Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

zubík (Po, 11. 4. 2016 - 11:04)

souhlasím taky,jen se nauč kubo psát.když bys chtěl na téma plínky pokecat tak napiš na [email protected] rád si popíšu.

kuba (Pá, 8. 4. 2016 - 09:04)

Nevidím na plenách nic...líbíseminosit plenky a vrušujeméto je supe kdy sepočorám.

j (Út, 29. 3. 2016 - 22:03)

Nevidím na plenách nic závadného, nosím je už dost dlouho a nijak mě neomezují

Kluk (St, 17. 2. 2016 - 08:02)

Inkontinence tábor. doma
V...To nejsi sám,mě to bere taky.Ikdyž spíš se jen počůrávám do plenek.S pokakanýma je moc práce.

milošek (So, 28. 12. 2013 - 11:12)

se nikdo nenajde kdo by...tak nos plínky na noc já je taky nosím

Petr (St, 11. 12. 2013 - 22:12)

se nikdo nenajde kdo by odpověděl ??????

Petr (St, 11. 12. 2013 - 22:12)

s Ahoj lidi s já vás chápu. Mám holu která zase chápe mne. Plenky jsou bezva. když jsem nachlazenej což na spodek docela trpím častěji.Tak si nedovedu představit jit do hajan jen tak. sice mi vadí po ránu že hned ze startu co se probudím že nemohu svou holku ojet jako děvku.ale našli jsme řešeni sprchu.a je vše v pohodě. nedávno jsem zkusil když mě bolel můj problém vyjít v plence ven. Jel jsem autem s a šel jsem na koupit a necítil jsem se vůbec dobře. Pořád jsem myslel že to někdo uvidí docela mi to dost flustrovalo. Ale jak řikám na noc plenka k nezaplacení.. (jednorázovka)

Petr (Út, 10. 12. 2013 - 23:12)

Dokázal by ste mi někdo logicky odpovedět, jak by jste se zachovali na to to téma?...............................................Dobrý den p. Doktore.pi.Doktorko mam navás dost zaludnou otázku. je mi 30 let. nedávno mi byl zjištěn problém prostaty. zánět. a zánět močových cest. Dělám velice náročnou práci co se týče psychiky. a hlavně na obrovské výkyvy teplot. jak v zimě tak v létě. Jezdím již pár let mizinárodně s kamionem. tzn. turnusy. Když jsem byl na vyšetření. tak se p. Doktor zeptal na par otázek. a bylo mu vše jasné. I když jsem dostal silná antibiotika. a čípky. a za léčil jsme to. tak stejně se to v průběhu roku ukazuje. stačí jen abych si nedával pozor. a nachladnu jedna dve. četl jsem toho již mnoho. ale bez výsledně.proto vám píši. Jednak se stydím to řešit osobně. Kdy mi to hodně bolí?né pokaždé když se vrátím po turnusu a př. se vrátíte po 3- 4 týdnech domu a má proběhnou první sex. po dlouhé době tak to fakt bolí. když mám erekci tak mi divně zvlhne zadek. v průběhu 2 let jsem se 4x v noci počůral. ale to bych asi odůvodnil velikou unavou za častého vstávání na wc. a když máte dělat bezpečnostní přestávku 9 hodin. a přitom musíte 4-5x vstávat na WC to je strašně vyčerpávajíci. naprosto strašný. a to mám ještě při tom pocit jako že jdu na poslední chvíli na wc a ve zkutečnosti se vyčurám jen malinko. sotva si lehnu tak bych mohl zase. když přijedu domu a chtěl bych si odpočnout tak to nejde. protože začnu běhat. držím si pitný režim 2 litry vody ted v zimě. víc nemohu. a mohu vám klidně říct že mám s toho respekt. špatně vyspalí řidič nebo celkově neodpočatý řidič kamionu 4O tunového auta. to je až nebezpečné. co stím? Když jsem byl na vyšetření tak p.Doktor poradil mimo záznam do karty to řešit nošením plen. na noc. . ze začátku jsem se zdráhal. pak jsem to zkusil a zaznamenal jsem velikou změnu.. pokud jsem z práce doma . za turnus doslova uběhanej vstáváním na wc. tak to ani nevím když spím že jsem se počůral. a když je to relativně v klidu. tak vydržím celou noc nejít na wc. a ráno se probouzím jako nový člověk. ráno teda mam co dělat abych to ze sebe sundal a doběh na wc. . prosím vás poradte mi p. doktore jestli teda mam si koupit balík plen na noc. když budu doma. a řešit to nekonvenčním řešením. a nebo. to přejde samo?což tomu vůbec nevěřím. A muže nošení plen způsobyt třeba neplodnost? nebo nějaké jiné problémi,.? Co stím??? Ale vim jedno na operaci to neni a pri me praci se tomu nelze nejak vyvarovat. děkuji ps: snad jsem vám to popsal srozumitelně. A pritelkyně mi rekla něco o masáži prostaty. Zni to bolestivě. Jaky mate na to nazor. Mam to podstoupit? A mate k tomu nejakou radu?

