Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pavel (Po, 7. 4. 2014 - 11:04)

ja tiež ked si viac vypijem...Mas pravdu,kdyz to vecer prezenu s chlastem,tak si na spani musim vzit vic plen a igelitove kalhotky az pod prsa,ikdyz mam v posteli trvale gumove prosteradlo.A vetsinou se probudim pocurany,ale ve spanku se nejde pokadit.Na to musi byt clovek pri vedomi a treba vuli odblokovat sverac,ikdyz za nim ceka velmi ridka prihoda.Ale ta se sama neuvolni.Ano ja se pocuram spise ve dne,kdyz se ozve muj hyperaktivni mocovy mechyr a kdyz mam pokazeny zaludek,tak telo vysle jako varovani serii pachnoucich prdiku a pokud se vcas nedostanu na wc misu,tak se to neda zadrzet a cely prujem skonci v plenkach.No hlavne ostuda se nekona,protoze plenky a gumove kalhotky-spravne nasazene zadrzi tu kasi i jeji vuni,ale takovou nehodu vyresi uz jen sprcha.Parkrat se mi to stalo-osobne nenavidim pokakavani-a byl jsem plenkam vdecny,ze me opravdu zachranily.Podle toho je pocurani na verejnosti nevinna hricka.A nevim,proc se to nekomu tak libi.Vite vsichni sami,jak "voni"opilcovo hovno.Ten smrad je silene strasnej-nikdy vic.A ja se u nekoho posrat po opici v jeho posteli,tak k nemu s tou ostudou dlouho nevkrocim a ten,kdo by totez udelal me,tak ho uz neznam.A nezalezi na plenkach,gumovych prosteradlech-ty 99% lidi v posteli bezne natazene nema.Ale jde o princip,ze se ti nekdo vysral v posteli-nepochopim!A kdyz mas matraci za 8-10 tisic a neco protece-to je potom rajc,ale do minusu.Sehnal jsem si v metrazi nazloutlou igelito-latexovou folii asi 0,17mm,je 2D pruzna,nesusti a nevrze ani za pokojove teploty a pod beznym prosteradlem ji tezko poznate.Neni jako ty nemocnicni z PVC.Sice stala-2x1metr 1000,-korun,ale podle ceny znicene matrace je to za pusinku.Uz jsem po vsech tech zkusenostech paranoidni,proto ji mam ve vsech postelich a s vsevysvetlujicim usmevem ji vkladam i nahodnym navstevam do rozkladajici se sedaci soupravy,pokud u me prespavaji.Prosteradlo vem cert-pocurani,sperma,posevni sekret,menstruacni krev.Ale fekal,to je mazec.Mit vic penez,tak si poridim i kompletni plastikove povleceni a wapku,se kterou ho po navsteve kompletne ostrikam na dvorku.A opet muzu razit heslo:"Host do domu-Buh do domu!"

Martin z Martin (Ne, 6. 4. 2014 - 12:04)

ja tiež ked si viac vypijem alkoholu sa zvyknem pocikať, ešte sa mi nestalo, aby som sa pokakal.

mirek (Ne, 6. 4. 2014 - 10:04)

když jsem před mnesícem spal opilej u kamaráda, stalo se mi, že jsem se ve spánku počúrál takže ted mi oblékl plenku s nepromokavýma kalhotkama, jak mi tenkrát slíbil. Když jsem se ráno probudil nepomočenej, se mi hrozne chtelo a taky kakat, kamarád mne nechtel pustit, jenom mi řekl: máš plinku, udelej to všechno do ní, on mnel plinku taky a již byl počúranej a taky pokakanej, tak jsem to vše do plenky udelal a čúral jsem dvakrát posobe. Bylo to pocitove báječné... vřele to doporučuji delat klukúm s klukama.

matej (Ne, 6. 4. 2014 - 02:04)

mne se to líbí taky, hlavne když jsem počúranej...

Bůh (So, 5. 4. 2014 - 11:04)

KAREL, BUH SERE NA KAZDYHO,...sere na větší hromádky.

honza (So, 5. 4. 2014 - 10:04)

ja jsem si včera před spaním plinku po delší dobe dal, nenosím plinky pořád jenom když dostanu na ne chuť, ale pak si ji pekne užiju. Dal jsem si litr červenýho vína a tabletku na spaní, probudil jsem se před malou chvílí počúranej a pokakanej. Je mne báječne.

marek (Pá, 4. 4. 2014 - 10:04)

Všechny lidi má bůh rád,...KAREL, BUH SERE NA KAZDYHO, HRAJE NA AUTOMATECH A PROSRAL I NEBE...

! (Pá, 4. 4. 2014 - 08:04)

Pacient: "Pane doktore, mám takový problém. Každou noc se poseru a ty hovna si rozmažu po celém těle".
Doktor mu předepíše léky a pozve ho za 14 dní na kontrolu.
Po 14 dnech: "Pane doktore, je to báječné. Každou noc se poseru, ty hovna si rozmažu po celém těle a je mně to úplně jedno".

