a tam se desitky minut pretvaret zpet na cloveka.Je par existenci,kteri si v tomto libuji,ale ja to nejsem.Je to smradlave a patlave,navic ja mam velky problem dukladne do bela vyprat svoje latkove pliny.Jedina vyhoda je ta,ze jsou nasazene ty pleny a gumove kalhotky,ktere zachyti hnedave probarveni svrchniho obleceni a dostatecne i zapach.Ale chudak ktery v teto tezke chvili pliny nema-ten musi vyhledat nejaky potok na jehoz brehu by se jakz takz dal do poradku.A bez plen je takovahle nehoda nekolik km od bydliste zcela na masli.To snad odveze vlak,ale ne autobus a vubec ne osobak.Ale myslim ze kazdemu se to alespon jednou v zivote stalo,pleny-nepleny a je to silene.

ron (Pá, 10. 2. 2017 - 15:02)

A nosil bys moje...Ja take miluji plenky a ty od tebe by jsem klidne nosil.

Zuzka (Čt, 9. 2. 2017 - 16:02)

Je to tak , úplně do...Pořád mi to přijde takové divné. Je mi jasné, že plenka pomáhá zejména v potlačení těch vnějších problémů. Neobjevují se mapy na kalhotách, na nějakou dobu to nejspíš zabrání rozmatlávání dolů po stehnech a zřejmě i částečně omezí zápach. Na druhou stranu vevnitř se ale nic nemění. Tam pořád zůstává ten potupný pocit, že ses pokadil a zaneřádil vlastními výkaly. Pořád cítíš, jak se to všude matlá a lepí, jak se to při chůzi maže mezi nohama. Na tom toho plenka přece nemůže moc změnit. Nebo Tobě se tyhle pocity nějakým způsobem líbí? A stejně tak to martyrium v koupelně, když pak musíš dát do pořádku nejen sebe, což dá někdy zatraceně práce, ale i zaneřáděnou vanu či sprcháč. Já si tohle párkrát užila tak, že opravdu nemám nejmenší zájem to vědomě pustit i kdyby mi měly svěrače za pár vteřin povolit samy od sebe.

Zuzka (Čt, 9. 2. 2017 - 16:02)

Tak snažila bych se to...Hele Moniko, už ses někdy opravdu pokadila anebo jen tak teoretizuješ?

Petr (Čt, 9. 2. 2017 - 03:02)

Tak snažila bych se to...Je to tak , úplně do poslední chvíle to sice nedržím , ale když vidím a hlavně cítím , že je zle , tak to pustím.

Monika (St, 8. 2. 2017 - 16:02)

To jako že by ses do té...Tak snažila bych se to udržet, ale pokud už by to bylo trápení, asi bych to prostě pustila.

Zuzka (St, 8. 2. 2017 - 16:02)

Když se nad tím tak...To jako že by ses do té plenky vědomě pokadila i za stavu, kdy jsi to ještě schopná udržet i když už je to boj?

J (Út, 7. 2. 2017 - 23:02)

Když se nad tím tak...A nakonec bys byla ráda, že jsi plenku měla

Monika (Út, 7. 2. 2017 - 16:02)

Asi máš pravdu, ale na ta...Když se nad tím tak zamyslím, tak s plínkou bych s tím asi taky neměla úplně problém a úplně zoufale bych nebojovala.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Ahoj Moniko nechceš si psat nosím plinky

Reklama

Přidat komentář