Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Katolík (So, 16. 5. 2015 - 12:05)

Typické ubohé čecháčské předsudky bez pádného argumentu. Ničeho jsi nedosáhl v životě. To je jako, když dokončí vysokou školu s úspěchem, dřel do úmoru, i přes to mému kamarádovi, který za pět let v práci něčeho dosáhl. Zkus se na věci dívat jinak.

?? (Čt, 14. 5. 2015 - 21:05)

Díky Lukáši. Velice si...????????

Katolík (Po, 11. 5. 2015 - 16:05)

Díky Lukáši. Velice si vážím lidí, co si na nic nehrají. Podle očí a výrazu poznám, kdy je člověkovi špatně a potřebují přirozenou péči. Ale bojí se toho říct, protože ví, jaké jsou v současnosti předsudky. Má to podmínku, že nikdo nikomu nesmí vnucovat tuto věc. Pouze jen navrhnout. Nic víc.

Robert (Čt, 7. 5. 2015 - 22:05)

Mne se pleny líbí je to...Čau Irčo.
Velmi zajímavé. Nosíš plínky, zkusila jsi se do nich někdy počůrat, nebo dokonce pokadit?

Martin (Čt, 7. 5. 2015 - 12:05)

Mne se pleny líbí je to...Ahoj, tomu musím smát Ireno já zadek a ty předek samožřejmne i ten předek ochrání pleny jaké dálky vyjíždíš s plenama na kole?

Irena (Čt, 7. 5. 2015 - 07:05)

Mne se pleny líbí je to velice příjemné beru si je i na kolo moc super tlumí nárazy na předek

Karel Lukáš (So, 2. 5. 2015 - 23:05)

V bibli je psáno, že kdo...Tak tohle je krásně řečeno. Já vím o čem mluvíš. Jsem totiž také věřící.

Luboš (Ne, 26. 4. 2015 - 10:04)

Plenky jsou super a rád je nosím ale i gumové kalhotky a už si nedovedu bez nich představit můj život,a nemusím se obávat těch špinavých veřejných záchodků.

Katolík (Út, 21. 4. 2015 - 19:04)

V bibli je psáno, že kdo duši dětskou má, vstupuje do božího království. Jeden člověk v nemocnici byl v posmrtném životě, seděl na klíně Ježíše. Teď je psáno v knize, nevzpomenu si na název. Kdo je dítětem, vstupuje do božího království. Každý z nás má nějaké chyby. Každý z nás má svá komnata. Ježíš miluje i ty, co ho nepoznali. Nevěřící, kteří rozumně uvažují, je jim přána světla nebeská. To platí i pro ty, co mají zálibu v plínkách. Kdo má náražky, tak do mně. :)

Petr (Út, 10. 3. 2015 - 09:03)

Ahoj Plenky jsou super A k tomu ještě tohle. já rád nosim euron super plus L. A nebo attends sctive
A na závěr
http://www.ltx.cz/adult-baby-1/pvc-detsky-overal-pansky.html

http://www.ltx.cz/adult-baby-1/pvc-plenkove-kalhotky.html

Hledám holku. cyberlisnatron@seznam. Cz

plenka305 (Ne, 8. 3. 2015 - 20:03)

já vám ty plenky...Napiš mi [email protected]

plenka (Ne, 8. 3. 2015 - 20:03)

Ahoj mě je 16 let a já je...Ahoj mohl by jsi mi prosím napsat ([email protected] ) ? Chci se na něco zeptat díky :)

Jakub Branda (Út, 3. 3. 2015 - 15:03)

já rád nosím plenky prosím chci si otom svámi povídat napište mi na facebook Jakub Batista Bomb

petr (Út, 3. 3. 2015 - 15:03)

Ahoj mě je 16 let a já je ale musím nosit protože mám problém se svěračema a jsem ochrnutý trošíčku takže jsem na vozíku a plenky musím nosit

A (Pá, 20. 2. 2015 - 16:02)

Kdo nezazil, nepochopi.

paraplegikmarek (Po, 24. 6. 2013 - 10:06)

Ať si každý dělá co chce...Ahoj Tome,nelze ti odepsat email na tebou uvedenou emailovou adresu.Škoda,mrzí i to.Marek

Ráda nosím plenky....Moniko napiš mi, třeba si spolu popovídáme, ale stydět se za to nemusíš

sanyxx (Pá, 6. 2. 2015 - 15:02)

nošení plenek je, když má člověk nějakou úchylku

GE710 (Pá, 6. 2. 2015 - 12:02)

co jsem lezes pp tady to je...Naprosto souhlasím s PP. Kdybys nosil pleny po úrazu, nebo nemoci, tak se tady nebudeš vypisovat s detaily přebalování a podobně. Nebo ještě psát o pubertálních dětech v plenách, to už je naprostá úchylnost.

Jana (Pá, 6. 2. 2015 - 10:02)

Vam se libi nosit plinky, mne zas se libi mit detskou bavlnenou cepici s ouskama nebo s obrazkem.

Reklama

Přidat komentář