Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

mm (Ne, 8. 12. 2013 - 09:12)

Ahoj lidi :-) Mě před...presne na zimu vidim v plienke velku zalohu, lepsi izolant ako slipy na chladnej podlozke a v pripade neovladatelneho pocitu na mocenie niekde v meste netreba akutne hladat zachody.len asi bude treba nosit nahradnu suchu v pripade pomocenia, lebo v zime asi rychlo mokra vychladne.

Petr (Ne, 8. 12. 2013 - 03:12)

Ahoj lidi :-) Mě před nějakou dobou zjistili zánět prostaty. ve 27 letech. A doktor mi poradil pokud ucítím náznak problému nosit alespon na noc plenky. Samozřejmě že ze začátku jsem vzdoroval. Pak jsem to zkusil a mohu otevřeně říct že je to super. Dělám moc náročnou práci na změnu teplot. takže k nachlazením nemám daleko. a bolest která je někde uvnitř vás je šílená a pokud mi má plenka pomoct mi prohřát spodek.. :-) tak není co řešit. takže když je to cítit, a to nemluvim při erekci když to zabolí. což už je před antibiotikama téměř . tak na spaní. a po vášnivém sexu mi sama přítelkyně přinese plenku a já ji na noc bez myšlenkovitě vezmu. ráno se probouzím odpočatý jako mimčo. a jestli se počůrám??? občas ano.. ale tj unavou za staleho vstavaní na wc. akce a reakce. pokud si neodpočnete tak i vykon v práci pokulhává. Takže plenka na noc. je Nejlepším řešením. ale pravda je že si nedovedu představit tam pustit bobana. a to lidem nezavidím kterí maj s tímhle problem.to musí byt na psychiku pořádný záběr. dnes jsou plenky na obrovské urovni. takže v mém případě občasné raní probuzení...? počůrat se do plenky ...tak co od toho jsou. ale vy pak vstanete jako nový člověk. dám sprchu. a je vše v pořádku.

martin (Pá, 8. 11. 2013 - 13:11)

Plienky sú výborná vecička a veľmi užitočná, posudzujem to z vlastnej skúsenosti ked som nútený mať plienku na sebe, musím brať Furon na odvodnenie a vtedy je plienka neodmysliteľná. Mam 30 rokov a bývam často zavodnený...

M (Pá, 8. 11. 2013 - 09:11)

Nesmíš brát ten pocit...jen abys nebyl ty rychlejsi-chytraku!

dan (Po, 4. 11. 2013 - 07:11)

Nesmíš brát ten pocit bezpečí a jistoty tak vážně.
Možná jednou budeš rád,když ti tu plínu někdo přijde vyměnit.

marek (Ne, 3. 11. 2013 - 01:11)

ja taky nosím plinky a...ja taky nosim plinky a je mi 37 nikoho s tim neotravuji tak nevim proc vam to tady nekterym vadi skuz si je vzit na sebe a budes v klidu

martínek (So, 2. 11. 2013 - 15:11)

ja taky nosím plinky a...a k tomu musím mít dudlíčka k plínkám

jiříček (Pá, 1. 11. 2013 - 00:11)

ja taky nosím plinky a práve jsem se pořádne
počúral...

Jarda (Čt, 31. 10. 2013 - 01:10)

ahojky je mi 15 a hledam nejakou slecnu ktera je plínkařka me to uz nebavi byt sam a poslouchat kecy od lidi okolo tak se prosimte ozvi diky.

. (St, 30. 10. 2013 - 00:10)

Ke mne múžeš taky přijet...nechtěl bys dát pokec v budějovicích?

milošek (Út, 29. 10. 2013 - 12:10)

já rád taky nosím plínky okorád mám ochrnutý předek ale už jsem se tim nějak vyrovnal

Otakar (Út, 29. 10. 2013 - 11:10)

Mne se plinky také líbí a nejen to, když jdu ráno do práce, jednu si dám do kufříkú s kalhotkama a dám si ji až jedu domu.

Miko (Po, 28. 10. 2013 - 00:10)

Ke mne múžeš taky přijet do budejíc...

hon (Ne, 27. 10. 2013 - 23:10)

Cus hledám mladsiho kluka do 18 kterymu se taky libi plenky, přebalování, čůrání do nich...A chtěl by to společně zkusit.|Libi se mi taky holky ale ty se na tyhle srandy dost spatne schanej tak bych klido neco podniknul i s klukem. Mne je 21 normalni kluk sem z Prahy volnej byt naky vybaveni taky na to mam. Tak bud muzes ty prijet za mnou nebo ja za tebou jak chces..Tak pisni na [email protected]

Honz (Ne, 27. 10. 2013 - 23:10)

Cus hledám kluka kterymu se taky libi plenky, přebalování, čůrání do nich...honeni a sexik v nich...Chtěl by to společně zkusit.|Libi se mi taky holky ale ty se na tyhle srandy dost spatne schanej tak bych klido neco podniknul i s klukem. Mne je 21 normalni kluk sem z Prahy volnej byt naky vybaveni taky na to mam. Tak bud muzes ty prijet za mnou nebo ja za tebou jak chces.. [email protected]

Jarda (Čt, 24. 10. 2013 - 10:10)

Venku se většinou neděje...venku se deje ledacos, to bys se divil, v plence vím co je a v sobe hledat nemusím nic, jsem svobodný muž, žiju sám a je mi dobře...

dan (Út, 22. 10. 2013 - 12:10)

Venku se většinou neděje nic. Ten problém asi hledej v sobě i v plíně.

Jarda (Út, 22. 10. 2013 - 12:10)

Co je tady na řešení?
Povím vám to scela jednoduše, já si plenkaření pořádne vychutnávam a to hlavne ráno po probuzení, když ješte neotevřu oči a cítim v podbruší tý takové tlaky, co bude dřív, zda se počúram nebo podelám do plinky, nakonec je to obojí současne, pak jdu do kuchyne, dám si u stolu pívo, nekdy si dám taky panáka k snídani a koukam oknem ven co se tam deje a nic na svete mne rorozhází.

ja (Út, 22. 10. 2013 - 08:10)

to nechapu

xx (Út, 22. 10. 2013 - 06:10)

Tak hošani vstávat je půl sedmé. Vyměnit plínu,umýt prdel a jít něco pořádného dělat,aby vás ty roupy přešly.

Reklama

Přidat komentář