Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Je ten plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

vis co ja si pisu co...Obdivujem cechov.Nemam proti nim nic.Dakujem cechom za to,ze po roku 1918 zmenili Slovensko z agrarneho statu na vyspely priemyselny.Ale ty si vôl-po cesky vůl a hanba Českeho naroda.Normalny clovek sa takto nechova.A k tvojmu pomocovaniu:keby si bol naozaj chory,taj ides k urologovy a ten ti pomoze.

Plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

a je po vis co ja si pisu co potrebuji a nenecham se omezovat nejakymi anti plenkovymi omezenci.Plenky mi nikdo zakazat nemuze a ja si je uzivam na 100%.Takze se budu zpovidat jen tomu,kdo je toho hoden a ne nejakym blbum.Mam prave ted plinky i gumove kalhotky na sobe a ti kritici se klidne muzou posrat.Zdravy jsem na 100% psychicky,bohuzel ta urgentni inkontinence je mrcha a ty pliny me zachranuji.A slovakum doporucuji,aby se nesrali do cech a do veci kterym nerozumi.

J (Út, 24. 1. 2017 - 22:01)

a je po

Je ten plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 22:01)

to ty jsi degen urceny na...Mas 56 rokov,zakladne (alebo osobitne?) vzdelanie,zijes s rodicmi(?).Dalsie veci na xchate.Necudujem sa,ze tu vypisujes take chujoviny.

J (Po, 23. 1. 2017 - 22:01)

Koukám zase zajímavá debata

Je ten plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 22:01)

to ty jsi degen urceny na...Chod sa liecit.A nevyhrazaj sa zabitim.Lebo podla tvojej IP adresy sa da zistit kto si a policia si ta najde.Ja sa ti smrtou nevyhrazam.

Je ten plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 16:01)

Jo a doufam ze si te najde...Typicky prejav psychicky choreho cloveka.Mal by si sa ist liecit.Podla stylu pisania si este dokonca agresivny.Zdravy clovek nikdy nebude priat chorobu inemu.Ludia,nediskutujte s nim.Nereagujte na jeho chore vyplody.On patri na uzavrete oddelenie psychiatrie.

Plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 15:01)

Ty jseš ujetý...Jo a doufam ze si te najde rakovina tlusteho streva i prostaty.Pak si tech plen uzijes do sytosti a budes se mi v duchu hodne omlouvat,nez si te smrtka vezme na onen svet.

Abena (Po, 23. 1. 2017 - 14:01)

Mila Abenko ty jednorazovky...Moje cislo:284016660.Abena

Karel Lukáš (Po, 23. 1. 2017 - 00:01)

Nosím plenkové kalhotky,ale...Já pro změnu nosím zalepovací plenky molicare.
Přes den jsou to modré plenky na dení použití a na noc mám fialové plenky na noční použití.

Plenkar (Ne, 22. 1. 2017 - 20:01)

Nosím plenkové kalhotky,ale...Mila Abenko ty jednorazovky ikdyz s igelitem je neco uplne jineho,nez latkovky a gumove kalhotky.Kdyby to bylo mozne,tak bych vam ty kalhotky koupil a poslal,aby jste si to zkusila jaky je to rozdil.Nechci do te"klasiky"nikoho nutit,ale kdyz si to neozkousim na vlastni kuzi,tak to tezko posoudim,co je lepsi.Ano s latkovkami je vice prace,ale noseni vyjde levneji nez jednorazovky.A celoigelitove plenkove kalhotky-u nas se jim odjakziva rikalo gumove zase casem tvrdnou,krouti se v nich gumicky-hlavne v nohavickach,nekdy se zase rozepinaji stiskaci druky u gumovych kalhotek zapinajicich se na bocich.Ale me se i pres to vice libi a moc rad je nosim.Ale rad objednam a poslu gumove kalhotky/potrebuji vedet pas,boky a obvod stehna/na nejakou udanou adresu.latkove plenky si budete muset obstarat sama/ja si kupuji detske osusky 90x90/,ale treba vystacite s vice detskymi 70x70,ktere se najdou v kazde domacnosti.

Abena (Ne, 22. 1. 2017 - 20:01)

Najdou se tu vůbec ještě...Nosím plenkové kalhotky,ale na povrchu jsou igelitové. Depend plenky.

Karel Lukáš (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Kajo nasazuji si je denne,ale...Já ti rozumím.
Já používám jedině jednorázové pleny na lepítka.
Prostě použitou plenu vyhodím umeju se použiju kosmetiku proti opruzeninám a dám si čistou plenu.
Holt každý jsme zvyklý na něco jiného.

