Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

PS (Út, 25. 3. 2014 - 10:03)

Moc si vazim odvahy a odhodlani tech teenageru,kterym se i v jejich veku plenky libi,oslovuji je a oni je chteji nosit-at uz jako na protest,nebo se tim vraceji do miminkovskych let,kdy je dostavali a nic je neohrozovalo,ani netrapilo.Nebo proste jako treba ja obcas nedobehnou,nebo je neco silene rozesmeje,nebo se prilis soustredi na neco jineho a kdyz si uvedomi duvod,tak byva pozde.Jenze 98% pouziva jen jednorazovky.Kvalitni bavlnene plenky-treba Libstat-se daji koupit,ale nechaji se zaplatit a jsou velice kvalitni a ssave.Ale ti mladi nemaji tolik penez,navic problemy,kdy je vyprat-parkrat se premachnout nechaji,ale to vyprani alespon na 60 je nutne,ale kde je potom ususit.A co igelitove kalhotky,bez kterych se latkove plenky nedaji pouzivat,protoze ty kalhotky ty plenky drzi na miste-i pocurane a brani prostupu vlhkosti z plinek na svrchni osaceni-kalhoty,sukne.Jenze ty gumove kalhotky sije na objednavku v Cechach jen jedna pani.A necha si za svoji vyjimecnost take dostatecne zaplatit.A jak by mohl zak,ci student zaplatit za igelitove kalhotky350-600,-Kc a co by asi rikal,kdyby se v dopisni schrance objevilo oznameni o dobirce-ta je taky 60-90 korun,a dostalo se to do rukou jeho rodicu.Lepsi,vetsinou i hezci a z kvalitnejsi folie se daji objednat z Nemecka,z Anglie,nebo z Ameriky.K tomu je ale nutna platebni karta. A tu maji asi jen rdeti bohacku.Presto mi to nikdo nevymluvi,ze ac se ani rodice dnesnich deti ve veku 10-18 let se skutecnymi gumovymi kalhotkami nesetkali-mozna tak ten Liptal(silonovy uplet na 2x2 knoflicky na bocich a uvnitr jako ochrana zasity pruh ubrusoveho igelitu,ktery rychle tvrdnul,praskal a drel,tak jak na to prisly jejich deti?Je sice pravda,ze vetsine se libi a vzrusuji je jednorazove plenkove kalhotky,ktere si touzi oblekat a jen ten pocit z neceho nepovoleneho a svym zpusobem vyjimecneho az perverzniho je k tomu provokuje.Ale co ti kteri chteji celoigelitove kalhotky a klasicke plenky.Jak je to napadlo?Kde to vystrachali?Ja osobne jsem je dostaval hodne dlouho,proto jsem v nich zacal masturbovat a pral jsem si je mit na sobe 24 hodin denne,protoze tenkrat jsem mel jeste suchy orgasmus a za dvacet minut jsem mohl onanovat znovu.No a pak jsem delal vse mozne i nemozne,abych je mel,mohl si je tajne oblekat a vzrusovat se podle libosti.No a kdyz jsem v puberte pri onanii s nimi dospel k prvni ejakulaci,tak byl muj osud zpeceten.Snazil jsem se s tim skoncovat,ale vubec to neslo.Protoze jsem pozdeji o vsechny gumove kalhotky prisel,zbyla mi jen igelitove plinka,ktera nejlepe drzela v divcich silonovych kalhotkach.Casem jsem k tomu pribral dalsi damske silonove pradelko a puncochace.No a tak ziji dodnes.Sice si to uz nevycitam,ale mozna jsem mohl v zivote dokazat vic,pokud bych nemel takoveho"konicka",ktery me zamestnaval,kdyz jsem ho mel na sobe obleceneho a vzrusoval se,ale vice,kdyz jsem ho na sobe obleceneho nemel a predstavoval jsem si,co bych prave ted delal,kdybych ho obleceneho mel.
