Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Markéta (Po, 22. 12. 2014 - 13:12)

Prodám balíky plenkových kalhotek Tena Slip M pro střední až těžký únik moči - již je nevyužijeme. Zapínají se na boku, nejsou natahovací. V každém balíku je 30 ks. Možno prodat i zvlášť - 200,-/balík. Původní cena balíku 480,-. Kdo má zájem, napište na email [email protected] nebo tel. 605509665

ale (Ne, 21. 12. 2014 - 23:12)

Prodám několik balíků...copak? že by se zadařilo a starej už to zabalil?!?gratulace

Markéta (Ne, 21. 12. 2014 - 22:12)

Prodám několik balíků plenkových kalhotek Tena Slip M pro střední až těžký únik moči - již je nevyužijeme. Zapínají se na boku, nejsou natahovací. V každém balíku je 30 ks. Možno prodat i zvlášť - 200,-/balík. Původní cena balíku 480,-. Kdo má zájem, napište na email [email protected] nebo tel. 605509665

vasek (Ne, 21. 12. 2014 - 22:12)

Cus hledám kluka kterymu se...Pri tahujemi plinky nosit marad prebalovani a krmeni pocha zim J.hradec 31 let ne mam ridicak

Martin01 (Po, 27. 5. 2013 - 15:05)

Co já bych zase za to dal je nenosit..:D :( Zvláště teď v 17cti kdy mě kamarádi tahají na různé akce kde se pije..To si ani vypít nemůžu protože vypiju 3 pulky a půl litra už mám v plenkách. Už aby mi ti doktoři něco vymmyslely.

Karel Lukáš (So, 20. 12. 2014 - 20:12)

Tohle je diskuze pro úchyly...Pokud se někomu líbí nosit plínky, tak ať si je nosí.
Ono se to kolikrát i hodí když to opravdu nevydržíš.

Karel Lukáš (Ne, 26. 5. 2013 - 21:05)

Od 15ti let jsem skusil nosit...To věřím Luboši.

Luboš (Ne, 26. 5. 2013 - 17:05)

Zdravím všechny plenkaře...Od 15ti let jsem skusil nosit plenky a tak se mě to zalíbilo že je nosím neuistále a to je mi už 53roků a jsem na plenky fixovanej a jsem rád že je nosím i když nejsem inkotinenční prostě jsem rád když je mám na sobě a mohu se vymočit bez problémů do plenhek a jsem taky rád že nemusím používat veřejné zácxhodky a mohu použít moje plenky které nosím. Zjistil jsem že bych nemohl poiužít veřejuné wc a tak radči mám plenky a je to bgez problémů.

Karel Lukáš (Ne, 26. 5. 2013 - 11:05)

Zdravím všechny plenkaře včetně Mariana.

Martin01 (So, 25. 5. 2013 - 17:05)

Docela me to zaraži ,jaci zajímaví lide jsou. Je mi 17 let á bohužel plenky nosit musím od narození kvůli poruše sveracu takže mám inkontinenci. Já kdybych mohl mit možnost je nenosit tak jsem nejšťastnější člověk protože žít s tím je nekdy utrpení ale zvykl jsem si. Ale jelikož mam taky i jiný fetish o kterém s nikým nemluvim tak vám to neberu. Ale dávejte pozor aby vám to nezůstalo a nemeli byste sverace v prd... jak já

Eva (Ne, 14. 12. 2014 - 00:12)

Zdravím mmx23s. To je...tomu nevěřím,že se párkrát počůráš a dostaneš pleny na předpis.Vůbec nevíš jak inkontinence funguje,protože by jsi nemohl plácat takový nesmysly.Mohou ti předepsat pleny okamžitě, ale oficiálně máš nárok až po urodynamickém vyšetření a tam nejde nic předstírat.

Inkontinentní (St, 10. 12. 2014 - 21:12)

Zdravim mam 15 a chodim na...Zdravím mmx23s. To je jednoduché. Několikrát dojdi domů počuraný, třeba se počurej někde před domem a řekni že jsi to nedokázal udržet. Přesně tak se to stávalo z ničeho nic i mě ve 22 letech. Akorát, že já se začal počurávat nechtěně. Pak tě nejspíš pošlou k lékaři na vyšetření, mně nic nenašli, a pak budeš i dostávat plinky zadarmo na předpis. Stydět se za to nemusíš pokud budeš tvrdit, že za to nemúžeš. Nikdo nezjistí že to děláš úmyslně. Když tě to přestane bavit řekneš, že už to přešlo samo. O mě už to ví kde kdo, že nosím plinky a nikdo se mně nesměje. Pokud by se někdo takový našel sám bych si o něm myslel, že je cáklý, že se může někdo někomu za takovou věc smát. Jakmile překonáš ten stud věř mi, že tě časem přejde a budeš si užívat svých plineček dle libosti. OK?

