Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

anonymus3434 (Pá, 24. 2. 2017 - 17:02)

díky za názor

Bez jména (Pá, 4. 5. 2018 - 07:05)

Zkuste si dát minimálně mezi nohama toaletní papír smotaný do ruky a rozložit do slipu nebo trenek nebo rucnik (nejlépe froté). Pak zjistíte ten pocit o čem mluvíme, než nás za to odsoudíte. My také nenarážíme do vašich úchylek.

anonym232 (Čt, 23. 2. 2017 - 22:02)

Toho se zřejmě nezbavíš. Čím více si to budeš zakazovat, tím více na to budeš myslet. Líbit se to nějaké holce nebude, ale pokud tě má ráda, tak to bude s velkou pravděpodobností tolerovat - tedy do určité míry, která je individuální. Jelikož se docela "držíš" na uzdě, tak je pravděpodobné, že tím nebudeš až tak pohlcen v nějakém vztahu.

anonymus3434 (Čt, 23. 2. 2017 - 09:02)

Vzrušují mě plenky
Mám takový problém. Když mi bylo asi tak 10 začal jsem se znova počurávat. Jen občas přes noc. Asi to bylo tím že jsem viděl v tomto věku horor a bál jsem se večer.
Jednoho dne matka přinesla domu plenky s tím, že když se ještě jednou počurám budu je dostávat na noc. Když jsem byl doma sám tak jsem si je ze zvědavosti začal zkoušet, ale
nechtěl jsem je protože jsem se strašně styděl před ostatníma. Zároveň se mi ale nějak libily a tak jsem se jednou ráno i když jsem byl suchý schválně počůral. Plenky jsem
měl dostat, ale protestoval jsem a nakonec jsem je nikdy nedostal. A kolem věku 11 let mě začala vzrušovat ta představa co kdyby je opravdu dostaval. Kolem 12 jsem se přestal
počurávat, ale tahle "zaliba" mi zůstala. Stydím se za to, ale nikomu jsem to nikdy neřekl. Dnes je mi 18 a mám kvůli tomu problém najít si holku. V hlavě si říkam, přece by
nechtěla kluka který si představuje že se počuravá a nosí plínky. Nevím co dělat. Jestli by třeba nepomohlo si tu touhu splnit a pak už by mě to třeba tolik nevzrušovalo.
Koupit si ty plenky a zkusit v nich třeba přespat a počurat se do nich. Nevím co dál. Zkoušel jsem si to už několikkrát zakazat ale nejde to. Uvidím třeba reklamu na pampers
a nevydržím to. Vzrušují mě i holky jen ne tolik jako ty plenky. poradíte mi jak se toho zbavit?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Taky më vżuši pemprsky teď ji mám a reklama mě vzruší.Musim jít ven jedině s plenkou a udělám se do ní pěkně to hreje.čurat je moje záliba do plen.

Hledám kluka ko (St, 22. 2. 2017 - 13:02)

Hledám kluka kolem 15 co by chtěl nosit plíny,nechat se přebalovat, počůrávat se třeba i navzájem a zkusit se v tom mazlit nebo i víc. [email protected]

centrální mozek (St, 11. 4. 2018 - 18:04)

tě zasedla máma v...Spíš ho dělali na sporáku přes smradlavou Fusekli.

centrální mozek (St, 11. 4. 2018 - 18:04)

tě zasedla máma v...Spíš ho dělali na sporáku přes smradlavou Fusekli.

Zřejmě (St, 11. 4. 2018 - 17:04)

Ahoj ja moc rad nosím plenky...tě zasedla máma v šestinedělí.

Miki v plenkach (St, 11. 4. 2018 - 17:04)