S partnerkami v dospelosti nebyl v tomto smeru temer zadny problem-jak me predem varovaly sexualne poucne knihy.Dokonce me ve sve kreativite nektere partnerky prekvapily.Otevrene se proti nim nestavely,ale nekdy mluvily v jinotajich.Pritom,kdyz mely menzes,tak si je bez dovoleni tajne na noc pujcovaly.Coz jsem zahy zjistil a delalo mi to celkem dobre,ze na jednu stranu jsou lehce proti,ale pokud se to hodi jim,tak si je nasadi.Dokonce jedna je pri svych dnech nosila i do prace.A me cestou na nakup osahavala a kdyz jsem je mel na sobe i pres zakaz,tak jsem si musel jit plenky sundat a obleknout si trenyrky.A ona mohla.Predtim jsem z toho mel v hlave gulas a strasne se za to stydel,jenze s postupem casu a s nastupem internetu je na svete takovych,jako ja desitky milionu-tak to neresim.Objednavam si stale nove a krasnejsi gumove kalhotky,kupuji velke bavlnene pleny,oblekam si luxusni nylonove puncochace i dalsi damske spodni pradlo-pokud je chladneji.A pokud se to partnerce nelibi,je to jeji problem.Ale vetsinou se do moji situace vciti a celkem rady si to na sobe vyzkouseji.A to ze nosim pliny o me u nas ve meste vi hodne lidi,ne-li vsichni.Nikdo se mi ale neposmiva,mam je nasazene tak,ze to neni videt,ale pri ohnuti mi obcas vykouknou.Zbytecne nikoho neprovokuji a tim,ze je mam na sobe,tak se mi z psychickych duvodu vylepsilo moje urgentni pocuravani.Drive jsem musel poslouchat svuj mocovy mechyr-jen se mi trochu chtelo a uz jsem hledal,kde se rychle vycuram-ac toho nebylo ani 2 deci.No a ted muzu dodrzovat pitny rezim a kdyz to na me mocovy mechyr nahodou zkusi,tak se snazim ustoupit a nekde se vycurat.kdyz ale ta moznost neni,tak mu vzkazu,at se klidne pocura-a ono nic!Da se do klidu,protoze zjistil,ze na me nema ty paky,jako driv.A ja tak vydrzim2-5x dele bez wc.No a kdyz to nevyhnutelne prijde,tak se pocuram,ale diky plenkam,gumovym kalhotkam a za ty dlouhe roky propracovany system nasazovani vsech tech pomucek ni zaruci,ze se ostuda nekona.Mozna ze jsem pro nekoho prilis otevreny,odvazny,mozna az drzy,ale kdyz to nahodou nekde na vesnici,nebo v malomeste nezvladnede z jakehokoliv duvodu,tak potom musite nekolik let chodit kanalama.A vsadte boty,ze si ne tu Vasi ostudu vzpomene nekdo za 30 i za 50 let-mozna i po Vasi smrti.Tyhle veci si lidi pamatuji radi a
dlouho.No je lepsi je nepotrebovat......

