Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pepa (St, 19. 9. 2012 - 11:09)

časem se to zlepší,...Já se s toho nechci dostat, mne se plinky líbí, před spaním mi táta pít nedá, skontroluje jestli sem na plenku a gaťata nezapomnel, ješte trochu pokecáme, potlapka mne po zadečku a jde do svýho pokoje.

Karel Lukáš (St, 19. 9. 2012 - 10:09)

Karel, podám na tebe testní...Milí hochu
Tím sem tě nechtěl navádět aby si opravdu alkohol pančoval.
Mě se nelíbí když na otravu tímto sráčem někdo umře.
Věř mi že kdybych toho kdo to dělá chytl tak bych ho nechal zavřít až by zčernal.
Jen sem ti chtěl tímhle říct abyses do plenkařů nenavážel.
Promiň že sem se blbě ale opravdu blbě vyjádřil.
Opravdu moc se omlouvám.
Už si dám příště pozor aby to nevypadalo jako navádění.

Pepa (St, 19. 9. 2012 - 07:09)

Komu se líbí plenky, zajdete si na ABDL.CZ, tam je plenkařú až jeje, mne se plenky líbí taky hodne dlouho a nevedel sem jak je od táty dostat a nejak mu to povedet se mi nevidelo, tak sem se začal počurávat, táta mi domlouval, zašli sme i lékaři a ten mu řekl, že se to nekdy muže stát po stráte blízké osoby, i když je klukovi 16 let, naši se rozvedli a mne soud dal tátovi a noční pomočováni vyřeší klidne plínkami a podložkou na postel.
Táta mi řekl, že mne pro nejaký počúrávaní nevyhodí na ulici.

jirko (Út, 18. 9. 2012 - 08:09)

Mám přítele v Bratislave a ten plenky nosí bežne doma i venku a mne se to líbí, když jsem u nej, taky je nosím protože v naši vsi kdyby to kluci vedeli, byl by problém. Stejne uvažuji odstehovat se do Plzne.

marian (Út, 18. 9. 2012 - 08:09)

šetří to čas, ale...peniaze boli a budú, ale ten pocit s prechlastaného večera a ráno, ked˘ sever hľadám na juhu, v ústach saharská púšť a s ťažkou námahou sa dostať do chladničky pre pivo nastáva diléma, čo skôr, wc alebo... vtedy je plienka s gumovými nohavičkami k nezaplateniu, ale pivo z rúk nepustím!!!

pro marian (Po, 17. 9. 2012 - 16:09)

šetří to čas, ale nešetří to s penězi :D

marian (Po, 17. 9. 2012 - 16:09)

ak práve niesom doma nahý, tak plienku mám na sebe s gumovými nohavičkami, je to veľmi príjemné a šetrí to čas v noci stávaním na wcko

Lád˘o (Po, 17. 9. 2012 - 15:09)

Pavle co máš delat, máš tři možnosti,
1. už se víc nepodeláš do kalhot
2. zájdeš s bráchou k lékaři psychiatrovi
3. nebo budeš nosit plenky
a když nekde studuješ, veř, že máš plinky si nekto všimne.
Musíš se rozhodnou sám jak to budeš řešit, protože příde chvíle kdy se podeláš i přes den a nebudeš o tom vedet... co pak udeláš?
(kruci, neumim dát ečko s hačkem)

Pavel Třeska (Po, 17. 9. 2012 - 08:09)

Nevím co se semnou deje, sme tři sourozenci na bydlíme společne v rodinnem velikým dome na chomutovsku, se segrou sme dvojčata 22 let a brácha má 27, je ženat, ja svobodný, ségra vdaná, všichni mají své rodiny, ale to nic, jde o to, že ja sem se již po třetí noc nekdy nadránem podelal a nevím o tom jak se to stalo, nikdo se mi pro to neposmíva, jen mne posílají k lékaři a ja se strašne stydím, budou mi dávat plinky prí též přes den. Co mám delat, brácha mi našel tuhle stránku.

... (Ne, 16. 9. 2012 - 12:09)

burčiak už je v čudu, to bol jedine rampáš a od toho sa poserie aj náš pán farár, nedávno prerušil omšu a utekal na wc, nedobehol...

