Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Petruška (Pá, 4. 6. 2010 - 22:06)

Pokud se ti líbí, tak se ti líbí. Ber to tak, pokud se ti líbí. Svou osobnost nezměníš. Takové lidi si zamilovávám. ;o)))

Petr (St, 2. 6. 2010 - 21:06)

Konečně po dlouhé době kvalitní názor.

Hana Kropáčková (Po, 31. 5. 2010 - 20:05)

U mně byli klienti na psychologické poradně s tímto problémem. Takže byli upřímní osobně. Červenali se nad každou větou a pravdou. Myslím si, že je to běžné. Vůbec k tomu nemám žádné námitky a odpor. Nic mě nepřekvapuje, takže je to celkem jedno. Má to jednu velkou zásadu - být přirozeným člověkem, ať se jedná o jakoukoliv povahu.

prd (Ne, 30. 5. 2010 - 13:05)

Mne je 50 a tiez rad nosim...ja

Hons (So, 29. 5. 2010 - 22:05)

Mně to téže přišlo..... Už od čtyř let. A nestydím se za to, ani nemaskuji. ;)

Radek (So, 29. 5. 2010 - 17:05)

janka18
Ahoj janka18, nechtěla by sis o tom napsat - velice rád bych se něco dověděl a třeba i prozradil ;-)
kdyžtak napiš na: [email protected]
těším se ahoj R.

wettron (Pá, 28. 5. 2010 - 22:05)

prechadzka nikdy nie je zla. maly vylet do prirody. Spoji sa prijemne z uzitocnym. Nieco spravit pre zdravie :)

martino (Čt, 27. 5. 2010 - 20:05)

Ahoj.Neviem,preco sa tu...ja je nosím proten nádhernej pocit uklidnujíci několik klasickejch plenek apodto čtyřy osušky plenkové aj mne to vzrušuje jeto docela balik plenek nejlepší je vyjít někam mimo lidi

wettron (Pá, 21. 5. 2010 - 19:05)

janka18, ak chces kludne, mozeme pokecat. moj mail je [email protected]
Plienky na dievcatach sa mi pacia a mam aj nejake osobne skusenosti. Kludne by som ti napisal aj sem ale mam uz zlu skusenost s tym, ze niekto sem pisal hluposti v mojom mene. takze radsej mailom.

honza (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

Chtěla bych vidět...www.abdl.com

Euron (Čt, 20. 5. 2010 - 09:05)

janka18: používám pro dospělé jednorázové značky Molicare. Nezapomeň, že už je mi 20 let a jsem chlap, takže trochu jsem větší. Látkové není kde sušit a když jsou mokré, tak jsou nepříjemné.

Jana ze Znojma (St, 19. 5. 2010 - 22:05)

Ráda bych se věnovala, ale na dva roky budu v Anglii, nevím, zda budu mít připojení k internetu. Zítra odlétám. Mějte se hezky.

janka18 (Út, 18. 5. 2010 - 21:05)

euron, a ake plienky pouzivas? Latkove, alebo jednorazove? Jednorazove original babetkovske, alebo tie pre dospelych? Ja vyhradne babetkovske, hoci su male, ale latkove to doplnia :))))

Euron (Út, 18. 5. 2010 - 20:05)

Jani ze Znojma vítáme tě mezi nás.

Euron (Út, 18. 5. 2010 - 20:05)

janka18: u mě fantazie žádné okolo toho nejsou. Mám to jen na relax a jde jen o pocit toho měkoučkého, heboučkého a teploučkého. Takže jen příjemný pocit pro uvolnění a zbavení se stresu. Nic víc za tím není.

Jana ze Znojma (Út, 18. 5. 2010 - 19:05)

Došlo to tak po půlnoci. Měli jsme párty narozenin, tak jsme byli opilí. Nasedli jsme do auta, po nějaké době jsme málem narazili do kamiónu, tak zabočil smykem doprava, auto se převrátilo. Všichni jsme přežili zázrakem. Probudila jsem se až v nemocnici. Tam to začalo. Nemohla jsem se hýbat, několikrát jsem počůrala nemocniční lůžko. Poté sestra přišla, a říkala, že nezbývá nic jiného, než mi dát plínky. Odporovala jsem, že jsem na to dost velká. Jak mě přebalila, nečekaně jsem pocítila nějakou zvláštní intimnost, tak jsem si na to zvykla. Tak jste sázku vyhráli vy.

janka18 (Út, 18. 5. 2010 - 17:05)

eurone, chcela by som sa spytat, ako to robis ty, ako to funguje u teba s plienkami a fantaziou okolo toho, ak mozem. cmuk

Euron (Út, 18. 5. 2010 - 17:05)

Přesně jak píšeš. Výborně to funguje proti stresu a je to lepší než drogy.
Ještě pamatuji Janu, jak se tu do nás obouvala, a vida, došlo i na ni. Každý kdo si to nevyzkoušel to odsuzuje, ale málokdo jako ty přizná, že se při tom výborně zrelaxuje.

janka18 (Út, 18. 5. 2010 - 17:05)

Ahoj.Neviem,preco sa tu pozastavujete na tom, ci je to normalne, alebo nie je. Odsudzovat, alebo posudzovat je dnes asi velmi popularne. U nas v Bratislave ma byt pochod gayov a lesbiciek a uz bola demonstracia proti tomu. Ak je niekto trochu iny, uz je problem. Ak ma niekto nove auto a ten druhy nie, uz je problem. Ak ma niekto zalubu v tom, tak v tom by tiez nemal byt problem. Ja nechcem obhajovat ani jednych, ani druhych. Uplne chapem, ze niekto to nepochopi a ma na to iny nazor, ale preco si hned nadavat do neviem coho? Akceptujme aj jednych aj druhych. Ja za seba hovorim, ze tiez patrim k tej skupine, ktora nosi plienky a paci sa mi to. Osobne je to pre mna nieco ako "relax". Byvam v babkinom dome sama pri Bratislave a ak pridem zo skoly, tak si dam jednu jednorazovu plienku /najvacsie balenie pre deti je 11-25 kg/, na to 3 latkove balenie nasiroko a navrch tzv. ortopedicke nohavicky. A tak som az do rana. Pri dome je zahrada, takze sukromie a kamoska ked dojde, prijde jej to mile a nema vobec nic proti tomu. Uplne normalne fungujeme. A co ma na tom laka? Uplny pohoda a vratenie sa do "bezproblemoveho" babatkovskeho obdobia, ked som nemala ziadne povinnosti. Pre mna je to odburanie stresu. A je mi uplne jedno, ci to niekto pochopi, alebo nie. Tak ako je to v tejto diskusii. Skor by som chcela vediet vas nazor, ako to funguje u vas, a ako to prezivate a podobne. Takze budme k sebe toleranti a berme druhych, taky aky su. Koniec koncov, je to lepsie ako drogovat, ci znasilnovat po veceroch v parkoch. Alebo nie? :))))

xy (Út, 18. 5. 2010 - 13:05)

pro xy: ty jsi blbec. Proč...To jsem nevěděl že sem smí jen kývalové, a jiný názor že sem nesmí.
Jako blbec ti připadat musím když se nepomočuji a neposrávám, i když je to podle tebe vlastně normální.
Tak bys mohl zase pochopit ty, podělávat se ze záliby ale vůbec nepřijde normální mě a už vůbec né přirozené. Takže ten blbec jsi ty.

Reklama

Přidat komentář