je to tvuj boj, (Út, 25. 3. 2014 - 09:03)

Taky se mne líbí mít na...ale ja se v nouzi do plinek pocuram-a to spis pres den,nez v noci.Pokud se to stane,tak musim byt vecer na plech a pak by mohli vedle me strilet a nic me neprobudi.Proto si krome plinek a igelitovych kalhotek davam do postylky velke (200x100cm)gumove prosteradlo.To je mekke,nesusti,neklouze po nem to co je navrchu-latkove prosteradlo,frote osuska.Neco,co by absorbovalo moc,pokud si zapomenu nasadit plinky.No a dost me vzrusuje ten mekky,hladky,leskly a trochu lepivy plastikovy material,ze ktereho jsou ty celoigelitove kalhotky vyrobeny.Krome igelitu a pradlovych gumicek,pripadne stiskacich druku na bocich na nich nic jineho neni.No a ten igelit se mi moc libi a vzrusuje me.Moc rad si prohlizim jeho barvy-nejradeji mam odstiny zlute a telove(bezove),rad citim jeho vuni a rad se toho materialu dotykam a hladim ho.Odtud je pouze krucek k pohlavnimu vzruseni,erekci a pri pokracovani dojde nakonec k orgasmu a ejakulaci spermatu do plinek,nebo pokud je nemam tak zevnitr do igelitovych kalhotek.Nerad to delam,protoze tohle+nezbytne prani urychluje tvrdnuti plastikove folie,ta degraduje,praska na exponovanych mistech,rozdira kuzi az do krve a pochopitelne nesplnuje pozadovanou uroven ochrany,jako kdyz igelitove kalhotky byly nove.Me se stavaji mokre nehody pri cestovani,na nakupech,v kine,divadle(jak nekoho dvakrat za predstaveni poprosite o projiti,tak by vas nejradeji zabil.Suche a ciste veci mam dle narocnosti akce u sebe a v kabince na wc se dam do poradku v kratke dobe.Ale velkou potrebu se snazim ohlidat.Vim,ze to nekoho fascinuje,ale i me se to parkrat nechtene stalo a plenky me zachranily pred silenou ostudou a igelitove kalhotky take-zadrzely ten zapach.Coz pomaha udrzet dekorum,pokud mame dulezite jednani a nahle nas postihne plynatost.Plenky ztlumi ten typicky zvuk a kalhotky zadrzi neprijemny oder a uvolnuji ho postupne,takze se vase faux pas neprozradi.Bavlnene plenky a celoigelitove kalhotky si nasazuji a nosim hodne casto-temer stale,ale obcas je take odlozim a spim s jistotou gumoveho prosteradla-kvalitni matrace jsou drahe,ale deku z dutych vlaken poridite za par korun,povleceni se vypere,vlastne i ta deka.Mam spousty igelitovych-gumovych(je to kratsi)kalhotek-ne plenkovych,protoze se mohou oblekat a nosit i bez plenek a jde to.Jsou od ruznych vyrobcu,maji ruzne strihy,materialy,barvy,jsou jine na omak a maji i jine vune.Asi jsem tou dobou,po kterou je pouzivam tak namlsany a rozmazleny,nebo je to ve vyrobcich-zhotovitelich a take u tech kteri produkuji tu plastovou folii(dnes bohuzel Cina).Uz jsem vyzkousel cca 200-300 igelitovych kalhotek.Jen nekolik z nich se priblizilo materialem,strihem a zpracovanim k idealu-ovsem ideal se zatim nekonal.Ideal bude tehdy,az si podle nejobibenejsich gumovych kalhotek,ktere mi nejlepe sedi a vyhovuji zhotovim strih a podle nej strihnu ten nejlepsi plastikovy material,co znam,pouziju silikonove gumicky,lepeni,svareni,siti a ve vysledku to bude Rolls-Royce mezi gumovymi kalhotkami na celem svete.A dam je na trh s primerenou marzi-a vydelame na tom vsichni.Budou ve vsech velikostech okamzite k dodani a ty nejprodavanejsi budou mit vetsi skladovou rezervu.Jen pro Vase info-jeden takovy vyrobce-ktery stejne vyrabi malo a hlavne preprodava zbozi od jinych vyrobcu.Je z Texasu a asi ma za manzelku Cesku,ktera mu dela manekynku a rediguje mu jeho www stranky,ktere ma i v cestine.A ten pan emericky podnikatel nabizi-sice krasne,vypadaji jak z luxusniho latexu-gumove kalhotky natahovaci i zapinaci ve vysokem strihu(5-10cm nad pupik,moje zamilovana vyska)jenze za 200$!!!To je za 4000,-Kc,bez postovneho-takze prumerny delnik by si za mesic vydelal na troje,ctvery a mistr na patery.A pritom je ten panacek nema ve vsech velikostech-jen ty nejmensi a ty 2,3,4,xl-a to asi s prirazkou.Jako jsem od narozeni plinkar a zmeni me jen a pouze smrt.Chodi sem par lidi ze zvedavosti,par typku tu slohove exhibuje,nezanedbatelny pocet tech,kteri nam to z ruznych duvodu zavidi a sami si to nemohou doprat,nemaji moznosti,nebo se boji a proto plivou jedovate sliny.Opravdu v tom jedou ti,kteri zazili prave ceske gumove plenkove kalhotky PRODEX.Prodavaly se az do roku 1974-75 v drogeriich za 3,50Kcs a vydrzely i vyvarovani.Pry meli v sobe moc ftalatu,ale nikdo na to neumrel,ani chlapeckum v dospelosti nesnizily schopnost oplodnit partnerku.A jestli je ta latka karcinogenni,tak at to nejaky vyzkumak(kterym se z dani plati i stourani v nose)hodnoverne dosvedci.I delat s lopatou je nekdy prinosnejsi,nez nejaky vyzkum.Mozna jsem protivny,kdyz uz jsem plenkovy fetisista a uchylak,ale toto je muj nazor.Zkuste mi ho nekdo vyvratit!Dik

adam (Út, 25. 3. 2014 - 07:03)

Taky se mne líbí mít na sebe plinky, teším se na každý ráno jak se počúram a nekdy taky pokakám jako práve tedkom.

pissboy (Po, 24. 3. 2014 - 21:03)

Ahoj všem jsem mladý nezkušený kluk cca 20let který miluje piss a plinky. A pomocí tohoto fóra bych se rád osobně seznámil s holkou která má stejné záliby napiš mi na ilikepiss zavináč seznam.cz budu se těšit :-*

Adam (Po, 24. 3. 2014 - 20:03)