Petr (Út, 10. 12. 2013 - 23:12)

A jake ty plenky na den?...ale že na tom něco je nosit plenky. že jo . jsem bez. a docela mi ten muj broblem prohaní. nemate nekdo zkusenost se znackou DEPEND?

Ja I. (Po, 9. 12. 2013 - 16:12)

neudržíte moč a...A co je ti vubec do toho ty vosle.Pridas nam na to? Asi leda hovno.Nam je uplne u prdele,co si oblikas a nosis ty-tak vysmaz k sobe do Vidlakova

to (Po, 9. 12. 2013 - 14:12)

neudržíte moč a stolici,že se oblékáte do plen? Kolik vám je? To nedojdete na toaletu? Nebo jste jen švihlí a nevíte co roupama?

Tak (Po, 9. 12. 2013 - 14:12)

kalhotky jedine celoigelitove-"gumove" koupis pres net na tcsb.de,new line mode.de,pripadne ti je usije pani Roubcova v Trebici-Inkontinence v bavlnce.Ja si objednavam ty nemecke kvuli mekkemu a nesustivemu igelitu a protoze si davam latkovky a pres ne musis gumove kalhotky mit urcite.Ale jsou dobra pojistka i pres jednorazovky pres den i do postele.Schvalne to zkus

petr (Po, 9. 12. 2013 - 10:12)

Vubec není třeba nejaký...A jake ty plenky na den? Jakeho vyrobce? A jake ty kalhotky?

marek (Po, 9. 12. 2013 - 09:12)

Vubec není třeba nejaký "blog", je to zbyteční, ja to začal provozovat nejdřív doma, postupne jsem si dal plenku když jsem šel ven v noci a nekdy jsem se počúral pak pokakal, jednou byl u mne kámoš a po oslave se víc zdržel a řelk jsem mu že musím mít přes noc plinku, neřekl nic tak jsem plinku vytáh a nasadil si ji, taky se nadránem počúral a bylo to vyřízený...

Petr (Ne, 8. 12. 2013 - 19:12)

Nač je potřeba odvaha na...no nevim no.mam v sobě nějakej morální blok či co. asi tak bych to popsal.aby to někdo neviděl.a věděl kromě přítelkyně. která mi je oporou. a když viděla film zelená míle tak mě asi začala chápat.že ten problém se ukazuje v zimě víc. než v ostatním ročním období. a hlavně jsem zjistil že je pěknej maglaz ve výběru sortimentu. a ještě k tomu je spousta výrobců. Jaké že jsou dobré na den ? jaké ty kalhotky?

marek (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

ja mám zkušenost s...Nač je potřeba odvaha na nošení plinky přes den, to mme vysvetli přítely. Dám si plinku a gumový kalhotky na to třeba vetší trenky pod kalhoty a jdu ven.

Petr (Ne, 8. 12. 2013 - 14:12)

mal som v oblube molicare...ja mám zkušenost s Molicare super plus. na NOC. zatím jsem max. spokojený. Ted jsem na zkoušku objenal zn. Euron. taky na noc. Zkus se podívat na stránky výrobce a objednej si bez platný vzorek.Prosím tě a ty je používáš i přes den? a Jaké? ja nemam k tomu odvahu.

mm (Ne, 8. 12. 2013 - 11:12)

mal som v oblube molicare extra, modre igelitove na bokoch biela textilia,len ich prestali vyrabat. namiesto nich vraj robia molicare comfort, len su zatial k dostaniu iba v cechach. mate niekto skusenosti?

marek (Ne, 8. 12. 2013 - 10:12)

presne na zimu vidim v...Po všech tech skušenostech se záchodkama ve meste jsem si také pořídil plenky a mohu říct, že jsem udelal dobře, nakonec je jich spousta druhú a je s čeho vybírat, ja mám nejradej lepíci, dobře držej a jsou scela jako spodní prádlo, s kalhotkama i když nekdy šuští, se dobře nosí a také maj výhodu při nekonečných poradách v práci kdy jsem se nejednou počúral a nokto nic netušil... Také si je dávam do postele když jdu spát. Přes víkend plenky přes den nemám, jenom bílé slipy, když je u mne kámoš.

mm (Ne, 8. 12. 2013 - 09:12)

Ahoj lidi :-) Mě před...presne na zimu vidim v plienke velku zalohu, lepsi izolant ako slipy na chladnej podlozke a v pripade neovladatelneho pocitu na mocenie niekde v meste netreba akutne hladat zachody.len asi bude treba nosit nahradnu suchu v pripade pomocenia, lebo v zime asi rychlo mokra vychladne.

Reklama

Přidat komentář