Plenkar (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

A ty je nosíš 24/7?
A...Kajo nasazuji si je denne,ale 24 hodin je na sobe nemam,dost casto v nich nespim,protoze mam v posteli velke igelitove prosteradlo a uz pri pocurani toho ze me nevytece pres pul litru,jako za mlada,ale maximalne tak 2 deci.Reflexy mam dobre a mam to par kroku na wc.Ani kdyz neco vypiju se v noci nepocuram do postele.Jinak pres den si rad ty gumove kalhotky prevleknu,protoze mam rad,kdyz maji silnejsi gumicky,hlavne v nohavickach proti proteceni,ale i v pase,protoze mokre pleny jsou tezke.No a kazdy vyrobce ma trochu jiny strih a ty gumicky tlaci o kousek dal,nez u tech predeslych a skrti me trochu jinde,aby si kuze v tech mistech trochu odpocinula.A ve dne mam radeji zapinaci a na noc natahovaci.Mam tech plen -od detskych po osusky,gumovych kalhotek ruznych vetsi i mensi,kremy,zasyp i igelitove prosteradlo,kdybych si nekde menil pleny na luzku,ci na gauci,nebo byl nekde pres noc.Obcas si dam i jednorazovku-spis tu velkou anatomickou-jako damskou vlozku.To kdyz cekam nejake hnede prekvapeni.Ale pres ni 1-2 latkovky a gumove kalhotky.Ty vzdycky.Bez nich bych se citil jako nahy.A taky kdyz je to mozne si rozepnu kalhoty,tochu stahnu,bebo rozepnu gumove kalhotky a odhrnu pliny.Pak se vycuram na beznem pisoaru a nikdo si ani nevsimne,ze mam pliny.To by asi s temi jednorazovkami na lepitka neslo.A v cizine si hodne nasazuji gumove kalhotky i pres jednorazovky.Jednak vyuziji jejich kapacitu na 100% a kdyz uz neco trocu pretece,tak je to v kalhotkach,ale ne na obleceni.A pro me jsou gumove kalhotky takovy fetis,krasne voni,rad se jich dotykam,hladim se pres ne i pres pliny a dela mi to dobre.A davam si je i na doma,kvuli tomu pocitu bezpeci.A kdyz je chladneji,nebo ven pod kalhoty si natahnu jemne silonove puncochace.V tech je taky moc hezky a jsou uzasne na dotek.Uz se jich i nekolik zen vsimlo,protoze si neberu ponozky-i boty si jdu koupit v silonkach-a ja se beze studu priznal.Jinak o tech mych plenach tam u nas vi hodne lidi a dost dlouho,takze uz je to ani moc nezajima.Bezne je susim i s kalhotkami na balkone,takze se toho vsimne kdokoli pozorny.Je zajimave,jak vsichni plenkari breci,jak a kde sehnat partnerku,ktera si je vezme i s jejich plinami.Ja to neresil a kazda moje partnerka to prijala perfektne.A jeste si je tajne pujcovaly-skoda,ze jsem tam nekde nemel smirackou kameru-co se tam s temi plenkami asi delo.Ale to je na dlouhe vypraveni...

Karel Lukáš (Ne, 22. 1. 2017 - 08:01)

mily priteli najakou formou...A ty je nosíš 24/7?
A prosím tě neodsuzuj mě ale já jsem zvyklý na jednorázové plíny.

Plenkar (Ne, 22. 1. 2017 - 07:01)