Karel Lukáš (Pá, 4. 4. 2014 - 07:04)

Uchyle kdyby stím přišlo...Všechny lidi má bůh rád, ať nosejí plenky nebo ne.

vlasta (Čt, 3. 4. 2014 - 11:04)

mne by velice zajímalo, co je na tom zvláštní mít na sobe plinku a zdelovat to okolí, ja ji mívam každou noc a nikomu se tím nechlubím.

jirka (Čt, 3. 4. 2014 - 10:04)

včera se to stalo na co jsem...blahopřeji, ja se do plinek pokakávam bežne...

marek (St, 2. 4. 2014 - 10:04)

včera se to stalo na co jsem se dlouho připravoval, nekdo si múže říct, nevídáno, ale pro mne to byl skutečne veliký zážitek, již od nedele jsem se snažil nejít na velkou a držel jsem to jak jsem mohl, až do včerejšího večera, kdy jsem se poprvé pokakal do plinky. to mne tak vzrušilo, že se mi postavil s ja se pekne udelal a pak počúral, takhle pokakanej jsem byl v tý plince až pokud jsem nešel spát.

Ahoj Marto (St, 2. 4. 2014 - 10:04)

nojo plinky take davam mym...latkovy plinky jim urcite nedavas jen tak.Jaky pouzivas plenkovy kalhotky? Silon s igelitem,nebo s polyuretanem?Nebo jen celoigelitove,polyuretanove ci dokonce latexove?Jaa mam rad pruhledne ze zlutaveho silnejsiho,ale mekkeho igelitu,ktere pri noseni nesusti,netvrdnou a nepraskaji.

marek (Po, 31. 3. 2014 - 07:03)

Ja si nedal plinku druhý den, chodím nahatej...

marta (Po, 31. 3. 2014 - 04:03)

nojo plinky take davam mym synum jednomu celo dene tak i vecerne a druhemu jen na noc prvni je po uraze a skoncil na invalidnim voziku tak je potrebuje neustale myt na sobe pres den ma latkovky a kdyz je ve voziku tak ma jednorazovky a tomu je 14 let....a druhemu je o dva roky vic toje 16 let.....a tomu lekari zjistili detskou vadu nocniho pomocovani a tak mu doporucili nosit plinky....ale nosije jen obcas ale rekne jsi sam...nikdy je nosi i pres den tak i v noci....jak u prvniho ditete tak i druheho jim davam pliny latkove pres den a v noci dostavaji plinky papirove.....ale oba nosi jeste i puncochace.....a s prebalovanim nemam zadne protesty ze nechteji pliny ze s nich uz davno vyrostly.....i manzel je i obcas prebali nikdy u manzela nebyli protesty ze je nebude prebalovat tak velke deti.....a mate nijake skusenosti s prebalovanim tak velkych deti i vy.....cekam na vase odpovedi...

soptik (Po, 31. 3. 2014 - 03:03)

Tak jsem synovi přece jen...a kolik je synovi let ze potrebuje plinky a podobne veci jako mimino.a davas mu pliny latkove ci jednorazovky....a doporucuji ti abys mu davala i puncochace to k tomu patri a ruzne bodycka a bryndacky a apodobne.

karel (Ne, 30. 3. 2014 - 10:03)

Mne se včera stalo, že jsem...přece se nic nestalo, jenom si se pokadil, to se stáva a proto ja mívam plinky stále na sobe, pak mohu spokojene spát, nebo si zajít do hospody s kamarádem a klidne se zlít, že bych se obtežéval pokaždé bežet na wc-ko, to mne ani nenapadne, klidne se nejednou počúram a spokojene si dál užívam..plinky jsou báječné.

jinra (St, 26. 3. 2014 - 15:03)

Mne se včera stalo, že jsem šel s kina a najednou to na mne přišlo a nebylo kam jít a pokadil jsem se do slipu. No a co?

Q (Út, 25. 3. 2014 - 20:03)

mne se dlouho nestalo aby...Ale Marku o tom to prae vsechno je!Proste si plenky nasazujeme preventivne-co kdyby!? A je jasne,ze si je nasadim 99x zbytecne,ale budu je mit na sobe,kdyz se nahodou pocuram,nebo pokadim.Ale budu to mit bez ostudy.Male deti a hodne stari lide o sobe nemohou rozhodovat-to je na jejich osetrovatelich.Ale pokud je clovek dospely,rozumny a ekonomicky aktivni,tak se muze rozhodnout,co zvoli pri nejakem zdravotnim problemu.Ja to resim podobne-spise spim bez plenek ,ale pres den si je vetsinou nasadim.A mam tu zkusenost,ze mi neco rika-vezmi si plenky! A behem dne se shodou nahod stane situace,ze ktere bych bez plinek tezko vyvazl bez ztraty kvetinky.Proste stane se nehoda a stesti preje pripravenym.Je to hruzne zjisteni,ze v x letech uz potrebujeme znovu plenky.Ale to je zivot a jsou na to pomucky.Takze vsem kritikum:Odrikaneho chleba nejvetsi krajic...A nikdy nerikej nikdy...to plati take.Samozrejme,ze si i ja sam davam plenky a gumove kalhotky,prave vetsinou jako prevenci.Myslete si o me jen to nejhorsi,treba se to bude Vam brzo hodit.Ja uz beru latkove plinky a celoigelitove kalhotky jako beznou soucast meho spodniho pradla,ktere mi pomuze pri nenadalych nehodach.A moje pritelkyne jsou velice tolerantni

marek (Út, 25. 3. 2014 - 12:03)

mne se dlouho nestalo aby jsem se přes den počúral nebo pokakal, ale plinky mám na sobe pořád, hlavne v noci když jdu spát.

Reklama

Přidat komentář