Péťa (Po, 1. 12. 2014 - 23:12)

Neznám nic lepšího než si vzít plenku. Pvc pyžámko. Dudlika a jít spinkat. A pořádně se počurat hezky v tom polospánku a hezky se otočit na bok a spinkat dál. Jenže 26.11. Přišla moje nová zkušenost byl velmi rychle prinucen jit do velkého nákup. Centra bylo tam snad 10 000. Lidi a ja měl na sobě noční jednorázovou plenku a kalhotky. Byl jsem celý nervozní. S toho. Nez do te doby když jsem se jen pozastavil a maximálně jsem se počural. Byl jsem totalně šťastný že jsem měl plenku. A věřte mi nebo ne ale v tu chvíli mi bylo vážně všechno jedno jestli někdo vidí že mam plenku. Jsem totalně fascinován do
........ADULT BABY. .... tohle si musím koupit.
http://adult-baby-shop.eu/popup_image_e ... D=901&id=4

Hledam přítelkyni nebo pritele.
Pojď te si hrát.
[email protected]

vasek (Pá, 28. 11. 2014 - 15:11)

Proč se na těchto...Mam taky plinky rad je nosim nanoc ozvyse
A sedem se

mmx23s (Pá, 21. 11. 2014 - 16:11)

Zdravim mam 15 a chodim na strednu strasne sa mi lubia plienky ale hambim sa ich nosit pred rodicmi a pred spoluziakmi nevedeli by ste mi niak poradit ako ich zacat nosit aby o tom nikto nevedel? A aj ako si ich kupit?
Prosim poradte dik.

Jaroslav (Ne, 16. 11. 2014 - 10:11)

Téhle diskuzi nerozumím,...Pane Aloisi,me sverace mocaku'zacaly selhavat uz v sedesatl.Pul roku jsem se velmi trapil,vecne mokrej...Moje manzelka se uz na to nemohla divat a tak jsem k narozeninam dostal takovy objemny darek.Po rozbaleni jsem objevil jednorazove plenk.kalhotky.Byl jsem docela rozpacitej,nerad,ale preci jsem si je vyzkousel...Dneska je nosim ctyri roky,naucil jsem se je pouzivat a ziju docela spokojene.Jsem dneska manzelce docela vdecny,zeto takhle vvyresila.

pan Alois Souke (So, 15. 11. 2014 - 13:11)

Téhle diskuzi nerozumím, plíny nosím už třetím rokem /od mých 80 let/, skoro jsem je dostal přímo k mým 80. narozeninám, to tehdy mi začal haprovat svěrač a nemohu říci, že mě nošení plen baví. Jste blbci blbci blbci vy mladá omladino, ďáblovo sémě!

Zdeněk Tichý (St, 12. 11. 2014 - 11:11)

Dobrý den taky moc rád nosím plíny a igelitové kalhotky . Moc rád se i zabalím do igelitové pleny a vemusi dámské kalhotky občas i rád si ho vyhoním do igelitovích kalhotek nebo do igelitové plíny. Kalhotky a igelitovou plínu mám nasobě celí den a noc moc mě to vzrušuje. [email protected] tel:606126092

Ja (Út, 11. 11. 2014 - 14:11)

si taky davam plenky a gumove kalhotky. Chrani me pred nasledky pocurani, ale i pokakani,hlavne zadrzi zapach. No a mam je rad na sobe, protoze me i vzrusuji a obcas pres ten mekky igelit plenkovych kalhotek onanuju. Holkam to nevadi, jen jsem zvedav na ty kecy,az se po nekolika rocich v nich uvolim navstivit sveho obvodaka.

Jirik (Po, 10. 11. 2014 - 15:11)

Nosim plenky,protoze jsem se...Já spím v jednorázový plence protože mám někdy ráno mokro. A když mě to vzbudí, tak to do ní pustím a spím dál. Stejně se každý ráno koupu.

Reklama

Přidat komentář