Chodíš k neurologovi? Máš...mily priteli najakou formou inkontinence trpi okolo 50% zen mezi 25-50ti.A vzhledem k tomu,jak populace postupne degeneruje toho bude vic.Vis ja uz mel z toho meho dlouhodobeho pocuravani,nejen v noci,ale i pres den nutkavou potrebu oblekat si a nosit pliny a gumove kalhotky,jako mimina.Sice jsem se za to stydel,ale pokud mam na sobe pleny,tak jsem v klidu.V dobe,kdy jsem je neme-vlastne vdycky jsem se snazil dat si mezi nohy neco ssaveho a pres to neco nepromokaveho.Jenze to vse byly takove nahrazky a ja se stejne musel hlidat.Od te doby,co jsem se opet dostal ke skutecnym a kvalitnim gumovym kalhotkam,tak si do nich vlozim tolik plen,kolik se vejde-eventuelne kolik jich budu vzhledem k casu mimo domov potrebovat.A pak muzu sedet s prateli,jet nekam autobusem atd.A kdyz vzpomene mocovy mechyr,ze by chtel curat a ja jse momentalne daleko od wc tak to neresim a proste se pocuram.A ver mi,nebo ne od te doby kvalitniho zaplenkovani se snizilo mnozstvi"malych nehod"z 10-15 mesicne na 1-4,Je to o psychice.Doktorum se vyhybam-ti chteji cloveka lecit,ale nevylecit-to si pamatuj.A pritelkyna ,tak jako vsechny pred ni to zajimalo,zkusila si to a pro doma si pliny nasazuje,casto v nich i spi.Vsichbi delaji z plen vedu,ale vubec nic spatneho to neni.Ano je treba si obstarat nekolikero gumovych kalhotek a zasobu velkych latkovych plen,ktere vypere pracka,tak jako ostatni spodni pradlo,ktere vetsina lidi pouziva.V plenach je fakt prijemne,dari se mi je na verejnosti maskovat,ale uz to nejaky cas nehrotim potom co to o mych plenach rozkecaly byvale zhrzene milenky po meste.Ale je zajimave,ze ty pleny na sobe zkusily a kazde se to libilo.Dokonce mi po rozchodu zmizlo i nekolik gumovych kalhotek,mozna i plen,ale v tech nemam zas takovy prehled.Tady u tech plen opravdu plati-kdo je nezazil,tak neuveri.Drtiva vetsina populace je zbavena plen do 3 let,no a prave od toho veku si dite zacina neco zapamatovavat-takze tim padem o noseni plen nevi zhola nic.Ja to ale vekove pretahl a uvedomil jsem si jak je v plenkach dobre a hodne moc let se snazim,abych je mel na sobe spravne nasazene s gumovymi kalhotkami a potom se nebojim male,ale ani velke nehody-coz se obcas stane.Jrdnorazovky neuznavam,ty jsou k nicemu a pro bohate lenochy,take zasiraji planetu humusem.Takze tohle je muj nazor i zivotni styl provereny casem.Takze jsem vdecny za dobre rady,ze kterych si opravdu nic nedelam ridim se pouze vlastnim rozumem a zkusenostmi.Ale dik.

ricky (Ne, 22. 1. 2017 - 06:01)

asi jsi me spatne pochopil,ja...Chodíš k neurologovi? Máš nějakou naději na uzdravení? A tvoje žena? Ve dvou se bojuje lépe, to je fakt. Nevzdávejte to, však se časem vrátíte do normálu. Zatím se snažte, ať se ti podobné situace, kdy někdo tvé zdravotní pomůcky spatří, neopakuje. Znám to, mám osmdesátiletého otce po nepovedené operaci prostaty, také je na plínkách, ale slibují mu reoperaci. Jinak je naprosto duševně i fyzicky zdravý a aktivní

Kafel Lukáš (Ne, 22. 1. 2017 - 03:01)

Najdou se tu vůbec ještě plenkaři co nosí jednorázové pleny pro dospělé?

Plenkar (Pá, 20. 1. 2017 - 22:01)

Na otázky proč mám plíny...asi jsi me spatne pochopil,ja Ti nevycitam,ze nosis pliny a nic okolo toho.Me jen zajimaly nejake detaily ohledne gumovych kalhotek-nic vic.Jenom me Tvuj prispevek pozvbudil,protoze nas klasickych plenkaru/v latkovych plenkach a ne v jednorazovkach/je uz velmi malo.Nezadam od Tebe nejake plenkove podrobnosti-nic takoveho-pokud sam nebudes chtit a neprejdeme na mail.Nejsem gay,mam pritelkyni,ktere jsem takzvane otevrel oci a ktera si uziva plinky a gumove kalhotky-bohuzel zatim jenom doma-ikdyz po 3 porodech miva nekdy problem pri navratu z nakupu dobehnout na wc.Ta moje posledni veta byla,ze kdyz jsem prisel na grilovacku a polozil igelitku s papanim,tak kamaradova asi 25 leta dcera vse vyndala,vcetne tech plen a gumovych kalhotek,ktere prede vsemi roztahla a ukazala se slovy"M... ty tohle nosis?"Ja jen prisvedcil a vsechno bylo na svete.Pak jsem mel spoustu dotazu od svych hostitelu-zname se dlouho,ale tohle jsem celou dobu sikovne maskoval.Takze se mily a vazeny"J" omlouvam i za to,co jsem neucinil.A velice rad bych o techto vecech diskutoval na mailu.

J (Pá, 20. 1. 2017 - 19:01)

dival jsem se na to,ale...Na otázky proč mám plíny a jim podobné jsem musel odpovídat mockrát, prostě je mám a hotovo, je to moje věc

Reklama

Přidat komentář