Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Ludva - Blava 5 (Po, 8. 10. 2012 - 08:10)

Ked som mal 19 rokov, na jednom žúre sme si spravili chalanskú jazdu a niekto objavil jednorázové plienky, tak som jednu vyskúšal, ten pocit bol veľmi príjemný a v noci po vypití toľkého množstva alkoholu, ten slastný pocit mokrosti v plienke... začal som si plienky v ZP tajne kupovať.

Martin (Ne, 7. 10. 2012 - 08:10)

Ja zapínacie plienky a pvc nohavičky nosím stále a mám 22 rokov, bývam s rodičmi a nemajú s tým problém...

marian (Po, 1. 10. 2012 - 08:10)

Podívejte se třeba na...Petr, s tým nič neurobíš a nebyť oponentúry, predstav si, aký by bol život nudný a nezaujímavý. To by sme nerobili nič iné, len sa objímali, bozkávali, nebola by zloba a závisť na svete, TO BY BOLA NUDA !!!

Petr (Ne, 30. 9. 2012 - 22:09)

Podívejte se třeba na tohle: http://www.novinky.cz/koktejl/280091-seznamte-se-s-divkou-ktera-ze-sebe-vytvorila-zijici-kreslenou-postavicku.html

Nebo se na ulici rozhlédněte kolem sebe na různé extravaganty. Nevím co je pak na plínkách které někdo nosí doma nebo pod oblečením divného.

Nebo zdejší diskuse o pánských tangách. Každého věc. Nikoho v okolí tím člověk neobtěžuje ani neomezuje, tak co?

. (Ne, 30. 9. 2012 - 08:09)

Nevím, proč sem lezou diskutovat ti, kterým to vadí, měli by se podívat na sebe a pak kritizovat nebo odsuzovat druhé. Radši se budu koukat na plíny, než na ožralu nebo smradlavého bezdomovce. Ty bere každý jako samozřejmost, ale když má někdo plíny, tak je snad horší než ožralé a smradlavé prase válející se ve svých výkalech?

marian (St, 26. 9. 2012 - 20:09)

Někdo se nechá přebalovat...OPRAVA NIE JE NUTNA !

Karel Lukáš (St, 26. 9. 2012 - 19:09)

Někdo se nechá přebalovat a někdo se přebaluje sám.
Pokud sou ab tak sou úplně jako miminka.
Pokud sou dl tak se jim líbí jenom plenky a přebalují se sami.
Doufám že sem to napsal dobře.
Kdyžtak mě prosím opravte.

Karel Lukáš (St, 26. 9. 2012 - 18:09)

NIELENZE SA MI PACI NOSIT...A jaké používáš plenky, látkové nebo jednorázové?
Pokud jednorázové tak jaké, zalepovací nebo natahovací?

Luboš. (St, 26. 9. 2012 - 16:09)

NIELENZE SA MI PACI NOSIT PLIENKY, ALE TIEZ ICH POUZIVAM NA CO SU URCENE.

omega (St, 26. 9. 2012 - 11:09)

Taky se mi líbí nosit...sakra ty máš fantazii alfo.

Ládo (St, 26. 9. 2012 - 10:09)

JA RAD ONANUJI KDYZ SEM V...to se mi líbí....

jirka (Ne, 23. 9. 2012 - 13:09)

JA RAD ONANUJI KDYZ SEM V SLIPECH POCURANEJ.

alfa (Čt, 20. 9. 2012 - 13:09)

Taky se mi líbí nosit plínečky,ale můj motiv je spíše sexuální. Nejlépe se mi je nosí hezky upnuté. Nejsou třeba plenkové kalhotky,stačí obyčejné pánské slípy,možná o číslo menší. Jednu plínečku zmačkanou,nebo složenou,si dám na penis přes hlavičku a druhou větší a složenou to překryji. Přes to obléknu pevné slípy a pak trenýrky nebo boxerky,a normální kraťasy,nebo rifle,podle počasí. Složitější je to poněkud s vyčuráním,po kterém musím zase penis uložit jako na začátku. Ale to se poddá. Protože musím někdy být v situacích,kdy by plínečkami vzdutý rozkrok vzbudil podivné pohledy,mám jedny slípy na bocích rozstřižené a mám tam knoflíky. Takto můžu plínky rychle odepnout a když jsem zase v soukromí,zase je rychle nasadit a zapnout,aniž bych se musel dole kompletně svlékat. Na noc,nemám-li "po ruce" některou přítelkyni,beru plínečky ve slípech. Každý muž zná nadržení,kdy nemůže usnout a dlouho se převaluje. Toho se vyvaruji tím,že se do plínky uvolním a pak hned usnu. Všecky spermie se vsáknou a na prostěradle po mě nezůstanou trapné a nepříjemné skvrny,jak to bývá po mokrém snu,nebo masturbaci do obyčejného kapesníčku,ze kterého to proteče a ušpiní mě to.V noci pak spím klidně a beze strachu,že se probudím ulepený na mokrém prostěradle.Pokud mám v noci mokrý sen nebo na mě příjde touha po uvolnění znovu,je plínečka ve slípech k dispozici ihned. Používám běžné prací bavlněné,které jsou příjemné a dobře sají,takže se ráno probouzím téměř v suchu a po umytí je stačí vyměnit. Jsem-li delší obu bez nějaké ženy a během dne se vzruším,jsou plínečky ideální možností,abych se do nich rychle a diskrétně uvolnil a uklidnil se.

Bába (Čt, 20. 9. 2012 - 10:09)

Ke stáří to nějak...Já jsem hluhá halo.

Bába (Čt, 20. 9. 2012 - 10:09)

My duchodci jsme natom ješte huře ble.

Ludvík (Čt, 20. 9. 2012 - 10:09)

Jo lidičky, to je hezké být v plence, já je taky nosím ale před týdnem sem šel s kamarádem brzo ráno ze svadby domu a přišla ne mne težká chvílka a v domneni že mám plinku, sem pustil do kalhot peknou nadílku, vožralá hlavo, až pak sem si uvedomil, co se stalo.
Plenka je krásná vec, šťestí si za ni nekoupíš...

mm (Čt, 20. 9. 2012 - 09:09)

ano nosit plínky to jo ale...to je asi individualne,ked chcu nosit plienky a maju na to peniaze,nikoho tym neobmedzuju,tak nech ich pouzivaju.

Dáša (St, 19. 9. 2012 - 21:09)

ano nosit plínky to jo ale pouze do tří až čtyř let, jinak to leze moc do peněz, mohli by jste si pak koupit něco lepšího.co by vám udělalo větší radost, nemám pravdu?

jirinka (St, 19. 9. 2012 - 19:09)

jste cvoci? to není normální, aby skoro dospělý kluci, toužili nosit plínu, no myslím,že svět spěje k zániku, protože a jestli už nezačala,se blíží doba...kdy se překračují hranic e toho co je správné avhodné a co ne...Matky zabíjí své děti, ...války,...,Mějte nějaké záliby,chodte někam,ale nechodtě vplínách,nebo si budou myslet, že nejste normální,....

matúš (St, 19. 9. 2012 - 14:09)

Pustil som sa do čítania príspevkov aj poriadne starších a na niektorých som sa pobavil a niektoré ma pekne vzrušili, nevedel som, že nosenie plienok môže vyvolať doslova erekciu, ale bolo to veľmi príjemné, je mi sedemnásť a tiež by som to v (do) plienke chcel skúsiť.

Reklama

Přidat komentář