Lacík (Ne, 16. 9. 2012 - 08:09)

Včera sme sa s bratom vybrali na trh, Vlasta, bratova žena nás vyhnala, vraj nech sme trocha užitočný a kúpime poriadnu sliepku na polievku a zeleninu. Samozrejme sme sa najskôr zastavili pri stánku s burčiakom a nezostaneme pri jednom poháriku, to dá rozum a rozumu sme teda veľa nemali, ako sme sa dostali domov, neviem, zobudil som sa v plienke, "našťastie" že ich mám, švagrina jačí ako Viktorka u splavu za dajakú ošklbanú vranu čo sme priniesli a ja som sa práve teraz pri PC pokakal zasa. Sialene ma bolí hlava a brucho.

35 ročný (So, 15. 9. 2012 - 13:09)

Nedávno som sa zastavil u nás v súkromnej saune s celoročnou prevádzkou a stretol som "starého" kámoša a dohodli sme sa, že sa zídeme po všetkých tých procedúrach pri bare. Celkom dobre sme sa zabávali, ani sme sa nenazdali ako čas pokročil a do šatni sme išli spoločne, náhoda je blbec, skrinky sme mali vedľa seba, o tri skrinky dalej sa obliekali ešte dvaja mladučkí chalani, tak asi osemnásťroční, no to nie je podstatné, ked˘ som si všimol ako si kamarát na seba dal plienku a gumové nohavičky, trochu ma to prekvapilo, ale zachoval som "chladnú hlavu"(totiž, ja tiež nosím plienky, ale iba doma) napokon nič sa nedeje. Vonku sme si vymenili t.č. a každy sme išli svojou cestou. O pár dni mi zavolal a pozval ma k sebe, nenamietal som, nebol dôvod. Kedže som o jeho plienkovej záľube vedel, dal som si plienku aj ja a jednu som mal na prípadnú výmenu. Obaja sme sa bavili, popíjali červené víno, ktorého bolo viac než dosť, ked˘ D. privrel oči a bolo mi jasné, že sa práve pocikal, ja som na moje nemusel čakať dlho, pocikal som sa tiež, čo ma vzrušilo. O tom, čo sme práve obaja urobili, nepadlo ani slovo.
Po chvíli sme si spoločne plienky vymenili za suché a ja som sa vybral domov, bola príjemná noc, na okolí nikoho a než som otvoril domovný vchod, plienka bola nielen mokrá ale aj poriadne "naložená".
S D. sa stretávam častejšie.

ivan (So, 15. 9. 2012 - 12:09)

pekne ma plienková téma navodila, rád by som to s plienkou skúsil.

Martin (So, 15. 9. 2012 - 08:09)

Mne se líbi kluci v plenkách, muj soused (35) se umí pekne namazat, nekdy ho z hospody odvedu domu a on míva plenku u postele připravenou protože když je nalitej se počurává, když není schopen si plinku navléci sám, tak mu do ní pomúžú a taky mu obléknu nepromokavý kalhotky, nekdy u nej také přespím kdyby mne potřeboval.

hoch (Pá, 14. 9. 2012 - 19:09)

Milý hochu
Je vidět že ty...Karel, podám na tebe testní oznámení za nabádaní jiné osoby na trestní činnost, urážku nad cti za "líbí se mi umíraní lidi na metylalkohol" a budu od tebe žádat nemajetkovou ujmu a vubec se netrápím tím, že seš nevidomí...
Budeš platiť až se s toho posereš a to pak plínky potřebovat budeš a to hodne!!!

Karel Lukáš (Pá, 14. 9. 2012 - 09:09)

CO SEM TREPES METYLALKOHOL TY...Milý hochu
Je vidět že ty si pro to aby lidi umírali na otravu metyl alkoholem.
Na nošení plenek není nic špatného narozdíl od tohohle sráče.
úchil seš leda tak ty když se ti líbí že lidi umírají na metyl alkohol.
Sou prostě i lidi kteří nosí pleny a ty se chovají narozdíl od vás zakomplexovanců normálně.
A já se těchto lidí budu zastávat.
A víš co, jdi pančuj alkohol zavřou tě a bude od tebe klid.

Karel Lukáš (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

neškodná určitě, o...Tak si přečti celé toto fórum od začátku.

jo (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

No a co, tak nosejí...neškodná určitě, o líbivosti si nedělej iluze

Karel Lukáš (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

jsou a nijak se tim netajej....No a co, tak nosejí plenky.
Opravdu je to neškodné narozdíl od metyl alkoholu.
Vemte si kolik lidí umřelo na otravu tímto sráčem.
Tak vidíte že nošení plenek je narozdíl od toho neškodná a navíc líbivá věc.

jo (Čt, 13. 9. 2012 - 21:09)

tu sú iba samí uchyláci......jsou a nijak se tim netajej. je to úchylka smrdutá, ale neškodná

Reklama

Přidat komentář