Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Zuzka (Čt, 9. 2. 2017 - 16:02)

Tak snažila bych se to...Hele Moniko, už ses někdy opravdu pokadila anebo jen tak teoretizuješ?

Petr (Čt, 9. 2. 2017 - 03:02)

Tak snažila bych se to...Je to tak , úplně do poslední chvíle to sice nedržím , ale když vidím a hlavně cítím , že je zle , tak to pustím.

Monika (St, 8. 2. 2017 - 16:02)

To jako že by ses do té...Tak snažila bych se to udržet, ale pokud už by to bylo trápení, asi bych to prostě pustila.

Zuzka (St, 8. 2. 2017 - 16:02)

Když se nad tím tak...To jako že by ses do té plenky vědomě pokadila i za stavu, kdy jsi to ještě schopná udržet i když už je to boj?

J (Út, 7. 2. 2017 - 23:02)

Když se nad tím tak...A nakonec bys byla ráda, že jsi plenku měla

Monika (Út, 7. 2. 2017 - 16:02)

Asi máš pravdu, ale na ta...Když se nad tím tak zamyslím, tak s plínkou bych s tím asi taky neměla úplně problém a úplně zoufale bych nebojovala.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Ahoj Moniko nechceš si psat nosím plinky

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Ahoj Moniko taky nosím plinky tak se ozvi a můžeš to taky vyzkoušet

Zuzka (Út, 7. 2. 2017 - 16:02)

Nikomu tím neubližuješ a ...Asi máš pravdu, ale na ta slova "normálně se poseru a v klidu dojdu domů" jsem tedy koukala jak zjara. Vůbec si nedovedu představit, že bych se měla vědomě pokadit i kdybych měla ty nejlepší plenky a věděla, že nikoho nepotkám a bydlela sama. To radši zoufale bojovat až do poslední chvíle, zatínat zuby a kroutit se jak špageta nežli si dopřát úlevu a pohodníčko za cenu toho, že se budu - řečeno na plná ústa - matlat v hovnech. Ale každý jsme holt nějaký.

J (Po, 6. 2. 2017 - 22:02)

Já nosím pleny pořád , je...Nikomu tím neubližuješ a je to tvoje věc. Pokud se to někomu nelíbí , tak se k tomu nemusí vyjadřovat.Každý máme něco rád.

petr (Po, 6. 2. 2017 - 11:02)

Já nosím pleny pořád , je to pohodlnější a když je opravdu ,ale opravdu problém , tak je použiju a nemusím se kroutit bolestí . Normálně se poseru a v klidu pomalu dojdu domů , naštěstí bydlím sám.

J (Ne, 5. 2. 2017 - 20:02)

Samozřejmě že i dnes se...Látkové plenky jsou ekologické a nevyjdou tak draho jako jednorázové

Karel Lukáš (Po, 30. 1. 2017 - 22:01)

copak jeste dnes nekdo dava...Samozřejmě že i dnes se najdou maminky které dávají dětem látkové plenky.

J (Po, 30. 1. 2017 - 20:01)

To není špatný nápad,to...Někdo by spíš potřeboval vypláchnout z hlavy ty nápady, kterými se tady svěřuje

pro honiče (Ne, 29. 1. 2017 - 22:01)

Někdo suší látkové...To není špatný nápad,to se dá nalámat na proužky a na nastrkat do trenek. Je to lepší než omývat přirození vlažnou vodou.

J (Ne, 29. 1. 2017 - 20:01)

V Usti nad Labem nekdo krade...Někdo suší látkové plenky na sušáku venku, není to trochu mimo, když víme, jaké je poslední dobou počasí?
I v Ustí nad Labem taky mrzne

Plenkar (Pá, 27. 1. 2017 - 09:01)

V Usti nad Labem nekdo krade...copak jeste dnes nekdo dava detem latkove plenky?Bud si delas kozy,nebo je to unikat ale ja je nekradu.Ikdyz pohlrd na susici se plenky je hezky.

Plenkar? (Pá, 27. 1. 2017 - 06:01)

V Usti nad Labem nekdo krade detske plenky ze susaku.Nejsi to ty?

Plenkar (Čt, 26. 1. 2017 - 15:01)

Toto je tvůj inzerát z...o takovemhle izeratu nic nevim a pravde podobne mi byl ukraden nick i moje mailova adresa,na kterou se nemuzu dostat.A vice prispevku je tady,ale ne ode mne,ale od cizich neznamych lidi.Takze sorry!Na me tohle nehazejte!

Plenkaři, oprav (Čt, 26. 1. 2017 - 14:01)

igelit-nylon-boy zavinac...Toto je tvůj inzerát z 10.11.2013 12:06:32
Ahoj,
chtel bych udelat par fotek jak mam na sobe plenky,gumove kalhotky(ty bych si behem foceni prevlekal,aby jich bylo videt co nejvic) a jemne silonky,pripadne dalsi nylonove pradelko.Ale aby me fotil(a) nekdo take jen v plenkach,pripadne tez v silonovem pradelku.Nevyzaduji pohlavni styk,ale nebranim se manualni stimulaci.Financne vse zajistim vcetne odmeny za obsluhu [email protected]. Miki 169

Reklama

Přidat komentář