Ahoj všem jsem mladý nezkušený kluk cca 20let který miluje piss a plinky. A pomocí tohoto fóra bych se rád seznámil s holkou která má stejné záliby napiš mi na ilikepiss zavináč seznam.cz budu se těšit :-*

ale (Po, 24. 3. 2014 - 06:03)

oticku-bud tahle temata,nebo...jdi ty.většina lidí co sem píšou, z toho má akorát legraci

tomášek (Po, 24. 3. 2014 - 06:03)

nazdar lidičky, mí plenkaři, já taky rád plenky, hlavne ráno po probuzení jsem hrozne rád, že mám plinku na sobe. Již to ani moc nesleduji, ale bývám pokaždé pekne počuranej jaksi automaticky bez toho, že bych si to nejak uvedomoval a také se pokakávam...

pissfantom (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Ahoj všem jsem mladý nezkušený kluk cca 20let který miluje piss a vše co k tomu patří. A pomocí tohoto fóra bych se rád seznámil s holkou která má stejné záliby napiš mi na ilikepiss zavináč seznam.cz budu se těšit :-*
opava a okolí
pissfantom

vvrfrefrfrbgsbs (St, 15. 5. 2013 - 16:05)

Dělám si srandu já pleny nenosím a poradit nechci.

vvrfrefrfrbgsbs (St, 15. 5. 2013 - 16:05)

a kde pleny koupit

franta (Út, 7. 5. 2013 - 22:05)

taky nosim ,ja mam spis neustale samovolne mi vyteka semeno bez erekce takze to musim nosim nebo mam fleky,jinak ja mam neco jako pampersky pro dospele ,a co vydela mne v nich moje tchyne a manzelcina segra

Miki (Út, 7. 5. 2013 - 21:05)

ja uz mnoho let nosim plinky-klasicke bavlnene a pres ne celoigelitove gumove kalhotky a to jak ve dne tak i na noc,ikdyz mam v postylce igelitove prosteradlo.Mam to spis pro jistotu,protoze se pocuram tak asi 1-3x za mesic,ale diky plenkam nemam ostudu.Plenky si kupuju v prodejnach pro kojence a gumove kalhotky z internet.Kdyz je chladno,tak si jeste pres ne oblekam silonove puncochace,hlavne kdyz jdu ven,protoze kdyz prochladnu,tak se pocuram nekolikrat za den i v noci.A s partnerkou vetsinou nemam problem,zeny to sice nejak moc nemusi,ale chapou to a jsou tolerantni.Samozrejme,ze bych chtel zit se zenou,ktera take musi nosit plinky(ale jednorazovky me moc neberou,protoze susti a je z nich bordel).Proste celoigelitova klasika.Je s ni troche vice prace a clovek si musi ssebou nosit veci na prebaleni,ale je to 100%jistota sucheho obleceni,luzka a na verejnosti bez ostudy.Nevim proc je lidi tak znevazuji a brani se jim.

milan (Ne, 5. 5. 2013 - 21:05)

je to tvo vec

. (Ne, 2. 3. 2014 - 14:03)

oticku-bud tahle temata,nebo tohle tema.A jestli te to nudi,tak jdi na Novinky.cz a tam Ti budou oci prechazet.tady si o plenkach pisou lidi,ktere to zajima,libi se jim to a take je to vzrusuje.Takze plenky pouzivaji jako sexualni predehru,nebo dohru s partnerem,ci partnerkou.Pripadne jako fetis pri onanii.Proste si s nimi delaji prijemne.Pochopil jsi to?

petr (Po, 29. 4. 2013 - 15:04)

Proc se nekteri pozastavuji nad tim, že si nekto na sebe da plinku jen proto, ze se mu to libi, ze si natahne tanga a pritom neni buzna a kdyz je, co koho do toho? Lidi netrapte se zbytecne, ja se také netrápil s tim, pokud sem sem psal, sem se podelal...

otíček (Ne, 2. 3. 2014 - 08:03)

tahle téma je již jenom nuda.

Joska (Po, 29. 4. 2013 - 13:04)

nosí plíny pořád a nestydí se za to,vzrušuje ji to:-D

paraplegikmarek (Po, 29. 4. 2013 - 11:04)

vy jste dobytciA ty kráva.

Ja (So, 1. 3. 2014 - 14:03)

jsem taky normalni a pohodovy kluk,sice trochu starsi a plinky uz zase potrebuji,hlavne kvuli urgentnimu nuceni,ale vzrusuji me,takze si v nich obcas zaonanuji.Pokakam se jen v nejvetsi nouzi.Jsem ze stare skoly-davam si bavlnene velke plenky a celoigelitove kalhotky.Potom nemam problem kamkoliv cestovat,na nakupech a na verjnosti.Veci na prebaleni si nosim v tasce,takze se dam na wc do poradku behem par minut.

otík (Pá, 28. 2. 2014 - 19:02)

To se počůráváš, nebo se...Pavel, to je přece jasný, že se tenhle kluk také podelává do plinky, ja taky...

Reklama

Přidat komentář