Ahoj ja moc rad nosím plenky...Ja takyky nosim plenky a to uz tak dlouho, ze kdyz je nahodou na sobe nemam, tak se citim, jako nahy a co nejrychleji si je musim nasadit mezi nohy.A taky proto jsem si na ne nejen zvykl,ale i jsem si je oblibil. Takze je musim jednak mit stale na sobe, musim mit u sebe na cestach i nahradni a to nejlepe 2x a k tomu veskerou plenkovou kosmetiku-vlhcene ubrousky, krem proti opruzeninam, detsky zasyp. Ale ja si davam latkovky a pres ne gumove kalhotky. Je to vic prace a starosti, nez s jednorazovkama, ale na dlouhodobe noseni kdyz se to propocte to vychazi docela levne a nemusim nekde skemrat, aby mi nejake pliny pridali. Ikdyz jsem si je tim dlouholetym nosem tolik oblibil-coz spousta lidi nedokaze pochopit,tak bych se jich i rad zbavil, jenze to tak snadne neni.Ja mam urgentni mocovou inkontinenci/syndrom drazdiveho mocoveho mechyre/ ktery me nuti k curani, ikdyz je v nem jen 1-2deci kapaliny.Ale to nuceni je tak pronikave a neodbytne, ze se casto pocuram jenom z tohoto zanedbatelneho mnozststvi. Ne luzku, ale i na obleceni je i tohle zanedbatelne mnozstvi nezanedbatelne videt a pri castejsi frekvenci nehod mezi pranim i typicky citit. Hodne dost lidi i zen to o me vi, nejen ty byvale pritelkyne, ktere me poznaly duverne, ale nejsem tercem posmechu, nebot nikoho, nicim neprovokuji a chovam se normalne, jako bych byl zcela zdrav. Pritom se mi opravdu libi ty pliny a gumove kalhotky nosit. Puvodne jako zacatek vlakna se urcite jednalo o jednorazovky, ale tem ja vubec nefandim a prijde doba, ze budou zakazane.

Procházka (Út, 10. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj ja moc rad nosím plenky ja je přímo milují když me dojdou tak se s nimi i mazlim a když jsem je na sobe neměl dlouho tak hledám jak to nahradit rad do nich vykonavam potřebu nebo i s nimi psím nevíte cim to může být taková posedlost

Marty (Út, 10. 4. 2018 - 21:04)

Mám teď jedny jednorázovky...No rozhodně ano také to děkan takhle ale ne na veřejnosti ale vždYcky jen doma

Marty (Út, 10. 4. 2018 - 21:04)

Dobrý den,Je mi 15....Rozhodně ne ta by se ti smála kup si to z bazaru a napis jim že chceš aby ti to poslali v diskrétní balenim take to tak dělám, pokud se stidiz tak si představ ze to kupujes svému diteti

Marty (Út, 10. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj take rad nosivam pilný prostě jsem plenkar ale nikomu ze známých sem to ještě neřekl ani nemíním říci

Marty (Út, 10. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj take rad nosivam pilný prostě jsem plenkar ale nikomu ze známých sem to ještě neřekl ani nemíním říci

Marty (Út, 10. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj take rad nosivam pilný prostě jsem plenkar ale nikomu ze známých sem to ještě neřekl ani nemíním říci

letajici Čestmí (Po, 2. 4. 2018 - 13:04)

jinak jsem trochu opoždený...No magor si generální a úchyl poradnej

A (Ne, 1. 4. 2018 - 18:04)

Ahoj,mě k nošení plínek...jinak jsem trochu opoždený ale to jste asi poznali,máma taky.

Miloš (Ne, 1. 4. 2018 - 17:04)

Ahoj,mě k nošení plínek přivedla mamka,když jsem přišel do puberty a začal jsem mívat i opakované noční poluce. S tím nejde nic dělat a tak jsem do rána spával v mokru. Mamka řekla,že nebude skoro každý den prát prostěradlo a přeprala balík bavlněných plínek z doby,kdy jsem býval malý. Dohlédla na to,abych se vždycky před spaním vzal dvě plínky a zafixoval si je boxerkami,aby nevypadly. Od té doby jsem měl pokoj. Když to na mě ve spánku přišlo,skončilo to v bavlně,nebyl jsem mokrý a spal jsem dál. Časem se i to zalíbilo a tak jsem si plínky začal brát i sám ještě během dne. Už je to skoro deset let a poznal jsem jejich výhody. Při pracovním vyřizování,nebo dlouhých jízdách nemusím mít zkřížené nohy,nebo někde hledat WC. Běžně nosím 3 plínky,tenkou igelit.fólii a přes to boxerky,což mi vydrží do odpoledne,a pak je vyměním. Při zvlášť dlouhých cestách mívám plenkové kalhotky a v nich ještě 2-3 bavlněná a celé to zavěšuji na kšandy,aby mi večer těžký balík nesjel dolů. Na spaní je moc nepoužívám. Mamka už má přes 40 a tak je taky občas potřebuje,protože začíná mít menší úniky. No,prostě tak jde život.....

pleny (Pá, 23. 3. 2018 - 11:03)

Ak je niekto kto ma plienkove nohavičky omutsu velkosť min.xl a ich už nevyuživa
ozvi sa cestou tejto stranky potom sa skontaktujeme priamo

Reklama

Přidat komentář